320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

English Premier League 2009-10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tont lõi ligi pool meetrit paremalt poolt mööda.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
      Neil on vähe vedanud ka. Molemas mängus ei löödud nende vastu näiteks penaltit sisse.
      Kuidas vedanud?? ManU vastu tegi vv hea töö ja kaitses penalti ära. Evertoni vastu ma ei tea aga kui Saha lõi ise mööda siis ei olnud tema meisterlikkust täna lihtsalt tasemel.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sunderland Vaata postitust
        Kuidas vedanud?? ManU vastu tegi vv hea töö ja kaitses penalti ära. Evertoni vastu ma ei tea aga kui Saha lõi ise mööda siis ei olnud tema meisterlikkust täna lihtsalt tasemel.
        see kui owen ei löö 100% voimalust ära (oli ju tema?) ja penaltit ei lööda kahes mängus sisse siis see on ju vedamine. voi sinu meelest pole sellist asja nagu onn jalgpallis vaid osad teevad head tööd alati ja teised ei ole lihtsalt tasemel?

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Ja kas tõesti minu ennustus:
          Chelsea
          Man City
          Tottenham
          hakkab juba ilmet võtma väga ilus algus vähemalt. Kahju et Tottenhami mängu ie valinud, ga Manu pähesaamine Burnleyt oli ka väga magus... ja hooaja alguses öeldi et ma olen peats soe ja süstin heroiini ajusse et sellise ennustuse teen
          ja veelkord pean tõdema, et peale 3 mängu võtab kõik ilusasti ilmet. Ja ei saa mina aru miks enamik siin Tottnhami pre-seasonil on alahinnanud...
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Ja ei saa mina aru miks enamik siin Tottnhami pre-seasonil on alahinnanud...
            Sa vist jälgid Premieri esimest aastat, anname andeks. Ja kolme vooru järel saab lõpliku tabeli osas kindlasti väga põhjapanevaid järeldusi teha.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              ja veelkord pean tõdema, et peale 3 mängu võtab kõik ilusasti ilmet. Ja ei saa mina aru miks enamik siin Tottnhami pre-seasonil on alahinnanud...
              Enamus panid ta esikaheksasse... ma ei saa aru, mis alahindamisest sa räägid.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Enamus panid ta esikaheksasse... ma ei saa aru, mis alahindamisest sa räägid.
                ma panin Tottenhami esikolmikusse, suur vahe
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Türademaa, ma panin Arsenali esimeseks ja nad olid kuni eilseni ka esimesed.
                  Sitaks kõva mees olen!
                  PS! See nv tuleb siis kõva andmine, peab ennast kuskile teleka ette sättima.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                    Sa vist jälgid Premieri esimest aastat, anname andeks. Ja kolme vooru järel saab lõpliku tabeli osas kindlasti väga põhjapanevaid järeldusi teha.
                    Kahjuks olen ma Inglismal elanud ja tänu sellele kohustuslikult aastast 2007 vaatama pidanud, elasin Arsenali staadionist 2 bussipeatust eemal...nii mõnushh oli kohalikelt fännidelt küsida kuidas PSV vastu CL läks.....või siis carling cupi finaal, 50 Arsenali fänni pluss minda, kõik raha Chelsea peal...ilusad elamused..
                    Aga enivei, ennem sedsa ma tõesti tottenhamist suurt ei teadnd
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      PS! See nv tuleb siis kõva andmine, peab ennast kuskile teleka ette sättima.
                      Mängu algus sul pärast keskööd?
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        Mängu algus sul pärast keskööd?

                        Kell 2 AM jah, aga eks tuleb siis selle ajani juua
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Jutud unitedi suurest nõrgenemisest on pinnapealsete jälgijate teema. Cristiano ja Tevezi lahkumisega kaotati kindlasti kaks head mängijat (kuigi Tevezi eelmise aasta pingil istumine ja 5 liigaväravat on Owenile küll jõukohane ma usun), kuid paranes kahtlemata meeskonna sisekliima. Sama toimus Arsenalis suvel - lahkus Adebayor ja Toure (kaks põhikoosseisu meest), aga ma usun, et nad on see aasta tugevamad. Arsenali eest on platsil jällegi Rosicky ja Eduardo. Unitedil on oodata (minu arvates) meeskonna kõige olulisema mängija Hargreavesi naasmist septembris ja Wes Brown on ka kaitsevalikusse väga tõhus täiendus. Tänu Cristiano lahkumisele on särama löönud Nani oskused ja enesekindlus, lisaks mängib ka Rooney oma kõige meeldivamal positsioonil.
                          Kahtlemata on United nõrgenenud suve jooksul ja maailma parima mängija lahkumine avaldab meeskonna jalgpallivõimekusele teatud negatiivsest mõju, mida on tunnistanud ka SAF personaalselt oma intervjuudes. Samas tabas Pat Evra naelapead oma intervjuus öeldes, et meeskonna vaimne pool on parem kui kunagi varem ja esimest korda tunneb ta, et Unitedi võistkond hingab ühtselt.
                          Ennustamine on küll tänamatu, aga põnev:
                          1. Arsenal
                          2. Chelsea (viimane hooaeg sellele vanale koosseisule)
                          3. United
                          4. City
                          5. Spurs
                          6. Liverpool (oi kui lühikese pingiga minnakse hooajale vastu)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Var Vaata postitust
                            Hargreavesi naasmist septembris
                            eee........
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Var Vaata postitust
                              meeskonna kõige olulisema mängija Hargreavesi

                              eee.........
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Var Vaata postitust
                                Unitedil on oodata (minu arvates) meeskonna kõige olulisema mängija Hargreavesi naasmist septembris
                                mida ta seni olulist on teinud peale Old Traffordi peldikus sitapaberi raiskamise?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X