320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    See pole iseenesest minu, ega ka mängijate süü, et kohtunikud ei suuda teisiti seadust mõista, kui joonlauaga. Maja ehitamisel jah, kuid dünaamilises konktaktspordis... tehke... on vaja paremini.

    Ma saan aru küll, millepärast reeglid on (nagu nad on). Kui sul aga vaatab mingi persetäis inimesi seda Luizi olukorda ja (vabandused ette, sest pakun huupi) ma pakun kõhutunde järgi, et 90-nd protsenti vaatajatest ütleb, et see pole punane (s.t punane kaart on, oli topeltkaristus), siis on ju midagi mäda.
    No seda saab siis reeglites muuta, et enam lolle olukordi poleks. Kuni reegel on nii, siis oeab kohtunik ka nii tegema. Hooaja alguse käepennalte peale hakkasid ka ju kohtunikud hädaldama ja siis reegel muudeti

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      See pole iseenesest minu, ega ka mängijate süü, et kohtunikud ei suuda teisiti seadust mõista, kui joonlauaga. Maja ehitamisel jah, kuid dünaamilises konktaktspordis... tehke... on vaja paremini.

      Ma saan aru küll, millepärast reeglid on (nagu nad on). Kui sul aga vaatab mingi persetäis inimesi seda Luizi olukorda ja (vabandused ette, sest pakun huupi) ma pakun kõhutunde järgi, et 90-nd protsenti vaatajatest ütleb, et see pole punane (s.t punane kaart on, oli topeltkaristus), siis on ju midagi mäda.
      Teistpidi võttes on ju sellel topeltkaristusel mängule positiivne mõju? Vähemalt mulle on jäänud küll mulje, et kaitsjad ei ürita viimast meest iga hinna eest mahatõmmata ja vutt on sellest natuke võitnud, sest rünnakud mängitakse lõpuni etc. Selles plaanis oleks see päris libe tee, kui üks ühele minevate ründajate, pohui kas sihilik või õnnetu, mahavõtmine poleks enam punane. Kaitsjatel pole väga keeruline teha seda "tõstan käed üles, justkui ei tahaks kontatki minna, aga tegelikult teen väikese kõksu vastu ründaja jalga" liigutust, mis jätab pooltest olukordadest süütu mulje.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Kohtunikuna viga vilistades kuulen väga tihti, et ma ei teinud seda viga meelega (sihilikult). Kohtuniku asi ei ole hinnata, et kas viga on sihilik või mitte. Tema ülesanne on fikseerida viga või mitte.

        Kui hakataks ainult sihilikke vigasid võtma, siis läbi ajaloo oleks vigasid vilistatud kahele mehele- Lee Boyerile ja Martin Taylorile.
        Reeglites ju kirjas, et sihilikult tehtud vead peab punaseks sellises olukorras vilistama. Nii et kui ta loob vastasele jalaga vastu jalga, siis on ju küll kohtuniku ülesanne hinnata kas sihilikult või mitte? Kas üritas palli mängida või lõi sihilikult jalga.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Reeglites ju kirjas, et sihilikult tehtud vead peab punaseks sellises olukorras vilistama. Nii et kui ta loob vastasele jalaga vastu jalga, siis on ju küll kohtuniku ülesanne hinnata kas sihilikult või mitte? Kas üritas palli mängida või lõi sihilikult jalga.
          Sinuga on mõttetu vaielda ja ma loobun sellest. Ma ei saagi aru, et kas sa oled tõesti nii loll või mängid seda. Ilmselt esimene variant. Lihtsam on sind ignoreerida, kui sulle proovida midagi seletada või vastata. Sa lihtsalt ei kuula teise inimese selgitust, vaid ajad oma jauru edasi. Ning kui isegi aru saad oma eksimusest, siis tuleb mingi väga loll vabandus stiilis- aaaaaa, reeglid on vahepeal muutunud. Millal see veel juhtus? Ma mäletan vanu reegleid.

          Kena ööd!
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Kohtunikuna viga vilistades kuulen väga tihti, et ma ei teinud seda viga meelega (sihilikult). Kohtuniku asi ei ole hinnata, et kas viga on sihilik või mitte. Tema ülesanne on fikseerida viga või mitte.

