320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    7kolli, 11 assisti liigas, no minge putsi, ega iga hooaeg ei saagi 30+ väravat lüüa. Rooney on küll viimane vend kelle kallal haukuda, pigem mölisege härra flopatovi kallal kes korra kuus tabelipõhja satsile 5 ära lükkab ja siis jala sirgu laseb.
    .

    Kommentaar


      igasugused ultrad, kes
      1) on võrnud seisukoha, et ma vihkan ühte või teist klubi südame põhjani, olgu selleks manu, chelski, barca, reaal vms
      2) käivad korduv-trollimas peale selliseid mänge. mitte ainult täna ja mitte ainult manu puhul.
      on minus alati tekitanud teatavat hämmingut, samas nagu ka need vennad, kes kasutavad klubist rääkides "-me" vormi.

      keegi siin küsis berba kohta, et mis moodi ta minu kiituse pälvis. ega ükski ründajatest polnud täna enda ametinime väärt, isegi mitte hernes. raskem on muidugi ründaja olla kui keskväli on nii sitt, suisa olematu, nii et sinu liini pall lihtsalt ei jõua. kõigele vaatamata oli berba, eriti enda kohta, väga aktiivne ja erinevalt coleen rooney abikaassast proovis nii hea kui halvaga, isegi kavalusega proovis. seda kõike päris edukalt ka, eriti selle eelneva kutiga võrreldes.


      Algselt postitas RVN Vaata postitust
      7kolli, 11 assisti liigas, no minge putsi, ega iga hooaeg ei saagi 30+ väravat lüüa. Rooney on küll viimane vend kelle kallal haukuda, pigem mölisege härra flopatovi kallal kes korra kuus tabelipõhja satsile 5 ära lükkab ja siis jala sirgu laseb.
      kui persoon saab täpselt nii palju palka kui ta endale välja urgitses, number, mida keegi muidugi ei tea, ja lisaks sellele pidada ennast viimase paari dekaadi maailma ühe edukaima klubi parimaks mängijaks, siis paraku peab saama.
      olraidi - mitte küll 30pluss, aga alla 30ne ei tohiks see värvaid-plus-sööte number küll kuidagi akspteeritav olla, cityle kääridega risti või mitte.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Krt see Rooney lepingu asi ei paistnud kõige ilusam aga tundub, et mis seal tglt toimus ei saa me kunagi teada. See, et SAF...kurdab ajakirjanduse vahendusel kuidas Rooney oli talle nagu poeg, kes teda pettis ja järgmine päev sõlmib suurima heameelegea selle " reeturi ning alavormis pojaga" leping...no pole päris see. Tundub, et see veeklaasi torm oli pigem tingitud, et omanikelt saada raha uute mängijate ostuks...st et nad mõistaksid kui lihtsalt saavad asjad jamaks minna.

        Kommentaar


          MAKE US CREAM

          Kommentaar


            Algselt postitas RVN Vaata postitust
            7kolli, 11 assisti liigas, no minge putsi, ega iga hooaeg ei saagi 30+ väravat lüüa. Rooney on küll viimane vend kelle kallal haukuda, pigem mölisege härra flopatovi kallal kes korra kuus tabelipõhja satsile 5 ära lükkab ja siis jala sirgu laseb.
            voh ! (Y) sellist postitust ootasingi tükk aega !

            Kommentaar


              Eh.Noh jah.Sai paar lehte toredaid postitusi loetud ja ei oskagi nagu väga kuskilt alustada.
              Rooney
              Töötas täna.Selles suhtes ,et töövõime on tal suur.Aga samas mul on üks sõber,kes suure tõenäosusega vähe trenni tehes suudaks samamoodi töötada.Eriti veel kui sellist palka saaks.Jalgpallisuhtes mittemidagiütlev esitus, esimene puude on sellel hooajal nagu ikka, katastroofiline ning otsused on samamoodi rohelise mehikese tasemel.
              Keskpoolikud
              Okei,üks on vana.Saab andeks.Esimesel poolajal tegi personaalses heitluses vastaste kõige suurema pederastiga silmad ette, aga kui meeskond kaotab pole sellest tolku. Valesööte esines ka ikka üle nelja.Carrick.Redcafes on siuke vinge teemapealkiri, oo Michael Carrick , where are thou ? . Täpselt sinna teemapealkirja läks ka tema tänane esitus.Ei küündi ligilähedalegi esimeste hooaegade vormile.Ilmselgelt on impotentsus suur ja märgatav ,ning hirmsasti oleks vaja lisajõude.
              Kuivõrd tänast kaotust võis ette näha siis hakkab mulle ka kaitseliin vaikselt muret tekitama.Okei , täna mängisid keskel mitte nii kokkumänginud Brown ja Smalling, kes minu hinnangul said täitsa okeilt hakkama.Smalling paistis vähemalt silma päris mitme palli puhtaks löömisega.Aga Evra.Natuke tundub nagu oleks loorberitele puhkama jäänud, olgu need siis millised tahes.Just kaitsvas perspektiivis.Ründefaasis oli täna poolkaitsja eest väljas, aga just see kaitsev faas on natuke murettekitav, võibolla ma näen luulusid ,aga selline arusaam on tekkinud.


