320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Aktiivne pressimine, ehk jooksmine/vastupidavus on mingi "tase" kuhu ei saa küündida?
    Järelikult nii on, vähemalt teatud mängijate suhtes.

    Aga ma ei pidanud ainult neid faktoreid silmas.

    Kommentaar


      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Järelikult nii on, vähemalt teatud mängijate suhtes.
      Sorry, aga ma pean halvasti ütlema - see on küll rumal mis sa nüüd ütlesid. Ja, et sa kaineks saamise naljast aru ei saanud oli ka.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Sorry, aga ma pean halvasti ütlema - see on küll rumal mis sa nüüd ütlesid. Ja, et sa kaineks saamise naljast aru ei saanud oli ka.
        Sain aru küll. Ja nagu ma ennist mainisin, ei pidanud silmas ainult sinu poolt välja toodud puudusi, vaid üleüldiseid oskusi ja võimekust teatud mängijate suhtes. Aga noh, las ta olla siis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Ma ka ei ole sellest kaineks saamise naljast aru saanud. Kas Walcott kaldub alkoholismi, nagu staarjalgpallurid enne teda?
          No loe siis tihedamini seda threadi, või kui ei viitsi lugeda siis pole vaja halada ka.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Arsenal minge tõsiselt perse, kui vedanud teil on, et teil on platsil 10 meest ja 1 jumal.

            Kommentaar


              He scores when he wants.
              Supplies!

              Kommentaar


                Liiga magus v6it :P

                Kommentaar


                  U-S-K-U-M-A-T-U!

                  Ausalt, me oleks võinud selle kolmega tappa saada ... liiga magus! Ega ma praegu oma mõtteid siia kirja panna ei suudagi normaalselt, peab ühe või mitu rummikoksi tegema ja rahunema.

                  Robin van Persie, take a bow. Jumal.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Kui Liverpool oli oma 10. nurgalöögi saanud, siis alustasin rummikoksidega, sest sain aru et nii jaburat mängu me kindlasti ei kaota.

                    Paraku väidan endiselt, et Arsenali keskväli mängib sügavas tumepunases väsimuses. Arteta liikumine väljakul meenutas mulle mu enda tegemisi, kui 36 tundi järjest on üleval saanud oldud. Ning Song ja Rosicky vajusid oma positsioonidelt samuti liialt ära. Üks liiga taha ja teine liiga ette. Tihti oli nii, et pall ning kaamera oli keskringis ja selle fookuses ning Arsenali särke polnud isegi näha. Diaby mängutulekuga balanss natuke paranes. Paraku polnud tema comeback ka kuigi pikk.

                    Voicek Tšesnile minu poolt kiidusõnad.

                    Ning Suarez on ikka pesueht munn.

                    Kommentaar


                      Fukinell. Klassikaline stiilinäide mänjuu ´winningitugly´ käsiraamatust.

                      Esimene poolaeg oli jubedamate õudusunenägude killast, NLD pohmell oli veel nii kõva sees, et vaid Chezi ja väravaraame peab tänama respektaabel skoori eest.

                      Keskväli esimesel poolajal null, olematu, kohutav. Song, Arteta, Rozza, Benayoun - kasutud kõik. Arteta vigastus tundus olevat blessing in disguise, saime koheselt mängu tagasi ja hakkasime, Diaby sündmuste epitsentris, korralikult veeretama, kestis teine paraku küll 30 minutit ja läheb ilmselt oma tavapärasele 3kuisele laatsaretiringile, sügisel näeme, Abou!

                      Aga teisel pooajal võtsime oma pasa kokku ja lõime ehk rohkem kui kodumeeskond. Lisaaja alguses elavnes ka minu vaim ja hüüetele: üks kord!! vastasid stsenaristid üsna kiiresti.

                      Ei magus on sellise 3 punktiga Anfieldilt tagasi tulla, midagi ei ole öelda. Pooli fännidele jääb muidugi eriti mõru maik suhu aga noh, kui keegi teab et domineerimine ja võimalused ei võrdu veel automaatse kolme punkti näol, on need arse fännid.

                      Kommentaar


                        Ma vist lähen marv3llousi jälgedes ja tähistan tänast võitu samamoodi See on ikka liiga julm, kuidas ta liverpooli meeskondadele väravaid taob sinistele oli veits ilusam, aga see võit oli kõvasti magusam.
                        Aga seda peaks igas mängus tegema, Song tõstab palli üle kaitseliini, Robin lööb ära. Lihtne
                        Mina igatahes kartsin, et nagu ikka, pärast ühte head tulemust, tuleb jälle mingi suur pettumus, aga loodetavasti on nüüd asjad pöördunud, kui just pärast tänast mängu 3 vigastust juurde ei lisandu. Aga palju õnne Arsenali fännidele!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Arsenal minge tõsiselt perse, kui vedanud teil on, et teil on platsil 10 meest ja 1 jumal.
                          Khmm.



                          9 meest, Jumal ja Szczesny.

                          Kommentaar


                            oosom.

                            Kommentaar


                              Puhas rongirööv täna .

                              Soome reporterite sõnul on Artetal tõsine peapõrutus.

                              Kommentaar


                                Uskumatu, et nii sita mänguga kõik 3 sanga ära võeti.
                                Lohutada saan ennast vaid sellega, et teisipäeva õhtul võib siia teemasse parastama tulla.

                                Arteta taken to hospital with jaw injury- twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X