320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    akadeemiad ongi ju tänapäeval sellised, et ostetakse noori poolandekaid suures koguses üles ning seejärel vaadatakse, et kuhu ta maha saaks parseldada. või mis? Käive on neil akadeemiatel ju võimas
    Mõnus mõtteviis. Räägi seda Dario Gradile või mistahes klubile, mis aastaid ja aastaid järjekindlalt aega ja raha noortetöösse pannud ning siis näinud, kuidas üksikud talendid kaela kandma hakates suurklubide poolt kommiraha eest ära napsatakse. Üldjuhul juhtub see loomulikult enne profilepingu sõlmimist ja niruse kompensatsiooni kasvatajaklubile määrab komisjon. Ja mitte ainult Inglismaal. Tiksuvad paar aastat reservides ja ongi "oma kasvandik" valmis. Ja klubi pasundab rõõmsalt, et panustab noortesse. Enamik neist ei jõua kunagi põhivõistkonnas kanda kinnitada, aga asjaga ju tegeletakse.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
      Mõnus mõtteviis. Räägi seda Dario Gradile või mistahes klubile, mis aastaid ja aastaid järjekindlalt aega ja raha noortetöösse pannud ning siis näinud, kuidas üksikud talendid kaela kandma hakates suurklubide poolt kommiraha eest ära napsatakse. Üldjuhul juhtub see loomulikult enne profilepingu sõlmimist ja niruse kompensatsiooni kasvatajaklubile määrab komisjon. Ja mitte ainult Inglismaal. Tiksuvad paar aastat reservides ja ongi "oma kasvandik" valmis. Ja klubi pasundab rõõmsalt, et panustab noortesse. Enamik neist ei jõua kunagi põhivõistkonnas kanda kinnitada, aga asjaga ju tegeletakse.
      irooniasmaili ma juurde sinna ei pannud, selle oleks võinud ise leida. seepärast olin ma ka omal ajal selle nö. omakasvandike kvoodi vastu, sest praegusel kujul kuhjaks see veel suurema koguse noori "mõneks" aastaks omakasvandikuks saamiseks suurte klubide akadeemiatesse ning väiksemad klubid imeks veel suurema vilinaga näppu

      Kommentaar


        arsenalil siis ka mitte kõige paremad päevad
        Arsenal insist they've plenty of cash available for transfers despite the club's debt rising to £262.1m.

        Kommentaar


          Eks ta ole jah, see uudis tuli küll kui välk selgest taevast. Klubi juhid läksid kõik nööri ja seepi ostma.
          Supplies!

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            ma nüüd ei tea. kas ManU ja Chelsea tegevus, et ostame suure raha eest andeka inglase (s.t. et pakume võrreldes teistega lihtsalt kordades rohkem) ning mängitame teda nii nagu jumal juhatab.

            Näiteks Chelseas on regulaarselt põhis olnud Lampard ja Terry. Joe Cole on viimasel ajal rohkem mängu saanud, kuid esialgu istus Joe rõõmsalt pingil. Scott Parker, Wayne Bridge, Shaun Wright-Phillips, Glen Johnson, nemad on ju sisuliselt täieliku fopaa teinud Chelseaga liitudes? Muide hetkel mängib inglasi Chelseas 8, neist 2-e nimed ei ütle mulle näiteks midagi.

            ManU-l on arvuliselt olukord parem, kuid kes neist seal siis inglased on. Neville ja Scholes on 90-ndate reliktid. Brown on OK. Aga Ferdinand, Rooney, Carrick? Nende eest maksti selline summa, et ükski teine meeskond poleks seda ilmselt soostunud tegema, peale eelmainitud sinisräkide. Ja Leedsi ka Ferdinandi puhul, aga see on lihtsalt üks naljakas näide . Aga Ferdinandi hind on 31 miljonit naela? Rooney nädalapalk on 52 tuhat naela, Carricki hind oli ka üsna müstiline. Et kas see on siis Inglise jalgpalli investeerimine, kui mängijad lihtsalt jubedalt üle makstakse?

            ManU puhul räägitakse ka muidugi ka tervest posust mängijatest, kes on välja laenatud, kuid neid on neil iga aasta olnud ning lõpptulemusena jäävadki nad laenul pendeldama või saadetakse lõpuks lihtsalt kuhugi Bradfordi mängima ära.

            Akadeemiad on tõesti ManUl ja Chelseal võimsad, kuid noorte jalgpallurite kuhjamine varases nooruses neile võõrasse keskkonda ning siis kuhugi Royal Antwerpi mängima saates, ei ole ka mingi eriline vuti arendamine. Põhitegijad Inglismaa jalgpallis on tulnud siiski väiksematest klubidest ning ManU ja Chelsea ostavad nad lihstalt mingisegi andekuse korral teisi üle pakkudes endale. Kuid enamjaolt toetuvad ka need suurklubid välismängijatele.
            ma olen seda juttu juba kuulnud küll ja küll
            MU FCUK

            Kommentaar


              Algselt postitas mömm Vaata postitust
              arsenalil siis ka mitte kõige paremad päevad
              http://football.guardian.co.uk/News_...876780,00.html
              Kõik on planeeritud ja paigas - nii et poja ära muretse

              Kommentaar


                Vahelduseks häid uudiseid kah:
                1)reservid võitsid eila 2:0 Portsmouthi reserve, mõlemad väravad Aliadiere poolt. Poom väravas, kaasa tegi ka uus ost Denilson.
                2)kaks ründetuusa peaks Sheffield Utd. vastu vormis olema
                3)Senderos peaks ka peagi naasma

                Kommentaar


                  henry tuli vigastusest ja siis 2 väravat tänu temale pluss ise lõi ka ära
                  niisiis 3-0
                  {9}

                  Kommentaar


                    kust saada arsenali ja sheffieldi mängu väravaid?

                    Kommentaar


                      Internetist.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        mis internetist, et saada need tuleb need kas ära osta või ära varastada Emirates Stadiumilt
                        Proud to wear Claret & Blue!

                        Kommentaar


                          varem sai väravaid latestgoals.net 'ist aga viimaseid mänge pole sinna enam pandud..

                          Kommentaar


                            kas te olete lollid ??
                            klikake sõnale Internetist., mis eelnevalt vincenti poolt kirjutatud!!
                            või lihtsalt ei avane youtube??
                            {9}

                            Kommentaar


                              ei, mai taha neid mitte ainult näha, sest ma juba nägin mängu lives, vaid arvutisse saada.

                              Kommentaar


                                Lehmannile (ja Poomile) on jaanuarist konkurenti oodata - Oscar Ustari, Argentiina esimese liiga Independiente'st. Barcelona on samuti temast huvitatud, maksma läheks see mees ca 7 mio€

                                Kommentaar

                                Working...
                                X