320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

    http://www.toongoals.tk/

    alusta siit.

    aga Boumsonga kohta nii, et kuna ta on siiski olnud praktiliselt pidevalt põhimehena platsil (kas mitte miski vigastus eelmise hooaja lõpus) ja teinud kaitses üsna imelist koos Tayloriga, siis ma nagu väga ei viriseks selle kulutuse üle.
    See, kes midagi väärt on ja millest on kujunenud hind, on muidugi kõrgem matt ja meta füss. Vahel on muidugi nii, et see või teine on makstud üle ja liiga, Boumsong sinna nimekirja kindlasti ei kuulu.

    howay!
    Mängust, nippadi napp oli see kõik. Samas, 4 kolli olid kõik korralikult väljateenitud.
    Mul on ettepanek, kuidas teile sobiks, kui me järgmise kodumängu võidaks?
    14. september 2006, Tallinn

    Kommentaar


      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

      nii kena on see, kui sa tuled ja vaatad JÄRGMISEL päeval, mida möödunul, natukene veinisena, kirjutasid. oh jah.
      tegelikult tahtsin ma muidugi öelda, et me võidame järgmise mängu.
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

        tegelikult tahtsin ma muidugi oelda, et me voidame jargmise mangu.
        Hämmastav, et su ennustus veinisena olid märgatavalt reaalsem, kui purukainena. Enda puhul olen märganud mõningast eufooriat tekkivat ikka tongis peaga .

        Kommentaar


          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

          Boumsongi kaitseks nii palju, et goal.comis kiideti Givenit ja öedi, et tal on vedanud , et tal kaks nii head väravaposti on ,kes ka rohkem kaitsevad ,kui need kaks kaitsjat eespool.
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

            Algselt postitas uvv

            Vahel on muidugi nii, et see või teine on makstud üle ja liiga, Boumsong sinna nimekirja kindlasti ei kuulu.
            8 M? Ja õiglane tasu? Huvitav, mis teised must-valgete poolehoidjad sellest arvavad?
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

              Algselt postitas vello99


              Algselt postitas uvv

              Vahel on muidugi nii, et see või teine on makstud üle ja liiga, Boumsong sinna nimekirja kindlasti ei kuulu.
              8 M? Ja õiglane tasu? Huvitav, mis teised must-valgete poolehoidjad sellest arvavad?
              selgelt üle makstud. isegi see pole vabandus, et kaitsjat oli hädasti vaja. ennem oleks võinud kellegi laenule võtta. Boumsongist on palju juttu olnud ning Souness astus tema kaitseks välja, et lapsel olid opid ja naisel raske haigus. siiski ei ole minu meelest teda veel mõtet maha kanda, aga tugevdust oleks kaitsja näol kindlasti vaja. ülevalt poolt on tulnud sõna, et jaanuaris pappi ei kulutata ja Souness peab kõik vajalikud mehed laenulepinguga Tyneside´le tooma.
              ½121½

              Kommentaar


                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                Algselt postitas vello99


                Algselt postitas uvv

                Vahel on muidugi nii, et see või teine on makstud üle ja liiga, Boumsong sinna nimekirja kindlasti ei kuulu.
                8 M? Ja õiglane tasu? Huvitav, mis teised must-valgete poolehoidjad sellest arvavad?
                ma ei vinni Vello kallal kaua nääksuda (vein, jah.)
                aga no niipalju siiski, et ÕIGLASEST tasust siiski mu jutus kirjas ei olnud.
                Minu meelest ei kuulu Boumsong sellesse nimekirja, mille üle meikälaiset NÄÄKSUMA peaksid.
                Ja ma loodan, et me ei neela seda konksu alla, ja ei usu, et ongi kaks nimekirja - üle ja õiglaselt makstute nimekiri. sest selline vaidlus oleks labane ja lapsik.
                poogen millise mehe eest on ju NIISAMA, ehk peale palga maksmine tegelikult mõtetu. samuti kui on mõtetu iga kroon, mis läheb rohkema eest, kui vaz 2108. sest see raisk sõidab ja seal on toolid sees ja klaasid ees. millega Sa Vello sõidad?

