320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
    ma ei vaata enam seda mängu.persse kõik
    Sinusugused "fännid" ajavad mul südame pahaks.

    Kommentaar


      sorry,aga minu silmad ei talu sellist kaitsemängu.nüüd panen silmad kinni kui spurs ründab

      Kommentaar


        Algselt postitas jalkaaa14 Vaata postitust
        walcott on lihtsalt täiesti umbjoobes
        tänud naer on terviseks, see oli ilmselt parim kirjeldus selle komöödia kohta mida ta teeb kõik teised on tulnud palli mängima, tema lolli
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Kes ikka nalja teeb, kui ise ei tee..

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            tänud naer on terviseks, see oli ilmselt parim kirjeldus selle komöödia kohta mida ta teeb kõik teised on tulnud palli mängima, tema lolli
            see "toetajate" suhtumine staadionil nüüd seda ilmselt ei paranda. üks võib mängida, teised on?

            Kommentaar


              vanameister vääris seda väravat.hea töö!

              Kommentaar


                AA-sse võiks ta ikka saata. Nüüd wenger vaatab jälle, et poiss saab ka väikse joobega mängitud. Isegi pärast teist väravat arvan, et ta võiks väheke asju pealt vaadata.
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Milline mäng!! Kuigi ka Manu võitis täna, siis olen ma väga rahul, et ma just teie mängu vaatasin. Me teame, mis emotsioonid teid praegu valdavad. Super licalt!

                  Kommentaar


                    Hehe, Theo sai kaineks poolajal!

                    Fucking magus, väga fucking magus. Palun mängime iga mäng sellise tahtmisega ja kunagi ei saa midagi väga halba öelda, olgu tulemus milline on. Kogu meeskond töötas ja võitles, keegi ei kukkunud ansamblist välja (va. Walcott 1 PA) ja ilus valik väravalööjaid ka.

                    Class is permanent.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      sweet. väga kena esitus!

                      Kommentaar


                        Forward Arsenal !!!!

                        Kommentaar


                          Vägev!

                          Kommentaar


                            Palju õnne sünnipäevaks, Emmanuel

                            Kommentaar


                              F*cking super emotsioon. Olin juba unustanud võidumaitse ning 5 väravat järjest lootusetust olukorrast Spursile taguda on ikka tipp!

                              Tundub, et kodutöö tehti pealiku poolt kenasti ära, sest keskväli haaras peale masendavat veerandtundi kenasti oma positsioonid ja kuigi mees mehe vastu võrdluses olid kõik 5 keskväljurit kehvemad kui vastasel siis ikkagi suruti nad oma kasti ära.

                              Sagnale krediiti! Otsustav värav ning ka väravasööt täna temalt. Lisaks suutis ta otsustaval hetkel Bale*i platsil nähtamatuks teha.

                              Nii irooniline kui see ka pole - Walcott tegi täna oma töö ära ja m"muljeltavaldavalt" . Kaitses rabas ning seal valesööte ei teinud ning 2 väravat lõi ära. Olen endiselt seda meelt, et ära teda mõtet saata pole. Ta annab eduseisus mängides oma kontratega dimensiooni, mida ühelgi teisel kahuril temasarnaselt pakkuda pole. Enne tuleb parem mees asemele hankida kui teda minema lüüa. Koscielnyle täna kah krediiti! Ning loomulikult RvP!

                              Palju õnne sünnipäevaks, Emmanuel! (Edit: minust jõuti juba ette )

                              Kommentaar


                                Tuleb ikkagi Arsenalile tõesti au anda. See emotsioon, mida ta täna pakkus on ülim. Peale Tottenhami 2:0 eduseisule minekut olin ka juba lootuse kaotanud aga Sagna avas lõpuks väravasoone. RvP on ikka täkk, kui välja arvata nüüd tema olukord, kus ta tahtis 4 või 5st Tottenhami mängijast karistusalas mööda triblada.

                                Uhke mäng! Sellise emotsiooniga AC Milani ootama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X