320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Äkki ei süüdista paari venna debiilsuses tervet klubi? Alba on säärane olnud aegade algusest ja siis ka kui Valencia eest mängis.
    alates mitmendast debiilist võib klubi süüdistama hakata muidu? alba, busquets, alves, neymar, suarez. Mitu peab veel panema?

    e: reali kohta võiks sama pika nimekirja panna, ei ole probleemi. Aga pane ükskõik mis teise klubi kohta. Ja ole aus.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Kas just särgi selga tõmbamine aga see pidev teiste klubide màngijate moosimine meedia kaudu on Barca mängijate puhul ju tavaline.

      Paar näidet Arsenaliga seoses:
      Alex Song
      Busquets wants 'powerful' Song at Barca


      Barcelona's Andres Iniesta has praises for Arsenal's Alex Song


      Thierry Henry
      Eto`o: I want Henry at Barca

      Thuram hopes Arsenal's Henry chooses Barcelona
      jne.


      Üldiselt, kuna Alvesel hakkab vanus peale tulema, siis ma soovitan Arsenali fännidel Bellerini suhtes end juba ette valmistada.
      See on juba alanud

      Ja tõsiselt, kas ma pean hakkama nüüd otsima mingeid linke kus mõni Premieri tiimi mängija on kiitnud oletatavat trasnferit? Kui mängijalt küsitakse mingi intervjuu käigus kas sulle meeldiks kui keegi vend x tuleks su klubisse mängida, siis ma tahaks näha kuidas keegi vastab, et ei ta on täisp..k ja pole vaja.

      Siin on lihtsalt erinevus meediaruumis, Hispaanias ongi mängijad jutukamad, Inglismaal kontrollib klubi rohkem kes mida ja kus öelda tohib (ala twitteri bannid jne)

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        alates mitmendast debiilist võib klubi süüdistama hakata muidu? alba, busquets, alves, neymar, suarez. Mitu peab veel panema?

        e: reali kohta võiks sama pika nimekirja panna, ei ole probleemi. Aga pane ükskõik mis teise klubi kohta. Ja ole aus.
        Defineeri debiil, siis võin klubid ka nimetada.
        Busquets on debiil? Tegu on tõenäoliselt viimase kümnendi ühe kõige alahinnatuma keskväljamehega Euroopas, kes sai 5 aastat tagasi idiootse piilumisega hakkama ja millegipärast on see ainuke asi, mis tema tegevust defineerib.
        Neymari mänge oled viimase paar aasta jooksul näinud? Pigem meenutab ta viimasel ajal Messit sellega, et kergelt ei kuku.
        Isegi Suarez on oma ajalugu arvestades üpris normaalselt ennast üleval pidanud.

        Kommentaar


          Terry on ka viimasel ajal normaalne olnud

          Kommentaar


            Ah, tavaline asi. Keegi premmi klubidest saab Barcalt tala ja hunnik manu mehi, kes ei suuda unustada paari valusat kaotust vms põhjustel lendab ka kaasa. Jutt ikka sama- bus ja mingid eided. Ei uut, ei uut, plaat sama. Kolme-nelja mängu aasta jooksul nähakse, mõnes neist ikka keegi esineb. Eks selle pinnalt üldistada saab.

            Millest ma aru ei saa, et mõned päris mõistlikud postitajad ei saa kas vihas või kaotusevalus tehtud vahet meedial, klubil ja mängijatel. Kui vaja inglise ajakirjanduse kallal võtta, kes Arsenali taga kiusab, siis on kisa taevani, aga kui seda teevad Hispaania sopalehed üleminekute teemal, siis on tegu "kampaaniaga". Igasugu transfer-talk on tänapäeval 99% ulatuses bullshit ja neid kasutada näidetena mingist mängija moosimisest (ja allah halasta, Songa lugu kasutada näitena unsettle kampaaniast, mida veel?)? Keegi juba viitas siin, et kui palju palliga vastu pead saanud mees saata intekale, kus ajakirjanik küsib oma kohustusliku "kas see mängija meeldib", siis tuleb sealt vastu et "ringid on ümmargused" a la "he is a great player and would be great for any great team", nüüd aga justkui see tõestaks väidet stiilis "maa on lame, sest ma olen seda paar korda aasta jooksul näinud" teooriat. Loomulikult siis tuleb mõne Hispaania avatariga mees ka klubi kaitsma. Kuid. tegelikult seda ju üsna lõbus lugeda.

            Fabi teemal ei viitsi enam sõna võtta. Aasta vms tagasi sai seda tehtud. Arsenal võib oma jutuga, et barca akadeemiast ära veetud vennad on läinud sinna "mänguaja" tõttu seda muidugi edasi uskuda, usk on selline asi, et seda endale korrates see alati tugevneb, aga tõesemaks see enesele kordamine mingit väidet muidugi ei tee. Asi on palju occamlikum- raha maksab ja seadused ka.

