320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vahelduseks tore, et on millegi üle jälle põhjust naeratada. 8 mängu võiduta omavahelistes mängudes on selleks korraks läbi. Nukraks teeb omakorda jälle see, et suutsime langeda sellisesse olukorda, kus tänasel äärmiselt kenal tulemusel on eelkõige moraalne väärtus. Veelgi nukramaks teeks mind Chelsea tiitlivõit, mis kui juhtuma peaks, oleks suuresti tänu meile. Arvestades fakti, et Chelski kirjutati tiitlivõitlusest juba ammu välja ja terve poolaasta oli Arsenal peamine konkurent tiitlile. Kuigi tõele au andes ma pigem näeksin Chelskit liigakarikat tõstma...

    Positiivne on see, et tänu Rambole ei pea me siin jälle lehekülgede viisi halama kohtunike ebaõiglusest ja vandenõuteooriatest. Ja olen muide üsna üllatunud, et Owen endale sealt penaltit välja ei võlunud.

    Aga mis seal ikka, keskendume siis automaatse CL koha garanteerimisele ja kui õnnestub veel Chelskist ette rebida siis teine on siiski parem kui kolmas.

    Mis Cesci puudutab, siis mul on siuke karvane tunne, et luba lahkuda on antud.

    Kommentaar


      Cescist veel niipalju, et väidetavalt olevat ta oma kauaaegsest elukaaslasest lahku läinud - ehk kui kodus olid probleemid siis pole ime, et viimasel ajal (viimased kuud) on mängule keskendumine raske olnud.

      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Mina Chelsea fännina ütlen ka, AITÄH ARSENAL.

        Kommentaar





          Loodan, et Vincent paneb tänasest mõne rõõmsa Wengeri pildi ka, kuna talle need nii väga meeldivad.

          Kommentaar


            Algselt postitas jukss Vaata postitust
            Loodan, et Vincent paneb tänasest mõne rõõmsa Wengeri pildi ka, kuna talle need nii väga meeldivad.
            Pilti seekord ei pane, kuid õnne soovin tänase karikavõidu puhul küll.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Pilti seekord ei pane, kuid õnne soovin tänase karikavõidu puhul küll.
              tegelikult ei ole ju viinamarjad nii hapud?

              ma ise muidugi mängu ei näinud. korraliku part-time supporterina meenus kohtumine alles 14ndal rajal. ja siis oli juba teine poolaeg käimas. sellegipoolest tervitan kõiki nii wenger-out kui arsenal-on-hääbuv-meeskond parteide liikmeid.

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Pilti seekord ei pane, kuid õnne soovin tänase karikavõidu puhul küll.
                Haha. Mängiti au nimel ja on põhjust rõõmustamiseks.
                Aa btw, kelle kätte Koscielny peab Hernandeze tagasi andma? Terve mäng oli taskus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  tegelikult ei ole ju viinamarjad nii hapud?
                  viinamarjad said ammu veiniks tehtud ja maitses hea küll. praegu oli lihtsalt see, et mõni mees ei tabanud jälle üldse biiti.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Mõned ongi rütmitundetud, sinna pole midagi parata. Loodetavasti karikafinaali jõuline sümboolne väärtus ei saanud devalveeritud, ma tahan seda edaspidi veel kasutada.

                    Aga hapudest viinamarjadest pressitud veini õhtu tuleks korraldada küll.

                    Kommentaar


                      Pühad põrutused, mis Arsega üleöö juhtunud on. Walcott, Ramsey ja Wilshere kõik üheskoos väljakul. Sellise meeskonna poolt võiks ju isegi olla. Nojah - see viimane lause oli muidugi nali.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Järgmisel hooajal näeme Arsenali sellises vormis:





                        Kuigi ülejäänud vorm on lihtsalt suurepärane, siis minu meepotti on need loorberi- ja tammelehed küll kui üks suur tõrvatilk.

                        Kommentaar


                          Iseenesest ju täitsa kena vorm - pole miskit liiga toretsevat. Lihtsusega saavutab teinekord palju. Ilusam kui mõndade teiste punaste klubide üllitised paaril viimasel hooajal. Natuke OT küsimus ka: Miks klubid kõigepealt Home särgi välja lasevad ja siis Away ja 3rd Kiti? Ses suhtes, et need disainitakse ju niikuinii konkursi korras ühe korraga valmis tõenäoliselt, mitte ei paisata kõigepealt kodusärki müüki ja siis õunte pealt vaadatakse?

                          Kommentaar


                            See koduvorm on ilus aga ma ei saa aru, miks Nike`i väravavahi vorm iga aastaga aina jõledamaks muutub.

                            Kommentaar


                              Muide, selle vormipildi järgi järeldan, et Clichy ehk jääb tiimi...?

                              Kommentaar


                                Kui ma õigesti mäletan, siis Henry lahkus omal ajal hoolimata uues vormis pildistamisest - ehk too reegel pole eranditeta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X