320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

    Originally posted by mcnamara


    Originally posted by Jaan
    Charlton 44
    12.04 v Pool 0
    17.04 k Brum 3
    20.04 v Manyoo 0
    24.04 v Fulham 3
    01.05 k Leicester 3
    08.05 v Leeds 3
    15.05 k Saints 3
    kokku - 59
    Charlton võidab neli mängu järjest, sh võõrsil Fulhami ja Leedsi? Klubi praeguse vormi järgi vaadates (ei saa kodus Pompey\'st jagu) küllaltki kahtlane.
    Küll aga võõrsil Liverpoolist! Esimese mängu ennustusest tuleb seega kolm punkti lisaks, mida siis hiljem kaotada võib.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

      Originally posted by efafan
      Tundub, et Pompscummy on praegu pigem heas vormis kui Charlton halvas, aga seda tead sa vist juba omast käest...
      Teie tagantjäreletarkus (ega ma Jaani pole unustanud) teeb kohe südame soojaks ja on muidugi sügavat kummardust väärt. my ass
      Tore oleks tõesti, kui Charlton selle neljanda koha endale näppaks.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

        Ennustamine on eluaeg üks tänamatu tegevus olnud. Selles osas on ühe-kahe tulemuse kommenteerimine kah tore tegevus. Charlton ei jõua neljandaks. Kui vaja muudame numbreid
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

          Originally posted by Jaan


          Ennustamine on eluaeg üks tänamatu tegevus olnud. Selles osas on ühe-kahe tulemuse kommenteerimine kah tore tegevus. Charlton ei jõua neljandaks. Kui vaja muudame numbreid
          ka pool ei jõua neljandaks. Kui vaja muudame numbreid ... kui mitte varem , siis hiljemalt Anfield Roadil
          299195

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

            Niisiis. Harakad Uefa sarja nelja parema hulgas ning vastaseks Liverpoolile tuule alla teinud Marseille. Kastanid tõid juba lugematut korda tulest vanameistrid Shearer ja Speed. Finaal on käeulatuses, ent tuleb kõvasti vaeva näha. Pöidlad pihku!
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

              ... ja et kõigil rahulik uni tuleks, siis ka tänase päeva oodatuim tulemus - Toon 2 : PSV 1.
              Vanameistrid Shearer & Speed kasutasid oskuslikult oma pead ja tüürisid harakad UEFA karika poolfinaali,kus vastaseks ei keegi muu kui Marseille Olympique \"isand võinäpuga \" peaosas ... Elame näeme, seniks und ...
              299195

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                Maresille\' Stade Velodrome on kindlasti tore deja vu Larry Roberti jaoks. Loodetavasti mõjub kohalike \"toetus\" endisele PSG mängijale positiivselt ja ta viitsib tolles mängus jalad kõhu alt välja võtta.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


                  Alo!

                  Olen siin isekeskis nüüd kolm nädalat pusinud ja teatava heameelega julgen teatada, et sain valmis omapoolse üllitisega oma märtsikuisest Sunderlandireisust. Piltidega ja puha... Paraku tuleb aga nentida, et juba alguses läks asi käest ära, misläbi kogu jutt venis nii ilmatuma pikaks, et ühe korraga seda kellegil vaevalt läbi õnnestub lugeda... Kui aga selliseid inimesi peaks leiduma, kes minu kirjatöö viitsivad läbi lugeda, siis andku sellest julgesti teada -- minupoolne au ja kiitus neile! Et üritada asja vähegi jälgimisväärseks teha, jupitasin oma jutu 12 osaks, et inimestel kel miski konkreetsem huvi või puudus lapsele unejutuks sobiliku kirjanduse näol majas, teaksid paremini kust ja kuidas saab...

                  Kuivõrd oli tegemist niivõrd erakordse sündmusega minu elus, siis antagu mulle minu grafomaania andeks ja ignoreeritagu vajadusel lihtsalt minu üllitist. Vabandused ka pildikvaliteedi hüplikkuse pärast. Kui jätta kõrvale mõned paberfotode skaneeringud, on tegemist valdavalt filmitud videolindilt napsatud \'snapshot\'idega, mille kvaliteet sõltus omakorda kõigist ilmastikuteguritest (mul on tunne, et teinekord ka tuulesuunast ja tõusust-mõõnast), eelkõige aga sellest, et hämaras ja pimedas filmitud kaadrid ei kannata kriitikat, zoomimisest rääkimata. Aga miskise pildi peaks need 250x180 pikslised pildid andma...

                  Ok, mis muud kui head pealehakkamist!

                  aiFo (asub peagi tööle ingliskeelse versiooniga, mis mitte kergem töö ei saa olema...)


                  P.S. Siit peaks asja üles leidma...
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    Juba kohe alguses ütleb Aif välja, et talle meeldib Tyneside. Tubli!
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      Originally posted by Jaan


                      Juba kohe alguses ütleb Aif välja, et talle meeldib Tyneside. Tubli!


                      Tjah, mis parata, kohal pole viga ja hiina restoran on seal vinge. Kohalikud elanikud aga jätsid pisut opaka mulje Ja linn laguneb, eesotsas St. James Parkiga :P

                      Ok, a kui nii enamvähem tõsiseks ja objektiivseks jääda, siis poleks Wearside ilma Tynesideta pooltki nii vahva koht kui ta on. Nii mõnedki väärkujutelmad kohalikust elust (eelkõige kahe linna inimestevahelistes suhetes) kukkusid kokku, nagu ma juba mainisin ja... Einoh, tore reis oli ja tore koht see Kirde-Inglismaa!
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        Olgu siis mainitud, et sain teosega ühele poole, aega võttis, aga huvitav ja asjalik lugemine tasus end ära. Tore teada, kuidas üks vutiga seotud reisike Inglismaale välja näeb...

                        Hea töö! (aiFo-poolse au ja kiituse eest tänulik :P)

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                          Ma sain ka just teosega ühele poole. Ütlemata vahva lugemine oli, eriti võrdlused Tolkieni teostega
                          308

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            ka mina võtsin ette ja lugesin selle väikese netiraamatu läbi. tore lugu, kuigi teeb koledasti kadedaks...

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                              Ülimalt huvitav kirjatükk. Pole juba ammu midagi nii toredat lugenud.

                              Respect aiFo.
                              Vaikus

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                                Minagi viitsisin selle jutu läbi lugeda ja ei kahetse mitte.Väga huvitav ja sisukas kirjutis oli! Loeks teinekordki. Tänud!
                                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X