320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

English Premier League 2009-10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Okei. Kas keegi saaks mulle ikkagi ära seletada ühe loo. Nagu oli 2008. aastal. Ronaldo ja Fabregas mõlemad kandideerisid nii parima mängija, kui ka parima noore auhinnale. Ronaldo õigustatult võitis parima auhinna. Cesc sai noormängija tiitli. Nagu, kus on see loogika?
    Niipalju kui aru olen saanud, siis need PFA auhinnad valitakse välja hääletuse põhjal, kus iga klubi kaptenil on kaks häält. Ühtlasi ma eeldan, et hääletaja ei saa sama mängijat mõlemasse kategooriasse nomineerida. Ei nõua teab mis kõrgema taseme loogikat ju?

    PS! Parandan eelmist postitust ka. Ülemine vanusepiir on hoopis 23, aga seal on ilmselt arvesse võetud seda, et vähemalt hooaja hakul nad täitsid selle kriteeriumi.

    Kommentaar


      Vaata hooaega 2006/2007.

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Vaata hooaega 2006/2007.
        See ei näita ju veel midagi. Võimalik, et näiteks 12 mängijat hääletas ta parimaks peakategoorias ja 8 pidasid teda silmapaistvaimaks noormängijaks ning viimasest piisas sellegi auhinna võiduks. Samuti on võimalik, et aastal mil Ronaldo ja Fabregas parimateks tunnistati jaotusid hääled, juhul kui neid sai topelt anda, noortekategoorias hispaanlasele sobivamalt.
        Ega seda auhinda Castroli või Opta statistika järgi ei panda, et kui liiga parim mängija on ühtlasi noor, siis saab mõlemad karikad oma riiulisse. Hääletamisel võib ikka selliseid loogikavigu esineda ja mul on kurb, et Ronaldole säärane ebaõiglus osaks langes.

        Kommentaar


          Ronaldo
          Fabregas
          Mängija X
          Mängija Y

          Ronalod
          Fabregas
          Mängija Z
          Mängija W

          36 inimest hääletab ronaldo poolt ja 20 Fabregase poolt. 10 Mängija Y poolt ja 9 mängija X poolt. Kõik X ja Y fännid on , aga suuremad Fabregase fännid , kui Ronaldo ja kuna noormängija katekoorias nende lemmikuid pole, siis eelistavad Fabregast ja ta saabki Ronaldost rohkem hääli. Ez.

          Kommentaar


            Minu Premieri hooaja tipphetk: Wigani eilsed viimased kümme minutit.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar





              In the quiet words of the Virgin Mary - come again.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                PFA Premier League XI:

                Joe Hart
                Branislav Ivanovic - Richard Dunne - Thomas Vermaelen - Patrice Evra
                Antonio Valencia - Cesc Fabregas - Darren Fletcher - James Milner
                Wayne Rooney - Didier Drogba

                PFA Player of The Year: Wayne Rooney
                PFA Young Player of The Year: James Milner


                Championship XI: Camp; Gunter, Coloccini, Williams, Diaz; Dorrans, Whittingham, Nolan, Adam; Carroll, Chopra

                League One XI: Davies; Richardson, Kisnorbo, Doherty, Harte; Hoolahan, Puncheon, Snodgrass, Bailey; Lambert, Holt

                League Two XI: Schmeichel; Brayford, C Dawson, Sharps, Kennedy; Davies, S Dawson, Jones, Law; Hughes, Le Fondre.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  PFA Young Player of The Year: James Milner
                  Bollocks, ükskõik kes neist ülejäänud kolmest väärinuks seda auhinda rohkem. Aga noh, Rooneyl juba peauhind olemas, Hart on väravavaht ja Fabregas mingi kümmekond mängu vahele jätnud, kui vabandusi otsida.

                  Kommentaar


                    Ei, ma olen ikka nii pedant, et mulle ei lähe mitte kuidagi peale, kuidas parim mängija jääb noormängija valimisel tiitlist ilma. Kui on parim, siis on parim, kämoon!

