320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõnus on niikuinii
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      Algselt postitas sicmic Vaata postitust
      10 probleemseima klubi hulgas huligaanitsemist silmas pidades on Inglismaal meistriliigast vaid Spurs.
      Heh. Allikas?
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        ma ei tea, pole ammu juba niiväga oodanud, et keegi koti pähe saaks ja nüüd ma ootan .. ootan kuidas Manu kodus teeb selgeks Romale ja Tottile, et jalgpall pole ümmargune, kuna nemad on nii head ja Roma on juust


        FORZA JA FORZA, sitt ees sellest FORZAst
        härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

        Kommentaar


          Algselt postitas ats-wiking Vaata postitust
          forza my ass
          minu arvates oli Roma ootamatult sitt, kartsin hullemat, eriti pärast Scholesi punast.
          Kui Roma oli sitt, kuidas te ManU esitust siis hindate? Esimesel minutil juba oli teie värava all paanika. Esimesed 5 minutit ei saanud te palliga üle keskjoone...Suutsite mangu jooksul tekitada 2 väravavõimalust.

          Kui te peate ManU esitust heaks, siis tahaks näha seda kui nad veel sitasti mängivad.

          Kommentaar


            Aga ongi tõestus et Roma on sitt kui me kahest võimalusest yhe ära lõime
            Kõik jutul lõpp saate OT kerge sauna osaliseks

            Kommentaar


              Ootame siiski mängu ära!
              Ja Volodja, mine palun Delfisse, leiad rohkem omasuguseid.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Kui Roma oli sitt, kuidas te ManU esitust siis hindate? Esimesel minutil juba oli teie värava all paanika. Esimesed 5 minutit ei saanud te palliga üle keskjoone...Suutsite mangu jooksul tekitada 2 väravavõimalust.
                .
                Muidugi oli roma sitt kui ta sellisele ManUle pähe ei väänand. Esimesed 5 min olid muidugi jubedad, sest kaitses oli ikka väga kahtlane koosseis vigastuste tõttu, aga Roma lasi initsiatiivi käest ära. ManU sai scholesi punase ajaks mängu juba nii suhteliselt korda, et saadi 10kesi ka hakkama ilma paanikata.
                Statistikat ei tasu antud juhul argumendina kasutada (keegi enne mainis), sest mängiti ikkagi põhimõtteliselt 10 vs 11. Järgmine mäng ma arvan nii ei juhtu ja seega pole arvud olulised, oluline on mängupilt: kui suudeti 10kesi 60 min hakkama saada, siis mis oleks 11kesi tehtud? +12. mängija!?

                Selle mängu ManU kaotas, mitte Roma ei võitnud. Old Traffordil nad ei kaota.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  Heh. Allikas?
                  alustuseks piisab

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ats-wiking Vaata postitust
                    Järgmine mäng ma arvan nii ei juhtu ja seega pole arvud olulised, oluline on mängupilt
                    2-1 on arvud, mängupilt oli tead isegi milline ManU poolt vaadatuna.

                    Kommentaar


                      Kuhu jääb tolerantsus.
                      Miks peab kohe üksteise kallal kiskuma, ma ei saa aru?
                      Ükskõik, mis juhtub, alatii on mingi hüppamine.
                      Igaljuhul Roma oli parem ja vääris võitu. Unitedil vedas, et 1 kolligi said lüüa.
                      Aga teisipäeval on uus mäng ja sedapuhku Inglismaal.

                      Kommentaar


                        Roma võitis ja asi ants.
                        Aga Inglismaal läheb neil raskeks, ma julgeks pakkuda, et 2-1 on selleks liiga õhuke seis. Punased skoorivad kindlasti, Edwinil vaja ainult oma võrk puhas hoida.

                        Kommentaar


                          manu lõi ka 10kesi värava tagasi - ma ei muretseks (Y)
                          kogu mu noorus möödub foorumis

                          Kommentaar


                            Roma fännid alustasid kogu asja
                            Mitut Roma toetajat küsitleti. Tahad ma ütlen sulle selle numbri? Kas tõesti ei leitud ühtegi Roma fänni kes oskaks anglikaani keelt. Loomulikult olid Manu fännid viisakad. Samas videot vaadates jäi mulje, et politsei korraldas mingi puhver tsooni fännide vahel kuhu Manu toetajad püüdsid tagasi tulla.... Võiks asja kokkuvõtta järgmiselt, et tahtsime parimat aga läks nagu tavaliselt.

                            Kommentaar


                              Noh, jah. Ikka on vaja asi vägisi põnevaks teha. Teist aastat järjest mõeldakse jalgpalli asemel rohkem munade koksimisele. Väga mannetu mäng. Katki pole veel õnneks midagi, Chelsea järele jäänud mängud on teoreetiliselt raskemad ning tasapisi hakkavad vigastused taanduma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Teist aastat järjest mõeldakse jalgpalli asemel rohkem munade koksimisele. /--/. Katki pole veel õnneks midagi.
                                Mis, isegi mune ei mõisteta enam koksida?

                                Õnneks ma olin tööl ja mängu ei näinud.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X