320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täpselt sellised jõhkrused on vaja mängust välja juurida.

    Kommentaar


      Ja Arteta saadeti neid väljakule pannes ka sama tegema.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Kas Luiz üritas palli mängida? Ei! Järelikult punane ja pennu.

        Kas need Luizid ja Willianid saadeti teisest Londoni klubist Arsenali saboteerima?
        Noo kui sa ütled, et see kindel 100% punane siis ok. Maybe nii ongi!

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Kas Luiz üritas palli mängida? Ei! Järelikult punane ja pennu.

          Kas need Luizid ja Willianid saadeti teisest Londoni klubist Arsenali saboteerima?
          Siin pold penalti haisugi. Pawson ja Moss koos türblid sellised.

          Kommentaar




            Olen aus - esmapilgul tundus kohtuniku otsus õige. Peale video vaatamist ei saa aru kuidas sa tuled siit järeldusega penalt + punane... Videot vaadates ei mänginud David Luiz ei palli ega ka meest, lihtsalt jooksis tagant läbi ja Wolvesi meest tabas õnnetult täpselt samal hetkel kuul Molineux tribüünil istuvalt snaiprilt.

            #kaotageVAR

            Kommentaar


              Tramaeivõi, nüüd saab Islandi Buffoni ka veel mingi 2 mängu näha
              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Kas Luiz üritas palli mängida? Ei! Järelikult punane ja pennu.

                Kas need Luizid ja Willianid saadeti teisest Londoni klubist Arsenali saboteerima?
                Ma ei tea, see seletus on nagu veidike lapsik. William üritas palli mängida? Ei! A nojah, miks teda punasega ära ei saadetud?

                Ma olen üsna kindel, et oleks ükskõik kes seal luizi asemel olnud poleks punast järgnenud. Sitt kohtunik mõtles, et Luiz meelega jooksis põlvega kanda.

                Kui ta tõesti sinna läks, siis kindel punane ja penalti tõesti, mina sealt seda välja ei lugenud, et Luiz spetsjom jalgadesse jooksis.

                Pennu on muidugi kindel, seal ei saa vaielda.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Ma ei tea, see seletus on nagu veidike lapsik. William üritas palli mängida? Ei! A nojah, miks teda punasega ära ei saadetud?

                  Ma olen üsna kindel, et oleks ükskõik kes seal luizi asemel olnud poleks punast järgnenud. Sitt kohtunik mõtles, et Luiz meelega jooksis põlvega kanda.

                  Kui ta tõesti sinna läks, siis kindel punane ja penalti tõesti, mina sealt seda välja ei lugenud, et Luiz spetsjom jalgadesse jooksis.

                  Pennu on muidugi kindel, seal ei saa vaielda.
                  Et punase võib ainult siis anda , kui spetsjomm läheb jalgadesse? Puhka jalga!

                  Kui sa selles olukorras annan pennu, siis pead ka punase andma.

                  Nagu juba varasemalt soovitasin- mine kohtunikekooli, sa vajad seda.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Et punase võib ainult siis anda , kui spetsjomm läheb jalgadesse? Puhka jalga!

                    Kui sa selles olukorras annan pennu, siis pead ka punase andma.

                    Nagu juba varasemalt soovitasin- mine kohtunikekooli, sa vajad seda.
                    Mäletasin, et viga peab delibarate olema, et punase võiks anda. Millal see siis muutus?
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Et punase võib ainult siis anda , kui spetsjomm läheb jalgadesse? Puhka jalga!

                      Kui sa selles olukorras annan pennu, siis pead ka punase andma.

                      Nagu juba varasemalt soovitasin- mine kohtunikekooli, sa vajad seda.


                      Kommentaar


                        Ilus algus ja lõpuks läks päris horroriks ära.

                        Kommentaar


                          Where a player commits an offence against an opponent within their own
                          penalty area which denies an opponent an obvious goal-scoring opportunity
                          and the referee awards a penalty kick, the offender is cautioned if the offence
                          was an attempt to play the ball; in all other circumstances (e.g. holding, pulling,
                          pushing, no possibility to play the ball etc.) the offending player must be sent off.

                          FIFA reeglitest. Mul premi reegleid muidugi pole ja kuidagi see sõna deliberate hästi meeles, aga võin ka eksida. FIFA järgi VIST on reinul õigus.

                          See on muidugi tore, et Reinu iga postitus on ainult selliste vigade kohta kus ta 100% teab, et ei eksi, sest teada tuntud vanasõna on, et kohtunik ei eksi mitte kunagi ja teised get nahui.


                          BBC lambi uudis : www.bbc.com/sport/amp/football/36047575

                          Ilmselt seal siis valesti kirjas ja sellistest asjadest valesti meelde jäänud?
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Where a player commits an offence against an opponent within their own
                            penalty area which denies an opponent an obvious goal-scoring opportunity
                            and the referee awards a penalty kick, the offender is cautioned if the offence
                            was an attempt to play the ball; in all other circumstances (e.g. holding, pulling,
                            pushing, no possibility to play the ball etc.) the offending player must be sent off.

                            FIFA reeglitest. Mul premi reegleid muidugi pole ja kuidagi see sõna deliberate hästi meeles, aga võin ka eksida. FIFA järgi VIST on reinul õigus.

                            See on muidugi tore, et Reinu iga postitus on ainult selliste vigade kohta kus ta 100% teab, et ei eksi, sest teada tuntud vanasõna on, et kohtunik ei eksi mitte kunagi ja teised get nahui.


                            BBC lambi uudis : www.bbc.com/sport/amp/football/36047575

                            Ilmselt seal siis valesti kirjas ja sellistest asjadest valesti meelde jäänud?
                            Noh alustuseks polnud seal isegi viga mitte ptui Umbluu otsus täiesti

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              Noh alustuseks polnud seal isegi viga mitte ptui Umbluu otsus täiesti
                              Ei ole kahjuks nõus.
                              Ründaja oli üks ühele vv-ga minemas ja siis Luiz jookseb talle tagant sisse. Jah, ei olnud tugev kontakt, aga suurtel kiirustel ei ole palju vaja ning viga ei ainult siis kui veri on väljas või jalaluud pooleks.
                              Luiz oleks pidanud ise targem olema ja mitte jalgadesse jooksma.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Luiz oleks pidanud ise targem olema ja mitte jalgadesse jooksma.
                                vastupidi. FA reeglite järgi oleks ta jalgadesse sõites kvalifitseerunud mängima palli ja saanud kollase.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X