320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Kohustuslikud 3 palun!
    Vigastust? Hõhõhõ

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Vigastust? Hõhõhõ
      Teil 33min pärast hakkab pihta, eks näis kas su palvetele vastatakse

      Kommentaar


        Minimaalse vaevaga maksimaalne tulemus. Mulle personaalselt meeldiks, kui sellistel töllmokkadel ikka puuri täis taoks. A no ju siis olid poolajal juba kõigi mõtted järgmisel mängul.

        Özililt harjumuspärane väravasööt, 13 peal nüüd. 20 on premmi rekord, võite arvata, kellele see kuulub?!? Hetkel ikka kindlal kursil seda üle tegema, kui vaid terve püsib...

        Kommentaar


          Algselt postitas coco Vaata postitust
          Minimaalse vaevaga maksimaalne tulemus. Mulle personaalselt meeldiks, kui sellistel töllmokkadel ikka puuri täis taoks. A no ju siis olid poolajal juba kõigi mõtted järgmisel mängul.

          Özililt harjumuspärane väravasööt, 13 peal nüüd. 20 on premmi rekord, võite arvata, kellele see kuulub?!? Hetkel ikka kindlal kursil seda üle tegema, kui vaid terve püsib...
          Oleks ainult kohane, et söödurekond parima playmakeri käes saab olema peale seda hooaega.

          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Sättisin ennast just arvuti taha, et hakata Arsenali mängu vaatama... epic fail. Miskipärast olin täiesti veendunud, et kell 18.00 algab.
            Oh well, vähemalt tuli 3 sanga ning nagu aru saada võis siis minimaalse vaevaga

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Sättisin ennast just arvuti taha, et hakata Arsenali mängu vaatama... epic fail. Miskipärast olin täiesti veendunud, et kell 18.00 algab.
              Oh well, vähemalt tuli 3 sanga ning nagu aru saada võis siis minimaalse vaevaga
              Saad ju armsale linnarivaalile kaasa elada.
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                Saad ju armsale linnarivaalile kaasa elada.
                Hahahaaaa
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Veel üks statistiline vaade teemal see-Giroud-pole-suurem-asi-ründaja-aga-teeb-korralikku-statistikat



                  (91 starti, 22 vahetusest sissetulekut)

                  Kommentaar




                    Kui keegi imestab miks briti saarte jalgpall vähikäiku teeb ülejäänud euroopaga võrreldes. Polegi võimalik midagi paremat tahta kui kohalikud on täielikud imbetsillid.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...esut-Ozil.html

                      Kui keegi imestab miks briti saarte kohalik jalgpall vähikäiku teeb ülejäänud euroopaga võrreldes. Polegi võimalik midagi paremat tahta kui kohalikud on täielikud imbetsillid.
                      Inglise meedia on nagu su 3 aastane õde või 90 aastane vanaema... lapsik
                      The One and Only

                      Kommentaar


                        Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                        Inglise meedia on nagu su 3 aastane õde või 90 aastane vanaema... lapsik
                        Jah, aga siin pole midagi tegemist meediaga vaid nö. tipptreeneriga.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Mida Moyes mõtles?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Palju õnne.
                              varupallivarupumpaja

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
                                Palju õnne.
                                Aitäh.
                                Once a Gooner, always a Gooner

                                Kommentaar

                                Working...
                                X