320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis siin enam parastada, kui 4-0 kaotusesseisust välja tullakse, on oodatud ainult kiidusõnad ning kui ei tulda, siis pole midagi, 99% maailmast vist ei ootagi, et Arsenal edasi saaks, kõik parastused juba ära parastatud sel teemal.
    Kuid minu striimis vahepeal lasti kommentaatorite vahele ühel kolmandal härral rääkida, kes ütles, et Artetal on tõsine põrutus (severe concussion). üldiselt pidi tema seis olema okei, aga igaks juhuks saadeti haiglasse kontrolli.

    Kommentaar


      kuulsin sama juttu

      Kommentaar


        Päev otsa on hea feeling järjest suurenenud (see on laupäevase early-kickoffi juures asi mis mulle väga meeldib, kui võita), Chelsea kaotas, Sp*rs saab loodetavasti homme kotid Unitedilt ning olekski perfektne nädalavahetus ja scum löögiulatuses. 4 võitu liigas järjest. Järgmised 4 mängu Märtsis tabeli 'keskmikega' - Newcastle (H), Everton (A), Aston Villa (H), QPR (A). Kurat, me oleme viimastel aastatel liiga palju kevadisi pettumusi saanud, oleks aeg asjad enda kasuks keerata seekord!

        Arteta - 'severe concussion', nädal-kaks kindlasti. Diaby - (club source): felt tight hamstring, subbed as precautionary measure, doubtful for Milan game - but no new injury as such. Arvata oli, et mäng tema jaoks natuke ruttu tuli ning kindlasti ka ootamatult mängu sekkumine ilmselt ilma korraliku soojenduseta aitasid kaasa.

        Milan - fuckit ma ütlen, ma ei ole muidu kunagi selline liigne allaandja enne mängu ... aga seekord oleks 'mõistlik' puhata lasta suure koormusega meestel. Kos on viimastel nädalatel pehmeid jalgu demonstreerinud, ning RvP ja Vermaelen tunduvad ka päris 'punases' olevat vaadates mängitud minuteid. Lisaks on ju veel hunnik pisiprobleemidega mehi kellele nädal (õigemini 9 päeva) puhkust kindlasti ära kuluks. Aga eks paistab kui suur gambler vana rebane seekord on (SANTOS!) ja kui palju au ja võitlejamentaliteet kaine mõistuse üle võitu saab.

        Mängust ka veel midagi - Rosicky oli täna jälle "tema ise", Song ja Kos olid natuke lohakad, Gibbs tahtis rünnata aga taga oli palju auke tänu sellele, Yossi ja Walcott mõjutasid ka väga vähe postiivselt poolelt ning ega Artetagi täna just oma parimat etteastet ei teinud. Kosi omavärav oli taaskord selline asi mida selles olukorras juhtuda ei oleks tohtinud, sort it out! Palli valdamine ja söödumäng oli täna üks ebakvaliteetsemaid mida nähtud pika aja jooksul. Tavaliselt isegi kui me kaotame siis suures osas ikka domineerime ning valdame rahuldavalt aga Liverpool pressis mehiselt ja ei andnud võimalust oma asja teha. Szczczcz, Sagna, Verm ja RvP aga olid mängima tulnud.

        Ja kui munn on Suarez, ah? Täiesti kohutav inimene. Teda vaadates ainuüksi on koguaeg siuke tunne nagu tahaks lüüa teda. Korduvalt. Ootame-vaatame nüüd ilma adrekata slo-mod ja analüüsid üle homme-ülehomme aga tundub, et taaskord üks korralik panso kooli lõputöö sai edukalt sooritatud. Ei meeldi tegelt üldse kohtunike kallal viriseda siin aga Halsey ausaltöeldes tegi täna minuarust oma keskmisest nõrgema tööpäeva. Läks oravapoisi õnge, või õigem oleks öelda 'arvas' natuke penalti puhul. Lisaks natuke liiga jõuliseks lasi asjal minna kohati ning kambapeale ainult üks kollane nende vigade ja rikkumiste (ning mõnede üldse märkamata jäänud olukordade) peale oli kuidagi vähe minuarust.

