320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lock Vaata postitust
    Teeme diili, et kui Arsenal võidab liiga, siis vahetad sa oma avatari kuuks ajaks Arsenali vastu. Aga kui Tottenham ei lange Chempekasse siis vahetan mina Arsenali avatari Tottenhami vastu?
    Mis kuu? Tehke parem terve järgmise hooaja.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas lock Vaata postitust
      Teeme diili, et kui Arsenal võidab liiga, siis vahetad sa oma avatari kuuks ajaks Arsenali vastu. Aga kui Tottenham ei lange Chempekasse siis vahetan mina Arsenali avatari Tottenhami vastu?
      Sõida seenele. Avatar on püha. Avatar on kõik, mis ühel tõelisel foorumlasel üldse hinge taga on.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Sõida seenele. Avatar on püha. Avatar on kõik, mis ühel tõelisel foorumlasel üldse hinge taga on.

        Ma tean ühte itaallast kes on siin foorumis selle aasta lõpuni Hispaania avatariga
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas lock Vaata postitust
          Teeme diili, et kui Arsenal võidab liiga, siis vahetad sa oma avatari kuuks ajaks Arsenali vastu. Aga kui Tottenham ei lange Chempekasse siis vahetan mina Arsenali avatari Tottenhami vastu?
          Miks ma peaksin tegema sellise kihlveo, et Arse*** fänn paneb endale Spursi avatari. Miks ma peaksin neid sellise pühaduse teotamise ligi üldse laskma? Ehk, et selline kihlvedu ei ole mulle huvitav

          Ma võin teha kihlveo stiilis nagu eelmine aasta vanderselliga, s.t. nt. 500 krooni heategevusse, kus võitja nimetab kes raha saab. Ja sellise kihlveo pakkumisega nagu sina tegid ei tee ma mingeid piiranguid palju teid Arse*** tonte tahaks selles kihlveos osaleda.
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Sõida seenele. Avatar on püha. Avatar on kõik, mis ühel tõelisel foorumlasel üldse hinge taga on.
            Vanurid on ikka omavahel samal lainel. lol.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
              Mis teil sellest, teie jaoks on Premiershipi osas pinge kadunud tõenäoliselt kuskil novembriks-detsembriks. Või pidasid silmas võitlust UEFA karika koha eest.
              heh. vaevalt paar kuukest lõppenud hooajast möödas ja hüppab siin nagu mingi alla 30nene kukk. mitmendaks detsembriks oli arsenalil rohkem punkte kui tottenhamil hooaja kokkuvõttes, ahh?

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                heh. vaevalt paar kuukest lõppenud hooajast möödas ja hüppab siin nagu mingi alla 30nene kukk. mitmendaks detsembriks oli arsenalil rohkem punkte kui tottenhamil hooaja kokkuvõttes, ahh?
                No mai ei tea. Mitmendaks detsembriks siis? 500 EEK oleks täiesti valmis panema (võid isegi panna 31.detsember 23.59).
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  No mai ei tea. Mitmendaks detsembriks siis? 500 EEK oleks täiesti valmis panema (võid isegi panna 31.detsember 23.59).
                  oh, 29. detsember vist. või seal kandis.
                  aga konservatiivsuse (sest konservatiivsus on ka valitsusel prognoosimise juures põhimõtteks) mõttes võtame siiski hooaja lõpu?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                    oh, 29. detsember vist. või seal kandis.
                    aga konservatiivsuse (sest konservatiivsus on ka valitsusel prognoosimise juures põhimõtteks) mõttes võtame siiski hooaja lõpu?
                    HAHAHAHAHAHA.....



                    Ok, sinuga võime teha kaa hooaja lõpu.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Maailmameistri minek ka ametlik. Vähemalt järgmisel hooajal Meistrite Liiga jalgpalli, mitte nagu siin mõnel lahkujal. Kreeka on lisaks kõigele pealegi üks väga lahe koht.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        Vähemalt järgmisel hooajal Meistrite Liiga jalgpalli, mitte nagu siin mõnel lahkujal.
                        Aga kas tema uue klubi telekanal tegi Gilbertole nii seksika muusikavalikuga video? Yep, ma arvan ka, et - EI TEINUD

                        [trivia: on spekuleeritud, et laul räägib prostituudist tüdruksõbrast, kui eemaldatavast peenisest]
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Aga kas tema uue klubi telekanal tegi Gilbertole nii seksika muusikavalikuga video? Yep, ma arvan ka, et - EI TEINUD

                          [trivia: on spekuleeritud, et laul räägib prostituudist tüdruksõbrast, kui eemaldatavast peenisest]
                          nüüd alles saan prantslasest päriselt aru. ainuüksi sellise video pärast liituksin isegi milaniga.

                          Kommentaar


                            ma arvan, et arsenal jääb see aasta teiseks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              ma arvan, et arsenal jääb see aasta teiseks.
                              ma arvan, et joo vähem

                              Kommentaar


                                Barnet - Arsenal 1:2 (1:0)

                                Pärast kahte pikka kuud hakkab Arsenalil uus hooaeg. Täna kohtutakse Barnetiga. Algkoosseis on tõenäoliselt järgmine:
                                Almunia---Sagna-Hoyte-Nordtveit-Glichy---Walcott-Ramsey-Lansbury-Denilson-Traore---Bendtner

                                Peale esimest poolaega on seis niru. Barnet teenis Nordtveiti hilinenud tackelist karustuslöögi, mille 16. minutil Gillet ristnurka raius. Meie kõige ohtlikum võimalusi oli 25. minutil, kui Nicklas suunas Traore söödu napilt väravast mööda suunas.

                                Teise poolajaga suudeti õnneks mäng enda kasuks kallutada. Alustuseks sai Jay Simpson hea söödu Jack Wilshire'lt, mille ta ka terava nurga alt väravasse lõi. Täpselt 10 mintsa hiljem ehk siis 73. minutil saime juba 2-1 eduseisu. Eeltöö väravale tegi järiekordselt Jack Wilshire.

                                Mängupilt oli täpselt selline nagu stuudios arvati olevat: Arsenal valdas enamus ajast palli ja Barnet sai kiirete kontratega rünnata.

                                MoM on minuarust essal poolajal Aaron Ramsey - Väga hea tegutsemine, vedas kogu meeskonda ja jättis "vana kala" Denilsoni täiesti varju. Teisel poolajal vääris seda tiitlit Jack Wilshire - eeltöö kahele väravale, läks igasse olukorda 100ga võitlema

                                Kommentaar

                                Working...
                                X