320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vidic'i hooaeg on tõenäoliselt läbi, rangluumurru tõttu kolmapäevane kaitseliin saab jälle mõnus olema o'shea,ferdinand, brown ja heinze

    Kommentaar


      Kaua Tweety veel väljas on?
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust
        Kaua Tweety veel väljas on?
        umbes
        juuni
        ehk siis eelpooltoodud v6imalikule kaitseliinile pole erilist vahetust
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Krt ma lootsin, et kui Savage lonkab kodus karkudega ringi, siis jäävad meie mehed terveks
          MU FCUK

          Kommentaar


            Oi tüübid, seda teate, et noored on FA Youth Cupi finaali jõudnud? Ja veel kuidas! Viimase minuti viigivärav Antonio Bryanilt ning lisaajal veel kaks väravat Brandylt ja Danny Welbeckilt. Finaalis pannakse Liverpooli noored kotti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Oi tüübid, seda teate, et noored on FA Youth Cupi finaali jõudnud? Ja veel kuidas! Viimase minuti viigivärav Antonio Bryanilt ning lisaajal veel kaks väravat Brandylt ja Danny Welbeckilt. Finaalis pannakse Liverpooli noored kotti.
              Viasat Sport 2 kandis eile mängu üle ka.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Täna siis mäng Romaga...ei teagi kohe mida arvata...vastane suht huvitav ja kindlasti alahinnata ei tasu...loodan et tuleb põnev ja ründav mäng, samas loodan seisuks 2-0 man utdi kasuks. õhat tuleb sis pubisse suunduda...vaatab kas ristiisa või wilde...
                AILTON

                Kommentaar


                  loodan 1-0 võitu, väravatega viik oleks ka okei tulemus, sest kardan, et raske võtta praeguses seisus võõrsilt punkte eriti kui tegemist tundmatu vastasega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                    Täna siis mäng Romaga...ei teagi kohe mida arvata...vastane suht huvitav ja kindlasti alahinnata ei tasu...loodan et tuleb põnev ja ründav mäng, samas loodan seisuks 2-0 man utdi kasuks. õhat tuleb sis pubisse suunduda...vaatab kas ristiisa või wilde...
                    seal kohtume...

                    Kommentaar


                      kus seda yle kannab, kas telekast ka näitab, minu viasatsport 2 ja 3 ei näita millegipärast

                      Kommentaar


                        Ükski minule kättesaadav kanal seda üle ei kanna. Kuulan Manutd.com kaudu raadiost ülekannet.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas TonZo Vaata postitust
                          minu viasatsport 2 ja 3 ei näita millegipärast
                          huvitav,minu oma ka mitte

                          VS2 näitab tape delayna seda ja alustab 23:40
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            viasat on ju see hea munn kanal, mis umbes veerandfinaalidest otse üle ei kanna... tra joptvajamatt

                            Kommentaar


                              Paul on ikka süüdimatu
                              MU FCUK

                              Kommentaar


                                http://livetv.ru/en/eventinfo/1984/, läbi neti näeb siit ka otseylekannet, on vaja aint sopcast tõmmatat

                                Kommentaar

                                Working...
                                X