320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Lisaks peame me kindlasti ostma jaanuaris. Kui me kohe kuu alguses värsket verd peale ei too, on veebruariks toss väljas sellel algrivil. Wilshere'i, Welbecki, Rosicky ja Cazorla võib juba praktiliselt maha ära kanda selleks hooajaks, arvestades, et nad peaksid keset tihedat tiitlivõistlust hakkama mänguvormi otsima.
    Mis Cazorlaga juhtuma hakkab ? Tippanalüütik Thierry Henry alles MNFis kiitis maa ja taevani ja valis oma sümboolsesse premmi koosseisugi
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
      Mis Cazorlaga juhtuma hakkab ? Tippanalüütik Thierry Henry alles MNFis kiitis maa ja taevani ja valis oma sümboolsesse premmi koosseisugi
      Mis temaga ikka juhtuma peaks hakkama. Tuleb hooaja lõpus alles tagasi. Enne seda on trobikond mänge mis vaja võita ning antud hetkel on laatsaretis nii pikkade vigastustega mehed, et neile lootma jääda hakata veel sel hooajal ei ole eriti pädev lahendus.

      Kommentaar


        Cazorla puhul pidasin silmas ikkagi seda, et ta sai ristsidemete vigastuse ja reaalne tagasituleku daatum on kuskil apriilis.

        Hooaja lõppedes on leping läbi Artetal, Flaminil ja Rosickyl - kõik märgid näitavad, et vana kaardiväe aeg on läbi ja pikendusi ei tule (Arteta abitreenerina on võimalik). Kuna kaks nendest on juba hetkel olematu panusega väljakul siis nende asendamisega järgmiseks hooajaks võiks hakata tegelema juba praegu. Coq ja Cazorla kes olid meie põhi keskväljapaar sai vigastused mis kestavad märts-aprillini ehk loota veel neist mõlemast väga suurt panust mänguminutite osas on üsna naiivne (samas Wenger seda teinekord ka on). Lisaks veel muidugi Wilshere kelle peale ei tohiks enam isegi kõige naiivsem inimene loota. Ühesõnaga keskväljal oleme vägagi shorthanded hetkel ning ainuüksi paarinädalane pisivigastus või eemaldamine seal võib meie tiitlijahile kolinal vee peale tõmmata.

        Teine asi on see, et Alexise puudumisel kasutame me mõlemat oma tipuründajat väljakul. Giroudist oleks patt rohkemat tahta seni, täiesti fenomenaalne hooaeg aga kas ta suudab sama fitnessi taset lõpuni hoida? Probleem on selles, et Welbeckil olevat setback olnud ja nüüd ootame teda veebruaris. Mis tähendab omakorda seda, et paus hakkab venima aastaseks ja ta oli isegi vormis olles selline hit-and-miss sorti mees. Vaja oleks ühte ründavat lahendit kohe ja praegu.

        Kui keegi hiljuti äkki märkas siis Alexandre Pato andis oma esimese ingliskeelse intervjuu milles mainis soovi jätkata karjääri inglismaal. Brasiilia hooaeg lõppes paar nädalat tagasi ning Pato on oma vigastustest üle kasvanud. Ainuke teine klubi mida Pato peale enda oma Twitteris jälgib on Arsenal. Pato mainis intervjuus, et tahtis Londonis olles vanale sõbrale Flaminile külla minna kuid Arsenal oli parasjagu võõrsilmängul. Teadupärast on Pato praeguse klubi spordidirektor ei keegi muu kui meie oma endine mängija Edu Gaspar kellega Wenger ka hiljuti kohtus ja mängijatest (ka Patost) rääkis ... ma tean, et ma liidan siin väga palju ühtesid hetkel aga ... i would love it!

        INTERVIEW BY OLIVER HOLT: ‘One day I will come here again and hear the Champions League music,’ Alexandre Pato said as he watched Manchester United against Wolfsburg in London.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Enda vigastuste ajalooga oleks nagu rusikas silmaauku ning ta oleks arvatavasti ka upgrade Welé'ga võrreldes (vabandan aga pole Brasiilia liigat jälginud absoluutselt). Viimased kolm aastat sambamaal tal enam vigastustega pole hädasid samuti olnud, aga teades meie oskusi siis küll tal need vigastused tagasi tuleksid.
          Aga eks paremaid variante vist väga saadaval ei ole ka meie jaoks ning ausalt öeldes ei ole see positsioon hetkel nii kriitiline kui keskpoolik kuhu oleks kohe jaanuari alguses lisavägesid vaja (vigane Källström ei lähe arvesse)

          Kommentaar


            Mulle tundub, et tippjalgpallifänn Raitsu pole lihtsalt kursis, et Santi hooaeg on efektiivselt lõppenud tänu vigastusele.