              Kohtunikud.
              Ei räägi enam konkreetsest mängust ,aga viimasel ajal kipuvad teised väga silma jääma.Ei jälgi igapäevaselt teisi euroopa tippliigasid nõnda tihedalt sestap võiks mõned teadjamad mehed öelda,kas näiteks spaania või itaalia kohtunikud samamoodi "ilma teevad".Nüüd konkreetselt Unitedist rääkides , siis täna Carra punane , eelmine mäng Luizi oma ,siis veel Arsenali "suluseis" eile ja hunnikus gamechanging otsuseid .On ainult inglismaa paksud nõnda osavad või suudavad üllatada ka euroopa teised "eliidi" osad ?

              Berbatov.
              See teema et möliseme tema kallal ei toida enam.Kaks viimast mängu ei panda algkoosseisus väljakule ja nüüd järsku on jälle tagasi.Täiesti lambist kui nii võtta.Levib teatud müüt, et härra ei oska väravaid lüüa tugevatele klubidele, agaa seda on suhteliselt raske teha ka , kui 10-15 minutiks väljakule saad.Ma ei tea küll mida SAF mõtles, et täna ta kohe väljakule pani , olles eelmises ülitähtsas mängus Chelseaga ta pingile jätnud.Kui mina oleks Berbatov, ausalt ma ei ole, siis ma oleks segaduses.Mida see treener lõppude lõpuks ikkagi tahab minust saada.Igatahes mängis täna ,ütleme rahuldavalt, ning ei tasuks viriseda.Kui esimene kord kui poolkaitsjad tõusid rünnakule korralikult kaasa oli seal 80nenda minuti kandis, siis mida siit ikka tahta.

              Ma tahtsin suht veel midagi viriseda, aga mul sai nüüd õlu otsa ja homme on loeng ka parajalt vara, nii et nägemist ja naguvalimistulemused näitavad ,siis on osa asju siin banaanimaailmas veel kontrolli all.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                Ei räägi enam konkreetsest mängust ,aga viimasel ajal kipuvad teised väga silma jääma.Ei jälgi igapäevaselt teisi euroopa tippliigasid nõnda tihedalt sestap võiks mõned teadjamad mehed öelda,kas näiteks spaania või itaalia kohtunikud samamoodi "ilma teevad".Nüüd konkreetselt Unitedist rääkides , siis täna Carra punane , eelmine mäng Luizi oma ,siis veel Arsenali "suluseis" eile ja hunnikus gamechanging otsuseid .On ainult inglismaa paksud nõnda osavad või suudavad üllatada ka euroopa teised "eliidi" osad ?
                Eks igal pool juhtub. See arsenali "suluseis" oli jube napp ja siis kohtunikku materdada ei ole vaja. Palju hullem on olukord, kus kohtunik näeb täpselt mis toimus ja siis teeb vale otsuse. Mõtlen siin seda kuidas kaarte ja penalte ei julgeta anda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Eks igal pool juhtub. See arsenali "suluseis" oli jube napp ja siis kohtunikku materdada ei ole vaja. Palju hullem on olukord, kus kohtunik näeb täpselt mis toimus ja siis teeb vale otsuse. Mõtlen siin seda kuidas kaarte ja penalte ei julgeta anda.
                  See igal pool juhtub hakkab vaikselt juba närvidele käima.Kui iga insener paneks paar korda kuus puusse oma mõõtmiste ja arvutustega, oleks ta töötu.Kõik need Dowdid, Masonid ja Webbid lasevad aga isuga edasi.Samas naiivne oleks mõelda ka ,et kuskilt tuleks keegi parem tüüp välja ja hakkaks kohe korralikult vilistama.Kaartide ja penaltite kohapealt on kõige kurvem just joone puudumine.Fergusonil on oma jutus point, kui nad ütlevad ,et on vaja kas tugevamat kohtunikku.Ma ei ole mingi Arsenali kapifänn,aga viimane nende mäng võrreldes selle njuuka 4-4 viigiga on päris hea materjal , et puudu kindel joon.Ja Tony Pulist tsiteerides, siis oleks mäng olnud Old Traffordil , oleks Carra punast ka näinud.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Evra paistab lihtsalt väsinud olevat. Ei ole ka imestada, kui MMi ennast ja kogu selle prantslaste kodusõjaga kaasnenud tralli veel lisaks arvestada. Korralik puhkus ja pre-season seega tegemata, ka eelmisel hooajal sai ta manku eest puhata üpris minimaalselt ja paraku on sellelgi teda alatasa jooksutatud kohtades, kus näiteks Fabio või O'Shea oleks kenasti ühe-kaks mängu välja vedanud. Nüüd on muidugi juba hiljavõitu, eks peab need kolm kuud kuidagi vastu pidama.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Evra paistab lihtsalt väsinud olevat. Ei ole ka imestada, kui MMi ennast ja kogu selle prantslaste kodusõjaga kaasnenud tralli veel lisaks arvestada. Korralik puhkus ja pre-season seega tegemata, ka eelmisel hooajal sai ta manku eest puhata üpris minimaalselt ja paraku on sellelgi teda alatasa jooksutatud kohtades, kus näiteks Fabio või O'Shea oleks kenasti ühe-kaks mängu välja vedanud. Nüüd on muidugi juba hiljavõitu, eks peab need kolm kuud kuidagi vastu pidama.
                      Noh, Bolton kodus oleks üks võimalus.Fabio on rünnakule minnes päris korralik variant ning kui peaks vidic-ferdinand paari kõrvale juhuslikult läbi miskise õnne saama ,siis võiks ju proovida.See üks mäng võib tühisena tunduda,kuid samas kunagi ei tea.Samas sellise katastroofilise keskväljaesituse juurde nagu täna/eile oli võib see projeks ikka väga kurvalt lõppeda.