            Arsenalist või arsenalita, kibestumus on Barca teemadel sisse ehitatud. Midagi pole teha. Lohutuseks siiski- üleminekute pealt on suudetud valitsevaid maailmameistreid ikka rämedalt koorida, nii- kui naapidi. Palju ülemakstud solki välja ja mõned täitsa korralikud mängijad väiksema raha eest sisse. Pole siis piisav revanšš?

            Eraldi rubriik siis Barca eksperdile plasticule ka: Ronaldo, Nani, Rooney, van niistelroy jne jne. Tänasest memphis, Rooney, januzay vms ta nimi nüüd ongi, young ashley. Aga nad on ka normaalsed olnud, muidu ja nii.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Barcelona avataride poolt kirjutatav meenutab miskit Tallinna Linna ja/või KE pressiteateid savika ja tema koerte poolt.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                See on juba alanud

                Ja tõsiselt, kas ma pean hakkama nüüd otsima mingeid linke kus mõni Premieri tiimi mängija on kiitnud oletatavat trasnferit? Kui mängijalt küsitakse mingi intervjuu käigus kas sulle meeldiks kui keegi vend x tuleks su klubisse mängida, siis ma tahaks näha kuidas keegi vastab, et ei ta on täisp..k ja pole vaja.

                Siin on lihtsalt erinevus meediaruumis, Hispaanias ongi mängijad jutukamad, Inglismaal kontrollib klubi rohkem kes mida ja kus öelda tohib (ala twitteri bannid jne)
                Võimalik aga Hispaania suurte puhul hakkab see kuidagi eriti kõvasti silm, kuigi ma nende tegemistega eraldi end kursis ei hoia. Minu arvates ei ole mängija asi üleminekute jutte kommenteerida. Eriti, kui jutt käib teise klubi mängijatest.

                Algselt postitas rixxer Vaata postitust

                Millest ma aru ei saa, et mõned päris mõistlikud postitajad ei saa kas vihas või kaotusevalus tehtud vahet meedial, klubil ja mängijatel. Kui vaja inglise ajakirjanduse kallal võtta, kes Arsenali taga kiusab, siis on kisa taevani, aga kui seda teevad Hispaania sopalehed üleminekute teemal, siis on tegu "kampaaniaga". Igasugu transfer-talk on tänapäeval 99% ulatuses bullshit ja neid kasutada näidetena mingist mängija moosimisest (ja allah halasta, Songa lugu kasutada näitena unsettle kampaaniast, mida veel?)? Keegi juba viitas siin, et kui palju palliga vastu pead saanud mees saata intekale, kus ajakirjanik küsib oma kohustusliku "kas see mängija meeldib", siis tuleb sealt vastu et "ringid on ümmargused" a la "he is a great player and would be great for any great team", nüüd aga justkui see tõestaks väidet stiilis "maa on lame, sest ma olen seda paar korda aasta jooksul näinud" teooriat. Loomulikult siis tuleb mõne Hispaania avatariga mees ka klubi kaitsma. Kuid. tegelikult seda ju üsna lõbus lugeda.
                Millest mina isiklikult aru ei saa, on see Barca avataridega härrade ühisrinne, kui nende klubi kohta julgetakse midagi negatiivsemat öelda. No kui ikka Arsenali fännile ei meeldi Barcelona klubi ja nende mängijaid, siis sa võid pea peal käia ja igasugu muid trikke teha aga suure tõenäosusega sa ta arvamust ei muuda. Kõigile ei saagi meeldida.

                Ülejäänut ei hakka kommenteerima.

                Kommentaar


                  Keegi ei ole püüdnud siin midagi või kedagi armastama panna, vaid karvustada väiteid, et käib mingi eriline kampaania, kuhu segatud üleilmsed jõud nagu meedia. Ei käi, minu meelest. Ka nagu on arusaamatu käiata igas võimalikus kohas seda Busquetsi juttu. Keelata ei saa, aga no ausalt, mängust võiks rohkem rääkida (see ei käi isegi gunnerite pihta, eks)
                  Ja "oma" klubi võib kaitsta nagu küll, kui see on ratsionaalne mitte niivõrd emotsionaalne või vastupidi. Selleks vist foorum mõneti ongi.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                    Keegi ei ole püüdnud siin midagi või kedagi armastama panna, vaid karvustada väiteid, et käib mingi eriline kampaania, kuhu segatud üleilmsed jõud nagu meedia. Ei käi, minu meelest. Ka nagu on arusaamatu käiata igas võimalikus kohas seda Busquetsi juttu. Keelata ei saa, aga no ausalt, mängust võiks rohkem rääkida (see ei käi isegi gunnerite pihta, eks)
                    Ja "oma" klubi võib kaitsta nagu küll, kui see on ratsionaalne mitte niivõrd emotsionaalne või vastupidi. Selleks vist foorum mõneti ongi.
                    Ikka võib aga küsimus on pigem selles viisis, kuidas seda tehakse. Erxx minu arvates võttis asja kenasti eelmisel lehel kokku.

