320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

    TÜRA MANKID!!! Solano lahkubki Aston Villasse, teatab NUFC.com - leping sõlmitakse lähimate päevade või ehk isegi juba tundide jooksul.

    haige värk. 2 miljonit naela. soovin villale palju õnne! ma ei või tõesti... üks mu lemmikmängijaid müüakse sama hinna eest maha, mis corti va putsihunniku eest välja käidi.

    fakk raisk.


    AITÄH SULLE NOBBY kõige eest!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

      Ole vait Magpie, sa oled noor ja rumal. Õnneks on mul sinusugustele väike mõttetera: postita vähem, mitte-postita rohkem.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

        Originally posted by Jyrka
        Ole vait Magpie, sa oled noor ja rumal. Õnneks on mul sinusugustele väike mõttetera: postita vähem, mitte-postita rohkem.
        Vaata, kus on alles kunn. Olengi noor ja olengi rumal, aga sellest tulenevalt võin ma ikkagi öelda, mida ma tahan ja millal ma tahan. Ja selline pederastlik muhetsemine antud hetkel ajab tõesti vihaseks. Aga ok, rohkem ma seda teemat lähipäevadel sellisel juhul ei reosta.

        Lahe mees oled muidu. Üli.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

          Originally posted by Magpie


          TÜRA MANKID!!! Solano lahkubki Aston Villasse, teatab NUFC.com - leping sõlmitakse lähimate päevade või ehk isegi juba tundide jooksul.

          haige värk. 2 miljonit naela. soovin villale palju õnne! ma ei või tõesti... üks mu lemmikmängijaid müüakse sama hinna eest maha, mis corti va putsihunniku eest välja käidi.

          fakk raisk.
          Mu kullakallid, kes te kõikvõimalikes aastakokkuvõetes Mäkpii arengut ja mida kõike veel ülistate... Palun võtke tuure maha, aeg ise on tunnistajaks, et sellel noorsandil on arenguruumi veel omajagu...

          Mul isiklikult tekkis mõningaid küsimusi:

          1. Kes on T...mankid?
          2. Miks on Cortist üle öö P...ihunnik saanud, ometigi nufcpriee avalda loetud päevad tagasi manitseva artikli sellest, et miljoniväravamees on lihtsalt üks õnnetu saatusega vennike...

          Tjah, põmst on ju arusaadav, et Robson vajab plaanitavate ostude jaoks raha. Näedsa, 4 milli on juba olemas -- selle eest võib Larssonile või Smithile pool aastat palka maksta küll...

          pRmt!

          aiFo.
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

            Originally posted by Magpie



            Vaata, kus on alles kunn. Olengi noor ja olengi rumal, aga sellest tulenevalt võin ma ikkagi öelda, mida ma tahan ja millal ma tahan. Ja selline pederastlik muhetsemine antud hetkel ajab tõesti vihaseks. Aga ok, rohkem ma seda teemat lähipäevadel sellisel juhul ei reosta.

            Lahe mees oled muidu. Üli.

            blablablablablablablablablablablabla, ütlesid midagi vääh?

            Aga, et mitte teemast kõrvale kalduda siis... JEE NEWCASTLE RUULS!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

              Niisiis. Ei vasta ma sulle Aifo, ega sulle Jyrka. Vaid tahan lihtsalt öelda ühe pikema mõtte siia vahele.

              Alustuseks seda, et postitan siia teemasse edaspidi tõesti minimaalselt ja ma arvan, et suuremat osa siinsest publikumist see rõõmustab. Näpates Siimult sõnad, siis \'issanda loomaaed ongi kirju\', aga ma ei suuda mõnda asja lihtsalt uskuda - kui vaadata Jyrka avatari, hoiab ta pöialt Newcastle Unitedi nimelisele klubile ja vaatamata minu lapselikule ja magedale väljendusele paar postitust tagasi, mis oli üles ehitatud tol hetkel minu üle võimust võtnud kurbusel ja vihahool, peaks ka temal olema mingisugused tunded sellise uudise suhtes.

