320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    ma ei tea muidugi kuhu sa sprindid kui pall on vastaste käes.
    Tundub, et mida Ole ei tea seda Linnupoja ei õpi. Sprintida saab nii vastaste survestamiseks kui ka liini taha avamiseks söötude jaoks. Punane Manchesteri klubi pole tõesti viimased aastad harjunud mängima nii, et keegi ees päriselt ka avaneb ja teeb mingisugust pressi. Huvitav on ainult see, et City poolt on pildis toodud välja 4 nime aga Manult 5 nime. Ei teagi kas pärast seda kukub sprintide arv kõvasti city vendadel või lihtsalt pole mõtet veel 6 venda välja tuua, kes circa 10 või rohkem sprinti tegi mängu jooksul.

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      ma ei tea muidugi kuhu sa sprindid kui pall on vastaste käes.
      nööri, tabureti ja kange alkoholi järele

      Kommentaar


        Algselt postitas plain Vaata postitust
        Tundub, et mida Ole ei tea seda Linnupoja ei õpi. Sprintida saab nii vastaste survestamiseks kui ka liini taha avamiseks söötude jaoks. Punane Manchesteri klubi pole tõesti viimased aastad harjunud mängima nii, et keegi ees päriselt ka avaneb ja teeb mingisugust pressi. Huvitav on ainult see, et City poolt on pildis toodud välja 4 nime aga Manult 5 nime. Ei teagi kas pärast seda kukub sprintide arv kõvasti city vendadel või lihtsalt pole mõtet veel 6 venda välja tuua, kes circa 10 või rohkem sprinti tegi mängu jooksul.
        Selle mõte on ikka see, et näidata ründavate mängijate sprinte. City ju ei teinud ühtegi vahetust.

        Kommentaar


          Algselt postitas plain Vaata postitust
          Tundub, et mida Ole ei tea seda Linnupoja ei õpi. Sprintida saab nii vastaste survestamiseks kui ka liini taha avamiseks söötude jaoks. Punane Manchesteri klubi pole tõesti viimased aastad harjunud mängima nii, et keegi ees päriselt ka avaneb ja teeb mingisugust pressi. Huvitav on ainult see, et City poolt on pildis toodud välja 4 nime aga Manult 5 nime. Ei teagi kas pärast seda kukub sprintide arv kõvasti city vendadel või lihtsalt pole mõtet veel 6 venda välja tuua, kes circa 10 või rohkem sprinti tegi mängu jooksul.
          okei, ehk kui city käes on pall, siis peaks greenwood+ronaldo sprintima edersonile külla?

          67% palli hoidval meeskonnal peakski attacking sprints olema suurema numbriga, täiesti loogiline.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Järgmised 3 mängu: watford, villareal ja chelsea. Watford vastu tuleb jälle selline kindel võit. Villareal vastu õnnega viik ja chelse mängib meid kindlalt üle ja oleme ikka samas kohas nagu praegu. Nõiaring...

            Kommentaar


              Algselt postitas poldake Vaata postitust
              Järgmised 3 mängu: watford, villareal ja chelsea. Watford vastu tuleb jälle selline kindel võit. Villareal vastu õnnega viik ja chelse mängib meid kindlalt üle ja oleme ikka samas kohas nagu praegu. Nõiaring...
              Täpselt selline nõiaring meil käsil on tõesti.
              Mul tuleb juba praegu okse kurku kui mõelda, mis siin foorumis juhtuks kui Chelsea meist üle sõidab.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Täpselt selline nõiaring meil käsil on tõesti.
                Mul tuleb juba praegu okse kurku kui mõelda, mis siin foorumis juhtuks kui Chelsea meist üle sõidab.
                Kuule meil pole ründajaid isegi. Ole poolt oleks väga suuremeheline jätta Ronaldo ja teised välja.
                James&Chilwell vs AWB&Shaw saab teie poolt suht jõhker olema.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  ma ei tea muidugi kuhu sa sprindid kui pall on vastaste käes.
                  Pressid ja ahistad vastast kuni saad palli kätte ja siis kontrollid ise mängu?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Pressid ja ahistad vastast kuni saad palli kätte ja siis kontrollid ise mängu?
                    tra seal pildi peal on attacking runs. seal ei kajastu kaitsepress, mitut moodi seda ütlema peab. või no kajatsub siis hoopis v? väga kahtlen, et brunol oleks see nr seal 4 kui see press ka seal oleks olemas. jooksis 100x vastasele peale.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      vaatasin lõpunks mängu järgi (nahh ei tea miks, aga see selleks)

                      päris hapu. imestan kui interrulli ajal Härra Gunnarile kott ei anta... aga samas keda sa sinna asemele ka kohe paned?

                      mu best bet oleks, et tõenäoliselt piiderdatakse see hoaeg OGSiga kuidagiviisi ära (lootus, et top 4 ära jobistatakse) ja siis pakutakse ten hagile 1000000000000+ raha ja slutse

                      Uskumatu elu see ikka. Kahju, et OGSil sitt ventikasse lendas. Tõesti oleks tahtnud, et see mees edukas oleks.

                      Ja need tselsi noxid. Ma saan aru küll, et väga kerge on olla ebanormaalne (eks teil oma teemas 3kesi ongi igav). Nautige kuni veel võimalus on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Pressid ja ahistad vastast kuni saad palli kätte ja siis kontrollid ise mängu?
                        Seda prooviti liverpooli vastu

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taku* Vaata postitust
                          mu best bet oleks, et tõenäoliselt piiderdatakse see hoaeg OGSiga kuidagiviisi ära (lootus, et top 4 ära jobistatakse) ja siis pakutakse ten hagile 1000000000000+ raha ja slutse

                          Hoopis nii läheb.


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Kirsti Timmer ennustab, et Jõuludeks on läinud. Tõenäoliselt jääb Arsenali mäng kodus viimaseks.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            siis tasuks ta juba kohe lahti lasta... 2 nädalat vaba aega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              vaatasin lõpunks mängu järgi (nahh ei tea miks, aga see selleks)

                              päris hapu. imestan kui interrulli ajal Härra Gunnarile kott ei anta... aga samas keda sa sinna asemele ka kohe paned?

                              mu best bet oleks, et tõenäoliselt piiderdatakse see hoaeg OGSiga kuidagiviisi ära (lootus, et top 4 ära jobistatakse) ja siis pakutakse ten hagile 1000000000000+ raha ja slutse

                              Uskumatu elu see ikka. Kahju, et OGSil sitt ventikasse lendas. Tõesti oleks tahtnud, et see mees edukas oleks.

                              Ja need tselsi noxid. Ma saan aru küll, et väga kerge on olla ebanormaalne (eks teil oma teemas 3kesi ongi igav). Nautige kuni veel võimalus on.
                              Panid lateksi selga ja õuna suhu mängu ajaks?
                              Ilus jalgpalliromantika olnuks see, kui OGS tuli interimiks ja saavutas võiduseeria. Seejärel tulnuks uus treener, kelle all tiim mädaneks ja oleks saanud filossofeerida, mida Ole oleks võinud küll saavutada.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                                Panid lateksi selga ja õuna suhu mängu ajaks?
                                Ilus jalgpalliromantika olnuks see, kui OGS tuli interimiks ja saavutas võiduseeria. Seejärel tulnuks uus treener, kelle all tiim mädaneks ja oleks saanud filossofeerida, mida Ole oleks võinud küll saavutada.
                                im too fat for this shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X