                    Kommentaar


                      viimased 2 ja pool lehekülge on täiskomöödia. härrad barcelona avataridega, mis teil probleem on?

                      tore ju kui te võidate. tore kui te skoorite. tore kui te ilusat jalgpalli mängite. no olete teistest sammuke ees (võib-olla mitu sammukest), see ju täiesti normaalne et inimesed tahavad teie kaotust. Miks? sest igav hakkab kui üks tiim domineerib ja ruulib jalgpallis. inimesed tahavad üllatusi, vaheldust. seetõttu on unitedil palju heitereid, on juventusel, on bayernil.

                      unitedi hateritel on hands-free masturbation sessions alates 2013 septembrist, teiste tiimide heiteritel peavad veel neid harukordseid juhuseid ootama. nt barcelona vs atletico @ semifinal; bayerni talasaamine barcelonalt; barcelona talasaamine bayernilt jne

                      mina olin ka arse-barca voorus arsenali poolt. mitte et mul barcelona vastu miskit oleks (ülikõva tiim, retsilt kena vaadata, ründetrio on täispauk lvl isand) kuid ikka see et tahaks üllatusi näha, tahaks põnevust. viimati kui olin rämedalt barcelona poolt oli eelmise hooaja poolfinaalid vs bayern. rets lihtsalt kuidas guardiola tiim sooja veega kloaagist läbi loputati. eks kerge selline nauding käis läbi, et raisk, toogu need punasärgid maa peale tagasi.

                      juventusega sama - ülimalt meeldiv olnuks kui napoli neile ploome oleks andnud.

                      täiesti mõttetu on võtta seda "minu klubi rünnates rünnatakse mind" seisukohta ning võtta seda ka isiklikult. see on inimeste psühholoogia - soovitakse üllatusi, tahetakse põnevust. see on juba teie probleem kui te solvute ja hakkate teisi maha tegema. mõttetu ju.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Hispaanias on jah see traditsioon, et kaks suuremat ajalehte hoiavad Reali poole ja kaks Barca poole ning avaldavad vastavalt oma jama. Soppa toodetakse ka Inglismaa ajalehtede poolt muidu. Arvestades, et Real oma põhilised ostud teeb ikka PList, siis kuidas see kiilu löömine Inglise meedia kaudu sinu arvates välja näeb? Äkki tood mõningaid näiteid.

                        Mis puudutab seda teisipäevast mängu, siis teisel äärel olnud Alves hakkas ka ilma mingisuguse selge põhjuseta Coquelini ja Öziliga tõmblema, pärast seda kui Arsenali poiss oli vea teinud. Mitte, et see mind üllataks aga noh, päris Albaga asi ei piirdu. Kui Giroud oleks seal peaga nügimas käinud, siis kohtuniku reaktsioon oleks ilmselgelt vähe teine. Üldises plaanis tundusid need vead vähe kergemalt tulema Barca poiste kasuks aga ma ei usu, et see mängu käiku oluliselt muutis.
                        Kiilu löömine hispaania meedia kaudu ikka. Inglise lollid lihtsalt tõlgivad seda. Ja Hispaania meedias need sinu enda nimetatud väljaanded toodavad ju puha tellimusartikleid. inglise sopalehed lihtsalt imevad oma pasa pastakast välja.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Defineeri debiil, siis võin klubid ka nimetada.
                          Busquets on debiil? Tegu on tõenäoliselt viimase kümnendi ühe kõige alahinnatuma keskväljamehega Euroopas, kes sai 5 aastat tagasi idiootse piilumisega hakkama ja millegipärast on see ainuke asi, mis tema tegevust defineerib.
                          Neymari mänge oled viimase paar aasta jooksul näinud? Pigem meenutab ta viimasel ajal Messit sellega, et kergelt ei kuku.
                          Isegi Suarez on oma ajalugu arvestades üpris normaalselt ennast üleval pidanud.
                          ega heade mängijaoskuste omamine ei sega debiil olla

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            Ah, tavaline asi. Keegi premmi klubidest saab Barcalt tala ja hunnik manu mehi, kes ei suuda unustada paari valusat kaotust vms põhjustel lendab ka kaasa. Jutt ikka sama- bus ja mingid eided. Ei uut, ei uut, plaat sama. Kolme-nelja mängu aasta jooksul nähakse, mõnes neist ikka keegi esineb. Eks selle pinnalt üldistada saab.

