320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    Kes kuskil mingeid häid oddse Arsenali edasipääsuks pakub? Tuleb ära täna.
    hoia oma raha parem jõulukingituste jaoks... sõbralik soovitus lihtsalt

    kui aga soovid raha põletada, siis selline leht nagu http://www.oddschecker.com/ on olemas, kus saad võrrelda erinevaid oddse.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      Kes kuskil mingeid häid oddse Arsenali edasipääsuks pakub? Tuleb ära täna.
      Bookied pakuvad Arsenali võiduks enamasti sama väärtust (2.1). Bet365 pakub grupist edasipääsu koefiks (3.0). Võib olla mõni bookie pakub kõrgemalt edasipääsu koefitsenti.
      Et väga offtopic poleks, siis arvan ka, et võit tuleb, iseasi kas piisav võit edasipääsemiseks. Peab uskuma.

      Kommentaar


        Päris huvitav. Üks pool (Coco) pakub päris väiksed protsendid (20-25%) ja teine pool päris suured (45%,50-50). Need kes 50-50 pakkusid panid küll vähemalt 10% punaste prillide tõttu juurde. Ainult Katk pakkus minu arust "reaalse" protsendi, mis ei ole liiga madal ega ka liiga kõrge ehk 35%. Ise pakuks samasse kanti, 35-38%, maksimaalselt 40. Ja seda näitavad ka to qualify koefid (3), et pigem on see võimalus väiksema poolsem. Kui nüüd Taneli "koefitsiendi väärtuste" tabel õige on siis koefi 3 ligidal leiame sellised protsendid:

        30% - 3.33
        35% - 2.86

        Ma usun et võit võetakse täna. Kogu küsimus on kas kahega, sest ei näe väga täna Arsenali kolme skoorimas, mille puhul piisaks ka minimaalsest võidust ja seda Alexise puudumise ja selle triple deckeri tõttu, mis täna arvatavasti algusest peale kasti ette pargitakse. Seega minu jaoks on sama oluline küsimus kui seda on kahe värava löömine ka see kuidas suudetakse oma värav puhtana hoida. Võib olla isegi olulisem. See saab ikka paganama raske olema, arvestades kui ebakindel see kaitse Premieri keskmike ja tagaotsa satside vastu viimastes mängudes olnud on. 1:0 eduseisus poolajale minna oleks ideaalne, 1:1 ja peaks juba hakkama üpris teise poolaja alguses väikeseid riske võtma. Seega jah, asi on ikka suhteliselt keeruline ja tegemist ei ole kindlasti mündiviskega.

        Kommentaar


          Kummaline lugeda et Arsenali fänniarmee on nii positiivselt meelestatud. Sõbralik soovitus oleks valmis olla ikka pigem kõige hullemaks. Ei saa aru kust te neid 30-50% numbreid enda jaoks loodate? Olympiacos omas kodus on praeguse Arsenali jaoks 100% võitmatu, ammugi siis kahe väravaga. Hea kui saate värava puhtana hoida ja 0-0 tulemusega pead kõrgel hoides koju lonkida.
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Vähemalt 30% võimalus on see raudpolt. Nüüd need kellel on ühekordsed (+10%) prillid ees pakuvadki 40 kanti ja neil kellel on 2x prillid need ütelvadki 50-50.

            Kommentaar


              Ma ennustan et Arsenal alustab hästi ja siis pakutakse üks punane kaart ja Euroopa Liiga.
              The One and Only

              Kommentaar


                Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                tegemist ei ole kindlasti mündiviskega.
                Mündiviskega poleks minu arust tegemist isegi siis, kui lihtsalt peaksime minema ja võitma, ükskõik mis skooriga. See ei ole mingi naljastaadion, kus külalised võõrustajaid loputamas käivad. Kreeklaste kaheteistkümnes ja kolmeteistkümnes mees...

                Pokkeritermineid kasutades, minu jaoks on villasel flopist set ja meie istume oma openenderiga seal. Mõne mehe jaoks on vastasel overpair ja meil naked flushdraw, mõne mehe jaoks on tegemist klassikalise overpair vs straight flush draw'ga. Igastahes, kõik sõltub sellest, mis Arsenal täna suvatseb platsile ilmuda - kui see Arsenal, mis viimases kolmes mängus premmi põhjatiimide vastu, siis unustage ära mingi või, liiati siis edasipääs. Seda Arsenali on vaja, kes mänkul puuri täis tagus, mängitamatu. Muidugi tolle toreda õhtu üks põhiarhitekte istub Tocopillas, ostab küla lastele jõulukinke...

                Kommentaar


                  Igaljuhul kui Arsenal välja kukub ja Chelsea ka veel endaga ühes võtab, siis on asi ikka päris kurbnaljakas seal Euroopa Liigas. Arsenal, Chelsea, United, Liverpool, Tottenham - sellist Premieri esindatust pole vist enne olnud Euroopas Täiskomplektist ainult City puudu.

                  Kommentaar


                    Alati tore kui count siia ära eksib ning oma traditsioonilise ära laseb.

                    On kuskil ka kaasavõetud meeste nimekiri muidu olemas?

                    Täna vist sama algkoosseisuga mis sunderlandi vastu? Walcott hea variant pingilt võtta kui vastased väsinud ehk teda ma algrivvi veel ei paneks. Rohkem väga kedagi seal pole ka.

                    Kommentaar


                      Vabandust, aga keegi oskab öelda, kus ma Unibetis leian sellise marketi nagu "to Qualify" - nagu loll olen otsinud pikemat aega, aga pole leidnud. thx in advancee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                        Vabandust, aga keegi oskab öelda, kus ma Unibetis leian sellise marketi nagu "to Qualify" - nagu loll olen otsinud pikemat aega, aga pole leidnud. thx in advancee
                        Jalgpall - Meistrite Liiga - Grupiennustus(5) (sealt saad valida alagrupist teise edasipääseja, ehk siis sama mis soovitud "to qualify, 3.0 koef. sõbralik soovitus on see raha muidugi investeerida Chelsea või Olympiacose võidu peale)
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Iga jalgpallimäng on 50-50 minu jaoks. Aktiviselt panustamisega hetkel ei tegele ja seepärast protsendi peensustesse ei lasku. Ja kurat eks on prillid ka- kuigi on väga reaalne, et täna nihu läheb ei suudaks ma ikkagi mängu eel mingi kuradi Olympiakosega ülearu negatiivne olla. Kui meie poisid seda piisavalt tahavad ja piisavalt näljased on siis võtame ära.
                          Kui kõhud enne mängu fetat ja väljavaateid Manchesteriga Euroliiga pärast madistada täis süüakse, siis saame kellad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Jalgpall - Meistrite Liiga - Grupiennustus(5) (sealt saad valida alagrupist teise edasipääseja, ehk siis sama mis soovitud "to qualify, 3.0 koef. sõbralik soovitus on see raha muidugi investeerida Chelsea või Olympiacose võidu peale)
                            No so sõbralik soovitus eile oli rahad ManU peale tõmmata. Tulemust teame. Arsenali võimalused täna on ilmselt 99%

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              No so sõbralik soovitus eile oli rahad ManU peale tõmmata. Tulemust teame. Arsenali võimalused täna on ilmselt 99%
                              Loodame. Eile jinxis ta Unitedi korralikult ära.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Ega count ongi tegelikult Arse kapifänn. Ammu teada.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X