        Ja ma ei suuda oma mõtetes vastust leida kumb evil oleks 'lesser of the two' - kas United või City tiitlile. Ühes on üks väga debiilne lesbi ja doping. Teised on lihtsalt kõige munnimad munnid known to mankind. Aga peaasi, et nad homme cunte karistavad korralikult.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          pisut õli tulle veel: Henderson- £20 million, Carroll- £35 million, Downing- £20 million, Suarez- £20 million. £2.75 million Van Persie takes all 3 points: Priceless

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Ja ma ei suuda oma mõtetes vastust leida kumb evil oleks 'lesser of the two' - kas United või City tiitlile. Ühes on üks väga debiilne lesbi ja doping. Teised on lihtsalt kõige munnimad munnid known to mankind.
            ah ära luuleta, Hernandez käis ülikoolis ja Rio pole midagi võtnud!

            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Cmon marv3llous, Silva on ikka sex ja tiitlit väärt.

              Kommentaar


                Paar briljanti gifide näol ka:







                viimane küll oli juba, aga natuke suuremalt uuesti (see on nagu Rafa wizardy)
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  well played,sirs.
                  How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                  Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                  Kommentaar


                    Voibla teile siin see meeldib:

                    Kommentaar


                      May the good times continue! Praegu hakkab küll keskväljal kitsaks minema vigastuste suhtes, aga üldiselt väga hea aeg Arsenali fännidele, tiimile ja Wengerile. Kui nii jätkatakse, siis on vaid aja küsimus, millal Spursist möödutakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        korralik panso
                        oli rvp wänker, nice one.
                        esmapilgul tundus, et Suarez taevõnnistusest muru nuusutas, kuid järjekaid vaadates, siis sisuliselt pole seal möliseda midagi - hoidnuks jalad maas, olnuks lihtsalt valusam vaadata tavalist meite pennalt.

                        eks sellest tule meil õppida, et sitalt mängides tuleb ka pointse võtta.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          esmapilgul tundus, et Suarez taevõnnistusest muru nuusutas, kuid järjekaid vaadates, siis sisuliselt pole seal möliseda midagi
                          Jajah, muidugi ...

                          Üldiselt see väänlemine ja põlve alt kinni hoidmine oli selline disgrace, et pani mõtlema, miks kõikvõimalikud FA-ga lõppevad jalgpalliinstantsid pole otsustanud tagantjärgi selliste näitlemiskoolide karistamist sisse juurutada. Asi liigub praegu ikka aina piinlikumas suunas ja pole kaugel ajad, kus parimat näitlejat tõesti austatakse ja auhindadega premeeritakse.

                          Tõsi, knock-out tüüpi mängudes see tagantjärgi karistamine ennetamiseks väga tõhusalt ei mõju, seda näitas vit*näo käegamäng MM veerandfinaalis ilmekalt ära. Aga liigas ehk aitaks tendentsi siiski muuta.

                          Kommentaar


                            klass, vahel peab oskama. respekt tõusis veel kraadi võrra.

                            (veidi parem kaader kui kuskil mujal teemas oli)

                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxx Vaata postitust
                              Jajah, muidugi ...

                              Üldiselt see väänlemine ja põlve alt kinni hoidmine oli selline disgrace, et pani mõtlema, miks kõikvõimalikud FA-ga lõppevad jalgpalliinstantsid pole otsustanud tagantjärgi selliste näitlemiskoolide karistamist sisse juurutada. Asi liigub praegu ikka aina piinlikumas suunas ja pole kaugel ajad, kus parimat näitlejat tõesti austatakse ja auhindadega premeeritakse.

                              Tõsi, knock-out tüüpi mängudes see tagantjärgi karistamine ennetamiseks väga tõhusalt ei mõju, seda näitas vit*näo käegamäng MM veerandfinaalis ilmekalt ära. Aga liigas ehk aitaks tendentsi siiski muuta.
                              saa kaineks - siuliselt plnd selle pendla puhul möliseda midagi. bale'i kõrval oli see jõhker viga.
                              njah - mm vs käsi. psp oled.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Milan - fuckit ma ütlen, ma ei ole muidu kunagi selline liigne allaandja enne mängu ... aga seekord oleks 'mõistlik' puhata lasta suure koormusega meestel. Kos on viimastel nädalatel pehmeid jalgu demonstreerinud, ning RvP ja Vermaelen tunduvad ka päris 'punases' olevat vaadates mängitud minuteid. Lisaks on ju veel hunnik pisiprobleemidega mehi kellele nädal (õigemini 9 päeva) puhkust kindlasti ära kuluks. Aga eks paistab kui suur gambler vana rebane seekord on (SANTOS!) ja kui palju au ja võitlejamentaliteet kaine mõistuse üle võitu saab.
                                Ei mingit puhkust
                                Once a Gooner, always a Gooner

                                Kommentaar

                                Working...
                                X