              Aga ei - inimene tuleb ja naudib seda, kuidas saab teise maha teha. Aifoga on see alati nii olnud ja ma mingit pidi mõistangi seda tulenevalt meie vanusevahest ja lemmikklubidest. Aga endiselt on ta minu arvates üpris lahe sell, mida erinevalt Jyrkast võib öelda.

              Ma ei taha nüüd kellelegi pugeda ega kedagi sõimata, aga lihtsalt olles siin foorumis postitanud juba aasta-poolteist või midagi, pole ma aru saanud sellest, miks kõik kõiki maha tahavad teha. Minge Newcastle Unitedi fännide foorumisse ja te näete minu postituse ingliskeelset koopiat ja uskuge või mitte, seal ei ole selliseid muhedikke, kes teiste kallal vinguvad.

              Ma olen väga elurõõmus inimene ja vaatan kõigele alati positiivselt, aga ühes sellega olen ka temperamentne ja ütlen tihtipeale asju, mis ehk teisi solvavad või kasvõi naerma ajavad. Ma ei saa sinna midagi teha. Ropendan ka, jah.

              Las ma olla mina ja olge teie teie. Ma mõistan teinekord vanemaid postitusi vaadates, et need on tobedad ja mõttetud, kuid seda Solano uudise oma vaatan endiselt uhkusega (ja kurbusega), sest tunnen ikka nii. Ja jäängi tundma. Kui see kellelegi probleeme tekitab, ma saan aru, aga tulla mind selle eest mõntama pole mõtet. Ma ei ole solvunud, vaid lihtsalt kurb, et inimesed nii käituvad (paar kuud vanem kodanik lausub: sa oled noor ja rumal). Nojah. Mine ja mängi kõvat meest kuskil mujal, kui selleks nii tõsine vajadus on.

              Ma arvan, et siin on paljuid, kes minu Solano-postitust vaatasid ja mõtlesid, et oijumal, küll see mäkpii on tropp - aga palun väga. Mida ma kogu oma juttuga öelda tahan, on see, mida siin ühes vanemas teemas on juba käsitletud - inimesed on erinevad ja kõigile meeldida ei saa. Vale on panna ühe postituse põhjal paika hinnangut inimese suhtes ja selle kallal nöökida.

              Enam tarka panna ei taha ja lõpetan selleks korraks. Olen laps ja jään nii kaua lapseks, kuni saan täiskasvanuks. Aga ei põe sellepärast. Ja ma ei näe, et ma milleski süüdi oleksin.

              Kui ma kellelegi ei meeldi (mis on siin foorumis suht-koht tavaline), siis see on OK, aga et nüüd vaja mind ristida äkitselt kelleks tahes pole vaja. Mina jään täpselt selleks, kes ma olen. Mind ei huvita inimeste arvamus, kes mind ei paelu. Siin foorumis on igast toredat rahvast, aga samuti mõttetuid kodanikke. Kõik on ühed inimesed.

              Ma armastan Newcastle Unitedit ja olgu siis asi minu nooruses, aga tõepoolest oleks ka haukuv Kupi St. James\'-il minu jaoks midagi geeniusetaolist. Mingisuguste äärekommentaare pärast ma seda muutma ei hakka.






              Sorry ohvtopiku pärast, aga lihtsalt ammu sees pööranud ja nüüd köhisin välja. Ja vastuseid ma ei oota. Ja kõva või hale mees ka ei taha olla.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                niisiis...