                            Millest ma aru ei saa, et mõned päris mõistlikud postitajad ei saa kas vihas või kaotusevalus tehtud vahet meedial, klubil ja mängijatel. Kui vaja inglise ajakirjanduse kallal võtta, kes Arsenali taga kiusab, siis on kisa taevani, aga kui seda teevad Hispaania sopalehed üleminekute teemal, siis on tegu "kampaaniaga". Igasugu transfer-talk on tänapäeval 99% ulatuses bullshit ja neid kasutada näidetena mingist mängija moosimisest (ja allah halasta, Songa lugu kasutada näitena unsettle kampaaniast, mida veel?)? Keegi juba viitas siin, et kui palju palliga vastu pead saanud mees saata intekale, kus ajakirjanik küsib oma kohustusliku "kas see mängija meeldib", siis tuleb sealt vastu et "ringid on ümmargused" a la "he is a great player and would be great for any great team", nüüd aga justkui see tõestaks väidet stiilis "maa on lame, sest ma olen seda paar korda aasta jooksul näinud" teooriat. Loomulikult siis tuleb mõne Hispaania avatariga mees ka klubi kaitsma. Kuid. tegelikult seda ju üsna lõbus lugeda.

                            Fabi teemal ei viitsi enam sõna võtta. Aasta vms tagasi sai seda tehtud. Arsenal võib oma jutuga, et barca akadeemiast ära veetud vennad on läinud sinna "mänguaja" tõttu seda muidugi edasi uskuda, usk on selline asi, et seda endale korrates see alati tugevneb, aga tõesemaks see enesele kordamine mingit väidet muidugi ei tee. Asi on palju occamlikum- raha maksab ja seadused ka.

                            Arsenalist või arsenalita, kibestumus on Barca teemadel sisse ehitatud. Midagi pole teha. Lohutuseks siiski- üleminekute pealt on suudetud valitsevaid maailmameistreid ikka rämedalt koorida, nii- kui naapidi. Palju ülemakstud solki välja ja mõned täitsa korralikud mängijad väiksema raha eest sisse. Pole siis piisav revanšš?

                            Eraldi rubriik siis Barca eksperdile plasticule ka: Ronaldo, Nani, Rooney, van niistelroy jne jne. Tänasest memphis, Rooney, januzay vms ta nimi nüüd ongi, young ashley. Aga nad on ka normaalsed olnud, muidu ja nii
                            .
                            Hästi tore on see, et ma olen umbes 10 korda erineval moel ja erinevates teemades oma hoiakuid väljendanud manu vs barca omavaheliste mängude teemal. Ausalt, no fucks given, sest kaotati ajaloo parimale meeskonnale. Ei juhtunud miracle on ice vol 2, siis ei juhtunud. See pole häbiasi ja minu personaalne butthurt on selles osas null.

                            Fundamentaalne vahe on minu jaoks aga see (nagu ma olen korduvalt ka varem välja öelnud), et barcelona fännidel avaldub kollektiivne ajuhälve ja syndrome le stadion ka kõige mõistlikematel.

                            Ja see avaldub kahes asjas:
                            1) kaitstakse enda meeskonda 'til death. Eesmärk pühitseb abinõu ning isegi suarez on normull vend juhul kui tiitli koju toob.
                            2) "aga teised teevad ka" - mis avaldub sinu teksti viimases osas.

                            Ausalt, sa võid oma naisele või mehele kodus rääkida sellist paska. Mina olen alates esimesest päevast rääkinud, et depay on retard ja personaalselt ta võiks puuri täis ka peksta, aga sellise hoiakuga nagu tal on, oleks null respect ikka.

                            Tule manu teemasse ja räägi, et a la Di Maria, Youngi või januzaj poolt evitud käitumine on debiilne ning vaata, mis reaktsiooni saad.

                            Kommentaar


                              Mnjaaa.. täis idioodid siin arutlemas. Magama kaineks ei kutsu, sest hälvet see ei paranda!
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Eile eitles alba, tõsi. Ja enam-vähem kõik. Aga ikka on vaja inertsist bus jms eitedeks sõimelda, võta need anti antud prillid peast ja tegele nende asjadega, mis meeldivad.
                                Sorry, et vana asja üles tõsta nüüd, aga tõesti, tule eila meile.... Busi eideks sõimamiseks ei peagi mingit põhjust olema ju. See pole isegi sõimamine, see on dokumenteeritud fakt. Üks kõige rõvedamaid moodustisi kes puutsad jalas mööda väljakut veereb ja ennast jalgpalluriks tahab nimetada (otsi nüüd korra YT'st või kusagilt ja leiad küllalt tõestust, kõige "efektsem" pilt sellest ehk kuidas pärast "hirmtugeva löögi" saamist juba poole rullumise pealt kätega näost hoides sõrmede vahelt kohtuniku reaktsiooni piilub). Eks oma tiimi ikka kaitstakse, aga siin pole mingit vaidluskohtagi....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X