320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


    Hmm... Ei ole halba ilma heata... Järgmisekolmapäevane reservide mäng Wolvesi vastu lükati päevavõrra edasi... Tundub, et ma olen sel ajal piirkonnas...:P
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

      Nädala pärast siis Eto\'o ja kompanii St. James\' Parkil. Kui suudame veerandfinaali jõuda, ootab aprillikuus ees Auxerre/PSV. Seega on loos olnud meile armuline. Iseasi, kas United selle ka ära suudab kasutada...

      Teekäigu tutvustus: http://nufc.pri.ee/?leht=uudised&nr=788

      Kommentaar


        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

        Kas keegi SAFC fännidest kavatseb tänast karikamängu vaatama minna? Ise lähen ilmselt nimetasse kui keegi paremaid paiku välja ei paku.
        memer of Gaskoff fan club

        Kommentaar


          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'


          Tervitusi soccernetirahvale kevadisest Wearside\'st!

          M6ned tunnid see siis juhtus, et tegelane pealkirjaga aiFo saabus omadega Sunderlandi.

          T2nu headele s6pradele ja west hami f2nnist tolliametnikule sujus k6ik suurep2raselt. Linn on risti-p6iki l2bi traalitud ja esialgne mulje on ylev. Isegi Newcastle on linnana t2itsa k6busa v2ljan2gemisega... Kuigi inimesed on t2navatel virilate n2gudega, ilmselt ootavad 6htust hispaaniap2rast h2vingut, mis kuulukse siiski v6ibolla ka 2ra j22vat... seda siiski pigem seet6ttu et skunkide m2ng v6ib 2ra j22da...

          Mis aga Sunderlandi puutub, siis eilne m2ng oli oioioi... Njah, loodetavasti ollakse laup2eval ike 11-kesi..

          pRmt!

          aiFo.
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

            Hehhehhee.. alati on lahe tagantjärgi tark olla, aga hävingut jätkus mõneks minutiks. Kui 3-1 lõpuni jääb, on suurepärased eeldused veerandinaali edasiminekuks.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

              Originally posted by Jaan
              Hehhehhee.. alati on lahe tagantjärgi tark olla, aga hävingut jätkus mõneks minutiks. Kui 3-1 lõpuni jääb, on suurepärased eeldused veerandinaali edasiminekuks.
              Nüüd juba 4-1.

              (Nb, võrreldes teatud teemaga Hispaania jalgpallis, on minu postitus meistritöö)

              Kommentaar


                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                37-aastane veterankaitsja Colin Cooper on ühinenud mustade kassidega. tegemist on leanulepinguga, mis kestab selle hooaja lõpuni.
                eks näis, milliseid mänge hakkab vanameister näitama.
                Where were you in '62?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                  Jõudu AiFole sellel \"hullumeelsel rännakul \" ja vaata et sa siis peale sama hullu mängu (mis prestoniga oli) SOL stadiumilt amokki joostes kõrgest Weari kaldast alla ei saja
                  BTW , nagu magpie juba märkis , saadeti senjoorid 4:1 pagasiga ilusasti kodupoole ja nüüd võid ehk paar päeva ka Eldon Square`il või Grainger Town`is patseerides veeta, ilma et peaksid oma turvalisuse pärast rohkem muretsema kui kodutanumal olles ....
                  299195

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                    Jippi Jee Sunderland sai endale 3 punkti juurde alistades 2:0 West Ham United.Nii ,et projekt/kampaanija Sunderland Premier League käivitub.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                      ons keegi piisavalt pädev tegemaks analüüsi, millest on tingitud sunderlandi viimase aja edu .. Eks ka poom on oma panuse andnud, kuid millest see tõus?

                      Kui saaks teada, mis alustel on tõus saavutatud, siis saaks ka ennustada, kas tegemist on ajutise mulli lõhki puhumisega või stabiilse tõusuga?

                      Keski hea inimene võiks proovida pisut spekuleerida.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                        Tegu pole niivõrd tõusuga kui rohkem languse peatamise ja situatsiooni stabiliseerumisega. Finants on enam-vähem paigas, kõrgepalgalised valdavalt lahkunud. Treener on suutnud mitte sugugi kehva satsi stabiilselt hästi mängima panna ning meeskonda heade laenude ja ostudega tugevdada. Sunderland on divari tasemel ikkagi suurklubi, midagi üllatavat nende esitustes ei ole. Eelmise hooaja fiaskost johtuvalt võib ehk nende hetkepositsiooni \"eduks\" pidada.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                          Paneme ,siis Millwalli kotti ja ,siis finaali.Igastahes Poom saab Uefa cup .
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                            kui nüüd tiba spekuleerida, siis Tranmere oleks olnud kabedam vastane? Või pole enam nii kaugele jõudes suurt vahet.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                              Millwall peaks olema Dennis Wise juhtimise all
                              Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'SAFC vs NUFC\'

                                Millwall peaks olema Dennis Wise juhtimise all
                                Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X