                Nobby signs for Villa
                Pärtel Tomberg

                isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                http://www.isepankur.ee
                info@isepankur.ee

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  Mina arvan ka, et Nobby müük sellise raha eets oli pehmelt öeldes jama. Mis nüüd siis - olen kah loll vä?
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    Originally posted by Jaan


                    Mina arvan ka, et Nobby müük sellise raha eets oli pehmelt öeldes jama. Mis nüüd siis - olen kah loll vä?

                    loomulikult
                    memer of Gaskoff fan club

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      WE GOT NOBBY WE GOT NOBBY
                      BUT YOU STILL HAVE BOBBY

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        tramaivõi
                        jagan magpie arvamust 100% liselt (mis puudutab solanoga seonduvat)
                        isegi kui praegast käiks raha korjamine (nagu mõningad sellid pakuvad) oleks oluliselt teisi vennikesi , keda müüki paisata ja vajalik summa kokku saada...isiklikult jätaks ma rahateema täiesti kõrvale.
                        Nobby müügiga kaotab NUFC ühe oma ikoonidest ja seda korvamatult. Teades kui raske on välismaalastel albionil kanda kinnitada, siis on solano sellega suutnud hakkama saada ja ainult põhjus, et nooremad mängumehed ei oska solanoga kokku mängida ja ta seetõttu enam koosseisu ei pääse ... no vaadake mehe seniseid esitlusi - solano on mees kes TÖÖTAB kogu meeskonna heaks ja seetõttu võib tõesti villameestele vaid õnne soovida -saite endale Väärt mängija ja seda suure algustähega.

                        mis puutub mölisemisse foorumis , siis minu arvates on magpie oma eheda lapsemeelsusega (paluks mitte segi ajada naiivsusega) olnud üks nendest vähestest kes siinset foorumit ilmestavad .... ja nagu ütleb vanasõna - las koerad hauguvad ...

                        igaljuhul loodan siin ka edaspidi lugeda magpie poolseid kommantaare ja arvamusi ning loomulikult liigaülevaateid , mida te keegi teine (kaasaarvatud ma ise) kas ei viici, ei taha või ei oska koostada ...
                        299195

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                          Eile hommikul kaotas Põhja-Inglismaa jalgpall ühe oma suurkujudest.

                          Pärast rasket haigust lahkus Hartlepoolis teispoolsusse Bob Stokoe, kelle mängijakarjäär möödus peamiselt Newcastle Unitedi ridades ja hõlmas 3 FA karikavõidus osalemist. Sunderlandi viis sama mees mälestusväärselt karikavõiduni aga managerina 1973. aastal.

                          14. veebruari FA karika 5. ringi mängu eel SOL\'il austatakse Bob Stokoe\' mälestust 2-minutilise leinaseisakuga.

                          aiFo.
                          Jalgpallihaigla liige
                          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            Tjah, põmst on ju arusaadav, et Robson vajab plaanitavate ostude jaoks raha. Näedsa, 4 milli on juba olemas -- selle eest võib Larssonile või Smithile pool aastat palka maksta küll
                            \'selleks, et ebavajalik ära müüa, tuleb see ebavajalik kõigepealt osta, aga raha meil pole\' (3 sõpra Prostokvashinost)

                            nagu keegi kuskil (minu lemmikklubi kohta) juba ütles- ostudeks kulutatud summa on samas suurusjärgus teat. seltsimeeste müügist saadud summaga
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                              ForeverNobby - wonderful work. soovitus minu poolt taaskord. 5 ja pool minutit pikk ning lõviosa nobsteri väravatest olemas. taustaks oasis. video autori nimi algab p-tähega.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                                Originally posted by Magpie
                                ForeverNobby - wonderful work. soovitus minu poolt taaskord. 5 ja pool minutit pikk ning lõviosa nobsteri väravatest olemas. taustaks oasis. video autori nimi algab p-tähega.
                                Uskuge või mitte, seesama video mängiti täna St. James\' Parkil enne mängu algust maha! Kusjuures praegu tundub, et Pedro ise ei teadnudki seda. Aga meest ennast pole veel kohanud.

                                Igatahes suurepärane võit ja loodame, et Jenase esimene värav tagab tabamustemaratoni nagu eelmiselgi hooajal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X