320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kaks on, Hoyte sattus ühekorra ka koosseisu
    Proud to wear Claret & Blue!

    Kommentaar


      Tervitused PraS´ile
      Tervitused Neevitserile
      gamer, soovid äkki suhkurt viinamarjadele?

      Kuradi hea tunne on üle mitme-setme aasta OT´l võita. Ja ilusa esitusega. Jätkake samas vaimus.
      Supplies!

      Kommentaar


        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
        Tervitused PraS´ile
        Tervitused Neevitserile
        gamer, soovid äkki suhkurt viinamarjadele?

        Kuradi hea tunne on üle mitme-setme aasta OT´l võita. Ja ilusa esitusega. Jätkake samas vaimus.
        Sau sau vandersell

        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas gamer Vaata postitust
            Täitsa huvitav, et see hooaeg on platsil käinud vaid üks inglane ja see kah rohkem naljavennast imelaps.
            Ja siis - ka Arsenali inglastest fännide meelest on keskmine inglise jalgpallur rahaahne ja roolijoodikust, seeriavägistajast sitapea.
            Las kolib põhja see scum.

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Ja siis - ka Arsenali inglastest fännide meelest on keskmine inglise jalgpallur rahaahne ja roolijoodikust, seeriavägistajast sitapea.
              Las kolib põhja see scum.
              Miks see Arsenal sel juhul üldse Inglismaal sitsib? Koligu siis skummide maalt minema sinna, kus elu ilus ja jalgpallurid õilsad ja haritud nagu Püha Arsene ise.
              Kusagil Qataris võetakse tubli meeskond kindlasti rõõmuga ja rahaga vastu. Päris õigustatud küsimus minu meelest.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                ma saan veel mingil moel aru rahvuskoondise ebaedust frustreerunud inglaste pahameelest aga mitte teie omast, austatud kaasfoorumlased. miks kuradi pärast peaks metropoli suurklubi mängijad olema inglased? no tõesti ei saa aru.

                tundub olevat rohkem selline inglise pressist ja foorumitest õpitud seisukoht. sest no olgem ausad, mul on ikka sügavalt poohui, kas David Healy on põhja-iirlane, inglane või poolakas. peaasi et mõnikord värava lööb.viimasel ajal küll mitte eriti tihti, aga see on juba iseasi.

                teine võimalus on see, et teile tõesti läheb korda inglise koondese käekäik, aga kui see teile nii palju korda läheb, siis on tegemist juba haiglasliku nähtusega.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                  ma saan veel mingil moel aru rahvuskoondise ebaedust frustreerunud inglaste pahameelest aga mitte teie omast, austatud kaasfoorumlased. miks kuradi pärast peaks metropoli suurklubi mängijad olema inglased? no tõesti ei saa aru.
                  No kui ei saa siis ei saa. Üks põhjus võiks ju olla näiteks selles, et "Metropoli suurklubi" mängib oma mänge Inglismaa pinnal ja osaleb millegipärast Inglise liigas.
                  Mind tegelikult ei huvitagi eriti see Inglise mängijate arv meeskonnas, mis on väike ka mitmel teisel klubil. Pigem on nii, et ma ei saa kuidagi aru meeskonnast, kelle juhtkond ja toetajad sülitavad Inglise jalgpallile kui nähtusele.
                  Koondise haiglaslik toetaja olen ma loomulikult.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Pigem on nii, et ma ei saa kuidagi aru meeskonnast, kelle juhtkond ja toetajad sülitavad Inglise jalgpallile kui nähtusele.
                    Koondise haiglaslik toetaja olen ma loomulikult.
                    aga siin on ju lihtsad põhjused: arsenal on nii vaene klubi, et ta ei saa endale häid inglasi lubada. inglasi, kes arsenalile midagi olulist juurde annaks on maksimaalselt kümmekond ja nad kõik maksavad üle 20 milku.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      No kui ei saa siis ei saa. Üks põhjus võiks ju olla näiteks selles, et "Metropoli suurklubi" mängib oma mänge Inglismaa pinnal ja osaleb millegipärast Inglise liigas.
                      Mind tegelikult ei huvitagi eriti see Inglise mängijate arv meeskonnas, mis on väike ka mitmel teisel klubil. Pigem on nii, et ma ei saa kuidagi aru meeskonnast, kelle juhtkond ja toetajad sülitavad Inglise jalgpallile kui nähtusele.
                      Koondise haiglaslik toetaja olen ma loomulikult.
                      minu arvates võidab Arsenali puhul terve mõistus suure patriotismi ees. Ausalt öeldes on natuke naeruväärne, et niipea, kui ilmub mõni keskmisest andekam inglasest mängija, siis jooksevad ManU ja Chelsea kohe mehele sappa ning maksavad tema eest sisuliselt kosmilise hinna. Toome näiteks Carricki, kes maksis mitu korda rohkem kui Rosicky ning isegi rohkem kui Diarra. Ma kahtlen sügavalt, et Carrick näiteks sellist raha väärt oli, kuid just see, et tegu oli britiga, maksab. Samamoodi võib iga kusine inglise ründaja enda turuväärtuseks pidada 8 miljonit naela, sest samapalju maksis ju ometi Jeffers ning ega temast ikka keegi kehvem ole. Nii palju kui mina olen aru saanud, siis Arsenalil ei tohiks olla selliseid summasid raisata nagu chelskil ja manul, kuid kui nad ilma inglaseid üle maksmata suudavad konkurentsis püsida, siis ei tohiks ka puht kadedusest hakata neid mandrile saatma.