                      Enne kui mõni liverpooli troll tuleb , siis mainin ära , et Rafaeli tackeliga oli selline värk , et kõigepeal lendas talle reiekõrguselt sisse Maxi , kes püksidki katki oma korkidega kiskus ehk siis Dowd on kunn. Võib ju tunduda mingi mõttetu jurana ,aga see kes kelle mänge vilistab hakkab hooaja lõpus mängima , uskuge mind.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        ot: kohtunikud - võttes arvesse seda, mis ussidega nad peavad võitlema, siis saavad nad isegi hästi hakkama. Mängijate ja treenerite austuse puudus on piiritu ning siis pole midagi imestada kui otsused (a la Carra kollane) on küsitava väärtusega. Ehk kui kohtunike vaimne tampimine ära ei lõppe, siis keeratakse videokordustega Mäng perse.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          martin ju pakkus välja (ei viitsi tsitaati otsida), et igasuguse kobisemise korral võiks mängijale kohe kollast näidatada ning esimesed mängud lõppekski mingi 8 vs 9 meest, aga küll paika loksuks. null tolerants nagu nba's.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                            igasugused ultrad, kes
                            1) on võrnud seisukoha, et ma vihkan ühte või teist klubi südame põhjani, olgu selleks manu, chelski, barca, reaal vms
                            2) käivad korduv-trollimas peale selliseid mänge. mitte ainult täna ja mitte ainult manu puhul.
                            on minus alati tekitanud teatavat hämmingut
                            Couldn't agree more.

                            A noh, eks mängu tulemus tegi asju huvitavamaks jälle. (isegi kui minu jaoks isiklikult natuke vähem, kui ehk mõnele teisele)
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              SkySports väidab ,et me ajame taga Pastoret. Iseenesest oleks ju tore ,aga palju seal tõepõhja all on on iseasi.Tsitaate väga pole ja üks selline ümmargune jutt on.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                                Enne kui mõni liverpooli troll tuleb , siis mainin ära , et Rafaeli tackeliga oli selline värk , et kõigepeal lendas talle reiekõrguselt sisse Maxi , kes püksidki katki oma korkidega kiskus ehk siis Dowd on kunn.
                                "Aga tema alustas" on ikka sitaks hea argument... seda saaks veel mõnusalt rohkem kui saja aasta kaugusele minevikku veeretada. Nii Rafaeli kui ka Carra olukordi võib mu meelest üsna võrdsetena võtta - mõni kohtunik oleks mõlemale punase andnud, antud juhul said mõlemad kollase. Kumbki osapool seega kohtuniku otsusest otseselt ei kaotanud ega võitnud. Pealegi suutis ju kohtunik edaspidi mängu kontrolli all hoida, nii et mõlemale kollane oli vast pigem õige otsus. Erinevalt Lucasest vahetati Nani küll välja, aga kohtunikud peavad ikka vist intentionist lähtuma, kui tagajärjest (va äärmuslikud juhud); pealegi kuivõrd tõsine Nani vigastus on... tundus, et tal pigem käis peas mingi nõks ära, kui jalas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X