                iga kord, kui ma meenutan aegu, kui tagumine liin koosnes Suurninast ja Tiitusest, siis tänan ma pilvetaguseid, et nad andsid kulutad 8M selle eest, et me saime ühe frantsu, kes tegi mehe taylorist (ja ja ja, taylorist oleks mees saanud ehk niigi. aga ma loodan, et te mõistate MILLEST ma räägin). ja kui ma ei kuule nüüd AMENI, siis on teil, mu kallid triibulised, vaja asja selgitada.
                14. september 2006, Tallinn

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                  ma nääksuks ikka edasi (õlu nimelt). Tõesti, sõna õiglane hind sa ei kasutanud, samas mida, siis kasutada juhul kui sa leiad, et üle ei makstud. Sina leiad, et jaotus õiglaselt makstud ja ülehinnatud jaotus on lapsik, mina jaotaks aga heameelega jalgpallurid ülemakstuteks, bargain\'ideks ja \"õiglase\" hinnaga omandatuteks. Aga OK, see kõik on semantika, mis sellel pikemalt peatuda...

                  Küll olen nõus sinu vaz 2108 võrdlusega, Boumsong ongi tõenäoliselt vaz 2108 (ok, liialdan, Bramble on tõenäoliselt vaz 2108, Boumsong satub ikka rohkem sinna Mazda kanti). Rattad all ja viib punktist A punkti B, kuid kas ma seda ikka WRC-le või F1-te kaasa võtaks... Nagu ma ei viiks ka oma õnnetut neljarattalist...
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                    just. aga siiski pole see ka puhas semantika, sest kui aegu hiljem ON võimalik kögiseda, siis otsustamise hetkel on tavaliselt rohkem püksis kui kõhus ja häda ajand härja kõikepidi kaevu. Boumsongi puhul olen ma selles kindel.
                    Pealegi, Boumi kaitseks võib nimetad ikkagi tõika, et kindla partneriga on asjad siiski OK.
                    ON ju? Tituse osas on muidugi kõik teisiti. Kutt on lihtsalt ranits. Ja et Boumsongil pole kindlusega hiilata (Freud aitaks ehk?), siis ongi mäda.
                    Aga varsti on Taylor tagasi. Äkki.
                    Ja siis sprindib me Mazda nii, nagu oleks tal põues uue 6 sportlik mootor ja see oli nüüd tõesti semantika.
                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                      Nu, loodetavasti läheb nii, ja 6 tahveldab sirgel McLareni vms. ära.

                      Kunagi Spurs omandas 8 milli eest lootusandva keskkaitsja Dean Richardsi, kelle karjäär (küll õnnetu silmahaiguse) tõttu jäi lühikeseks ja ebaõnnestunuks. Võib-olla seetõttu on number 8 ja õiglane hind mille kuidagi südamelähedaseks (või silmalähedaseks pinnuks) jäänud.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                        klege kas Luque on veel vigastatud teil?
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                          Algselt postitas lorenzo


                          klege kas Luque on veel vigastatud teil?
                          ei ole enam, terveks sai. juba Evertoni vastu tuli vahetusest sisse, kuid üritas liiga palju üksi ja pani sitta. Wigani vastu alustas algkoosseisus ja Villa vastu taas pingilt. viimased kaks mängu on pingil istunud. taastab vormi.
                          ½121½

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                            Väga pissine on,et Parker Anfieldil mängida ei saa aga muidu Owenil peaks suur kollitamisisu olema seal! Pakun,et tuleb suureskooriline mäng,kas me saame siis 4:0 või võidame 4:3


                            Eh p i s s on ropp sõna

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                              Algselt postitas NUFC
                              aga muidu Owenil peaks suur kollitamisisu olema seal!
                              Ma ei usu, et Owenil on suurt isu Anfieldil Punaste vastu mängida. Professionaalse jalgpallurina ta muidugi annab endast kõik, aga hea tundega ta kindlasti väljakule ei jookse.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'SAFC vs NUFC\'

                                Algselt postitas mcnamara




                                Ma ei usu, et Owenil on suurt isu Anfieldil Punaste vastu mängida. Professionaalse jalgpallurina ta muidugi annab endast kõik, aga hea tundega ta kindlasti väljakule ei jookse.

                                Eks ta taha näidata millest punased ilma jäid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X