            Ramsey-Flamini tandem on üle ootuste hästi hakkama saanud, Ramsey on kohati liiga gung-ho aga senini pole liialt lekkinud selle pealt. Samas tõsi, üks vigastus ja Ox läheb keskele. Ja kaitsvat poolikut pole kedagi asendust võtta. Wengerile mõtteainet kõvasti, ma arvan, et Coqi ja Cazorla vigastustega lihtsalt ei saa olla vabandust mitte täiendada meeskonda jaanuaris, pane sinna võrrandisse juurde veel meie väga hea positsioon liigatabelis ja ühe korraliku kaitsva pooliku ost muutub täiesti hädavajalikult tähtsaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas coco Vaata postitust
              Mulle tundub, et tippjalgpallifänn Raitsu pole lihtsalt kursis, et Santi hooaeg on efektiivselt lõppenud tänu vigastusele.

              Ramsey-Flamini tandem on üle ootuste hästi hakkama saanud, Ramsey on kohati liiga gung-ho aga senini pole liialt lekkinud selle pealt. Samas tõsi, üks vigastus ja Ox läheb keskele. Ja kaitsvat poolikut pole kedagi asendust võtta. Wengerile mõtteainet kõvasti, ma arvan, et Coqi ja Cazorla vigastustega lihtsalt ei saa olla vabandust mitte täiendada meeskonda jaanuaris, pane sinna võrrandisse juurde veel meie väga hea positsioon liigatabelis ja ühe korraliku kaitsva pooliku ost muutub täiesti hädavajalikult tähtsaks.
              Üks vigastus ja Ox läheb keskele, kaks vigastust ja Chambers läheb keskele ...

              ... ok, ma korgin parem jõuludzinni lahti ja rohkem edasi ei mõtle.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Üks vigastus ja Ox läheb keskele, kaks vigastust ja Chambers läheb keskele ...
                Oleneb kellele. Isegi ainult kahe vigastusega on reaalne oht keskväljal näha tandemit Chamberlain-Chambers. Mõtle sellele... Häid jõule!

                Kommentaar


                  Algselt postitas acca Vaata postitust
                  Oleneb kellele. Isegi ainult kahe vigastusega on reaalne oht keskväljal näha tandemit Chamberlain-Chambers. Mõtle sellele... Häid jõule!
                  Just seda versiooni ma silmas pidasingi ...



                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Just seda versiooni ma silmas pidasingi ...



                    Cheers mate

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Just seda versiooni ma silmas pidasingi ...



                      liiga lahja
                      ma soovitan seda valikut siin, sest tõenäoline variant on et läheme veebruarile vastu Bielik-Chambers keskväljaga.

                      Kommentaar


                        Niisiis, tuleb välja, et see võiks üks peamisi kahtlusaluseid olla:



                        Šveitsi kohalik meedia räägib, et summa on kokku lepitud ja medical tulemas.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Korralik Wengerball signing oleks ikka küll... Usun, et pea kõigi reaktsioon seda nime nähes oli/on "who?"

                          Kommentaar


                            Noh samas tundub seda tüüpi mees, keda vaja - täidab hetkel dm augu. Omab CL kogemust. Ei maksa palju. Ja noh on noor ka veel, ehk sobiv Coqile konkurentsi pakkuma. Pidi sööta oskama ka. Noh eks näis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              Noh samas tundub seda tüüpi mees, keda vaja - täidab hetkel dm augu. Omab CL kogemust. Ei maksa palju. Ja noh on noor ka veel, ehk sobiv Coqile konkurentsi pakkuma. Pidi sööta oskama ka. Noh eks näis.
                              See hind on muidugi suhteline asi, kuna arsenalil sellist meest vaja siis ikka küsitakse mõned millid rohkem kui muidu ning nagu me kõik teame siis võib väga suure tõenaäosusega selle taha ka diil jääda. Kuna Wenger ei maksa reeglina mängija eest rohkem kui on tema arvates konkreetese mängija turuväärtus,mis iseenesest on ju tervitatav nähtus aga samas on jäänud ka mõningad vajalikud tehingud selle tõttu tegemata ja sellega ka tiim parandamata.Ise oleksin ikka rohkem Carvalho toomise poolt kellest saab mõningate aastate pärast absoluutne loom seal keskel kui asi liigub õiget rada pidi. Ja isegi praegusel hetkel oleks ta tugevam ja kindlam variant kui see täiesti tundmatu nimi kuigi tunduvalt kallim...

                              Aga eks elu näitab kas üldse kedagi tuleb või on ikka like a new singing teooria ja kogu moos ...

                              Kommentaar


                                Carvalho kohta tundub mulle, et rohkem haipi kui mees väärt on. Isegi Portugali liigas tõusevad juba uued näod samal positsioonil esile. Nii promotud mees ja ikka Sportngus ei kõnele just väga veenvast kvaliteedist.
                                Ei tea sellest egpitlasest midagi mina ka aga profiil tundub sobivat Wengeri eelistustega. Ideaalis võiks olla mitte aafrikast küll - ei peaks talviti seal pallimas käima ja ei tundu ka just miski metsik enforcer aga eks näis mis siit tuleb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X