                      ja kuna suurklubide suurem osa kasumist tuleb niigi väljastpoolt asukohamaad, siis oleks tegu paraja kaksikmoraaliga, et pistame globaalselt raha taskusse, kuid maksame sellega kosmilisi summasid ja palkasid teistele kaasmaalastele. McN, kui meie roosa liberalist, peaks sellist käitumisviisi eriti pahaks panema või mis?

                      Kommentaar


                        jajah, miltonfriedmanliku maailmavaate austaja peaks ju teadma, kus asub kapitali kodumaa
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                          aga siin on ju lihtsad põhjused: arsenal on nii vaene klubi, et ta ei saa endale häid inglasi lubada.
                          Tjah. Siinkohal tahaksin tuua pika ja ilmselt alles pooleli nimekirja korralikest Inglise mängijatest, kes ühel või teisel põhjusel on sunnitud olnud Arsest lahkuma: Richard Wright, Francis Jeffers, David Bentley, Sol Campbell, Ashley Cole, Jermaine Pennant.
                          Muidugi - nad kõik on tüüpiline Inglise skamm ja pealegi allpool arvestust mängijatena, mistõttu tuli nad kiiremas korras põhjapoole (või mõnel juhul mõnes teises suunas) kupatada. Aga võib ju esitada ka vastuküsimuse: võib-olla oleks mõnest neist võinud korraliku inimese ja jalgpalluri koolitada? Aga ei. Seda ei võetud vaevaks. Kergem ja odavam on välismaalt sisse osta. Tore on. Aga mitte kõigi jaoks.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            McN, kui meie roosa liberalist, peaks sellist käitumisviisi eriti pahaks panema või mis?
                            Sellise räige jalgpallivälise solvanguga ei saa leppida. Teistele inimestele siltide kleepimisega võiks veidi ettevaatlikum olla.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Richard Wright, Francis Jeffers, David Bentley, Jermaine Pennant.
                              Muidugi - nad kõik on tüüpiline Inglise skamm ja pealegi allpool arvestust mängijatena, mistõttu tuli nad kiiremas korras põhjapoole (või mõnel juhul mõnes teises suunas) kupatada. Aga võib ju esitada ka vastuküsimuse: võib-olla oleks mõnest neist võinud korraliku inimese ja jalgpalluri koolitada? Aga ei. Seda ei võetud vaevaks. Kergem ja odavam on välismaalt sisse osta. Tore on. Aga mitte kõigi jaoks.
                              Mille poolest on ebaeetilisem oma palga eest mitte arvestatava panuse väljakul andvate Inglise mängijate karjääri "metsa keeramine", kui noorte ja andekate prantslaste iga-aastane klubist klubisse solgutamine? (vihje Le Tallec ja Sinama Pongolle). Miks neist kahest omaaegsest imelapsest "jalgpallurit" ei koolitatud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Sellise räige jalgpallivälise solvanguga ei saa leppida. Teistele inimestele siltide kleepimisega võiks veidi ettevaatlikum olla.
                                sorry. tahtsin öelda liberaal
                                :$

                                Kommentaar

                                Working...
                                X