320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas coco Vaata postitust
    Vist sõlmis hiljuti ka lepingupikenduse, nii et aega veel on. Järgmine aasta kannataks veel välja laenatada aga kui siis ka plaanidesse ei kerki, siis on ilmselt aeg edasi saata.
    Selles asi oligi, et tal oli leping lõppemas ja saanuks vabaagendiks. Nii et topeltkindlustus.
    Supplies!

    Kommentaar


      Wenger: 'Ramsey is out for Saturday and out for Tuesday. But Diaby is available again.'
      Wenger: 'Santos will be back in two weeks.'
      Wenger: 'Rosicky has a groin problem... I think he will play.'
      Wenger: 'We have a problem with Vermaelen that we have to assess today. Van Persie has a little groin problem that we have to assess'

      Kommentaar


        "But Diaby is available again."
        Nüüd on meie hooaeg päästetud!

        Aga nüüd tõsisemalt rääkides siis tore, et koondise treenerid nii hoolitsevad ikka on ning topivad poolvigaseid mehi mängu ning saadavad siis nad klubidesse tagasi.
        Loodetavasti saavad kõik Verminaator, RvP ja Rosicky Liverpooli vastu kaasa teha ning ka terveks jääda. Muidu seis ikka eriti s'tt.
        Santos võiks kiiremini tagasi olla, ei tea kaua Gibbs enam terve veel suudab püsida.

        Kommentaar




          Praise the lord! It really is him!

          Ja nüüd ka natuke tõsisemalt rääkides, siis nii Vermaelen kui van Persie on treeningfotodel väga rõõmsate nägudega ja teevad kaasa ehk loogiliselt võttes päris nii hull see asi pole. Eks Wengeri pahameele eelkõige Belglaste suhtes tekitaski tema palve eiramine.

          Ja kui veel noormängijatest rääkida siis nii Lansbury, Frimpong kui Bartley (peaks Rangerist laenult tagasi saabuma nüüd) on täpselt selles kohas oma karjääris ja arengus kus nad on saanud oma laenud kätte (ok, Frimpsil on 2 aastat põlv läinud ja asja rikkunud) ning tulev aasta saab ilmselt määravaks kas lähevad sama rada nagu Muambad, Pennantid ja Bentleyd või on neis rohkem sisu ja talenti.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Wenger kavatseb Belgia jalgpalliliidu peale kaevata

            Kommentaar


              wenger out!

              Kommentaar


                I'll be back

                Kommentaar


                  Ettenutmine alaku- hea, et ma tänast mängu ei näe.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Ei ole siis midagi nutta, võita tuleb!



                    COYG!
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Arsenal: Szczesny, Sagna, Koscielny, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Song, Rosicky, Walcott, Van Persie, Benayoun.
                        Subs: Fabianski, Jenkinson, Miquel, Diaby, Oxlade-Chamberlain, Gervinho, Chamakh.

                        This is the first time van Persie has started a game at Anfield since he joined Arsenal.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Oi raisk, poolele meeskonnale vaja sama maoloputust teha mida Walcottile eelmine nädal tehti, et kainus saabuks. Keskväli on kõik AWOL, Walcott ja Yuut ei oma mingit effekti mängule tänu sellele.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Ma ei tahaks halvasti öelda, aga mis maoloputust sa meestele teed, kes oma oskustelt lihtsalt ei küündi sellele tasemele ja lihtsalt on keskpärased. Szczesny on muidugi fenomenaalne täna olnud, talle ja Van Persiele high five.

                            Kommentaar


                              1-1 suht üllatav seis jah, mängupilt ei kannata kriitikat. Kuigi Arsenal lõi mõlemad väravad, võib vist pigem öelda, et õnne on olnud, et seis viigis on.. Kuigi isegi tundub, et liverpooli söödutäpsus on halvem, kui Arsenali oma, aga kiirust, jõudu ja pealehakkamist tundub kodumeeskonna mängijatel rohkem olevat.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Ma ei tahaks halvasti öelda, aga mis maoloputust sa meestele teed, kes oma oskustelt lihtsalt ei küündi sellele tasemele ja lihtsalt on keskpärased. Szczesny on muidugi fenomenaalne täna olnud, talle ja Van Persiele high five.
                                Aktiivne pressimine, ehk jooksmine/vastupidavus on mingi "tase" kuhu ei saa küündida?
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X