            Kui hakataks ainult sihilikke vigasid võtma, siis läbi ajaloo oleks vigasid vilistatud kahele mehele- Lee Boyerile ja Martin Taylorile.
            Siis peaks kõik "käed" ka penaltid olema, on ta siis keha vastu või eemal. Käsi on ju käsi! Kuigi jah, kohtunikud ei suuda vahel eemal olevat kätki penaltiks vilistada, mis siis veel muud tahta.

            Kommentaar


              Algselt postitas Haron Vaata postitust
              Siis peaks kõik "käed" ka penaltid olema, on ta siis keha vastu või eemal. Käsi on ju käsi! Kuigi jah, kohtunikud ei suuda vahel eemal olevat kätki penaltiks vilistada, mis siis veel muud tahta.
              Käte osas tekkis vist suur segadus peale ametlike reeglite muutmist. Esialgu oli poliitika, et "igasugune kastis palli käega puutumine on penalti", aga nüüd antakse selle eest pendlaid üpris kitsilt. Mulle endale meenuvad kohe nii Robertsoni käega mäng Pooli ja Sheff Utd mängus ning mingi Plymouthi tüübi ülestõstetud käega palli blokeerimine Fakkappi mängus. Mõlemad oleks veel hooaja alguses olnud 100% penaltid, aga keegi vaatas kuskil kontoris vist statistikale otsa ja mõtles, et penaltite arvu kümnekordistumine pole ikka okei. Nüüd antakse ainult siis kui on mingi hea võimalus ära võetud või oleks olnud võimalus käsi eest ära võtta. Niisama vastu kätt palli löömise eest enam ei saa.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Sinuga on mõttetu vaielda ja ma loobun sellest. Ma ei saagi aru, et kas sa oled tõesti nii loll või mängid seda. Ilmselt esimene variant. Lihtsam on sind ignoreerida, kui sulle proovida midagi seletada või vastata. Sa lihtsalt ei kuula teise inimese selgitust, vaid ajad oma jauru edasi. Ning kui isegi aru saad oma eksimusest, siis tuleb mingi väga loll vabandus stiilis- aaaaaa, reeglid on vahepeal muutunud. Millal see veel juhtus? Ma mäletan vanu reegleid.

                Kena ööd!
                Ma ei rääkinud olukorrast midagi. Lihtsalt su jutt, et kohtunik ei pea kunagi vaatama kas midagi on sihilik või mitte on ju vale? What the fuck are you on about?????

                Clearly on ju vahe kas käsi lendab vastasele vastu molli sihilikult või mitte muudab olukorra kas punaseks või mitte?

                Kas olukord juhtus ohuvoitlusesse minnes juhuslikult või keegi pani spetsjom vastu molu.

                Sul reaalselt pidevalt mingid päevad, et kõike nii südamesse ja isiklikult võtad. Äkki vitamiini puudus.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar




                  Ei tea kas segada arutlejaid aga ... mäng on täna:



                  Ryani debüüt!
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Esimene poolaeg oli kuidagi imelikult uimane, aga söödumäng iseenesest oli hea. Mingi pohmakas poistel?
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Esimene poolaeg oli kuidagi imelikult uimane, aga söödumäng iseenesest oli hea. Mingi pohmakas poistel?
                      twitteris liigub jutt, et Wayne Bridge'i naine sai Laca Lamborghinis meelemürkide mõju all olevatelt Arsenali poistelt rida

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        twitteris liigub jutt, et Wayne Bridge'i naine sai Laca Lamborghinis meelemürkide mõju all olevatelt Arsenali poistelt rida
                        Vaesed mängijad, et nad ei leia enam uusi instamodelle, vaid 45aastase pesumodelli ajast, mil naistepesu ulatus põlvini ja oli puuvillasest riidest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          mil naistepesu ulatus põlvini ja oli puuvillasest riidest.
                          Ma usun, et see fraas sobib hästi ka kirjeldamaks tänast Arsenali mängu.

                          Kommentaar


                            Vähemalt üks arse mees skooris täna.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                no sa ei näe siis kuidas Lacazette kasutab enda särgist tirimist selleks Martineze selga vajuda ja teda maha suruda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X