320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Suts vale teema, mis? Mis siis, et algselt seostati Arsenaliga. Sellisel juhul peaks Ronaldinho ülemineku korral viide eri mansa teemasse sellekohase uudise postitama.

    Igatahes: Amaury Bischoff signs. Mabey.
    Pommuudis: Nasri signs!!! Definitely.
    Eduardo kõnnib ka juba täitsa sirgelt, kuigi jalg tundub ühest kohast liiga peenike, teisest jälle paistes.
    imelik et Wenger tahtis teda meeletult ja nüüd venna sihtkoht on selline klubi, kakleisd ju ManU tema eest, ja nüüd nii odavalt Marseillse

    Kommentaar


      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
      imelik et Wenger tahtis teda meeletult ja nüüd venna sihtkoht on selline klubi, kakleisd ju ManU tema eest, ja nüüd nii odavalt Marseillse
      tore, et keegi teab, mida wenger meeletult tahab. valgustad ehk veel suure mehe mõttemaailma?

      Kommentaar


        Barca olevat pakkunud Arsenalile Adebayori eest 24 millionit naela. Vastus oli loomuliklt eitav

        Kommentaar


          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          tore, et keegi teab, mida wenger meeletult tahab. valgustad ehk veel suure mehe mõttemaailma?
          noo neti saitidelt võis seda igalt poolt lugeda kui wenger komentaare andis tema tahtmise kohta

          Kommentaar


            Algselt postitas Eestimees Vaata postitust
            noo neti saitidelt võis seda igalt poolt lugeda kui wenger komentaare andis tema tahtmise kohta
            kui wenger oleks väga tahtnud siis wenger oleks ostnud. m.o.t.t

            Kommentaar


              ühesõnaga, oleme hakanud iseendaga rääkima. nice. ja sellised valvavad riigi rahakotti.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                ühesõnaga, oleme hakanud iseendaga rääkima. nice. ja sellised valvavad riigi rahakotti.
                mul on puhkus st riigi rahakoti pärast hetkel muretseda pole vaja. aga erasektori tähelepanelikkus on märkimisväärne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  ... aga erasektori tähelepanelikkus on märkimisväärne.
                  olukorras kus iga kuu läheb mu sissetulekutest kümned tuhanded ametnike armaada ülalpidamiseks, peab tähelepanelik olema.

                  Et off-topicuks ei läheks - arse*** on mõtetu deam.
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    olukorras kus iga kuu läheb mu sissetulekutest kümned tuhanded ametnike armaada ülalpidamiseks, peab tähelepanelik olema.
                    oh ei, Sinu sissetulekult arvestatavad maksud lähevad teede ja lasteaedade ehitamiseks, vanainimeste ja õnnetute toetuseks ja muudeks ilusateks asjadeks. ametnike ülalpidamiseks minev on väike kommiraha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      ametnike ülalpidamiseks minev on väike kommiraha.
                      Mu naine räägib sama juttu.
                      Huvitav kust te siis palka saate?
                      Kas teile makstakse ministeeriumites ümbrikupalka?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Mu naine räägib sama juttu.
                        Huvitav kust te siis palka saate?
                        Kas teile makstakse ministeeriumites ümbrikupalka?
                        Mulle makstakse iimeiliga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Mu naine räägib sama juttu.
                          Huvitav kust te siis palka saate?
                          Kas teile makstakse ministeeriumites ümbrikupalka?
                          no vaata, me teeme sümboolse, praktiliselt olematu tasu eest seda rasket tööd. seda on erasektoril muidugi raske mõista. missioonitunne, uhkus teenida oma rahvast ja muu selline ei oma teie jaoks ju mingit tähendust aga on ametnike jaoks, erinevalt töötasust, sügavalt motiveerivad asjad.

                          ja lisaks sellele ilusale on kuus noort puna-valget noorsandi saanud profilepingu. Henri Lansbury, Jay Thomas, Kyle Bartley, Thomas Cruise, Rhys Murphy ja Sanchez Watt saavad nüüdsest oluliselt suuremat palka.

                          Kommentaar


                            see erasektori tõprakari ei saa vist kunagi aru saama, et meie oleme olnud nende majakaks nii headel, kui halbadel aegadel, ning näidanud teed läbi udu ja muu pasa. ajal, kui majandus buumitas, ning kõik ajasid hullu pappi kokku, suutsid mõned siiski hoiduda mammonaorjusest, ning teenida oma rahvast - teid, kallid kaasmaalased. mis seal salata, aeg-ajalt ronis kibestumine ka ametnikkonna hinge, eriti natuke enne palgapäeva, ning mis seal salata, paljud ei pidanud ka survele vastu, ning rakendasid end erasektori rahavankri ette. seda enam on tülgastav vaadata seda brutuslikku tänamatust ametnikuelukutsele truuks jäänute aadressil, mis justkui noaga mu hinge sepikuks viilutab.

                            oli aegu, kui ametnik sai vähem palka, kui Henri Lansbury, Jay Thomas, Kyle Bartley, Thomas Cruise, Rhys Murphy ja Sanchez Watt. mõelge sellele, lugupeetud kritiseerijad - mõelge!
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              [quote=rohelineKonn;903891]see erasektori tõprakari ei saa vist kunagi aru saama, et meie oleme olnud nende majakaks nii headel, kui halbadel aegadel, ning näidanud teed läbi udu ja muu pasa. ajal, kui majandus buumitas, ning kõik ajasid hullu pappi kokku, suutsid mõned siiski hoiduda mammonaorjusest, ning teenida oma rahvast - teid, kallid kaasmaalased. mis seal salata, aeg-ajalt ronis kibestumine ka ametnikkonna hinge, eriti natuke enne palgapäeva/quote]

                              Vabandan OT pärast.
                              Eks nii mõnigi erasektori tõbras teab kuidas teis seal preemiate ja tulemuspalkade maksmine käib.
                              Sama pask, täitsa munnis.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Laiendame natuke vaadet.
                                08/09 võõrmängude riietus:



                                Tuleb tunnistada, et meeldib väga. Rohkem kui eelmise hooaja valge ja tuleva kodusärk.

                                P.S. Kas ma olen ainus, kel foorumis suuremate piltide parem äär "ära kaob", seda just laiema ekraaniga kuvaril, läpakaga pole seda muret.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X