                    See YPOTY on nagu mingi lohutusauhind sedaviisi.

                    Kommentaar


                      Malouda jäeti sümboolsest koosseisust välja? Ehkki hooaja algus tal vist nii särav polnud, siiski üllatav Milneri eelistamine. Või no nii ja naa otsus, isikuvalimised ju...Valencia nimetamisega sellesse seltskonda ka ei tahaks nõustuda, aga eks häid paremääri ole premmis vähem kui vasakul tegutsejaid.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        PFA Premier League XI:

                        Joe Hart
                        Branislav Ivanovic - Richard Dunne - Thomas Vermaelen - Patrice Evra
                        Antonio Valencia - Cesc Fabregas - Darren Fletcher - James Milner
                        Wayne Rooney - Didier Drogba
                        Elu parimas vormis Lamps ei väärinudki esi-11 kohta? Huvitav.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Arvestades, et tegelikult juba ju veebruaris lüüakse hääletus lukku, siis Malouda hooaja esimene pool ei olnud tõepoolest nii särav. Samas ka Valencial kaugeltki mitte. Ja olgugi et mul on ääretult hea meel Fletcheri tunnustamise üle, siis hooaja ühe (kui mitte kõige) stabiilsema mängija Lampsi puudumine sellest koosseisust torgib tegelikult ikka natuke silma küll. Aga noh, eelmisel aastal oli Giggs hooaja parim...


                          edit: näed, juba ette jõuti.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Lampard on küll enda jaoks rekordilised 20 liigaväravat juba kõmmutanud, aga ma arvan, et paljud Chelsea fännid nõustuvad minuga, et Lamps polnud see hooaeg (eriti esimene pool) nii oluline tükk meie pusles, kui varasematel hooaegadel. Eelmine hooaeg näiteks kandis enam-vähem üksipäini meid läbi Big Fail Scolari-aegade. Väravaid on palju tulnud, aga keskvälja domineerima on ta alles viimastel kuudel hakanud.

                            Keskpoolikusse Fletchi asemele Milner ja eluvormis Malouda'le koht vasakul äärel minujaoks. Hooaja alguses mängis ta samuti väga hästi tegelikult, aga Ancelotti üritas oma teemantit juurutada ja tihti ohverdati Flo Lampardile.

                            Peab muidugi mainima, et Ivanovici paigutamine sellesse tiimi on üllatav, sest siiamaani on tunne jäänud, et tema tänavuseid vägitegusid väärtustatakse vaid Londonis. Drogbata oleks ta Chelsea aasta mängija.

                            Ülejäänud nimed on loogilised, Ashley Cole vs. Evra debatis ei jõuta ilmselt kunagi lahenduseni.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elevant Vaata postitust
                              Ülejäänud nimed on loogilised, Ashley Cole vs. Evra debatis ei jõuta ilmselt kunagi lahenduseni.
                              Selle hooaja põhjal võiks küll öelda, et Evra on nime XI ära teeninud, olles sellel hooajal UTD kaitses asendamatu lüli ja mängides kõikides mängudes.
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                See veebruaris hääletamise süsteem on ikka paras debiilsus küll. Kas sellisel juhul võetakse arvesse september-veebruar või märts-veebruar? Nii Lamps kui Flo olid tegelt tõepoolest kuni veebruari-märtsini suht kahvatud. Hooaeg on siiski maraton, mitte sprint ning viimased 1-2 kuud ei peegelda tegelikult kogu hooaega. Samas on Lamps ka kehvakese vormiga ikka väravaid kõmmutand nii et vahest sellepärast vääriks ta seda rohkem kui kolleeg punasärgiga. Flo mitte valimisega saaks nõustuda, kui arvestada ajavahemiku sept-veeb. Drogba valik on ilmselt õigustatud, vaadates ta väravate arvu ning ka töötamist meeskonna heaks. 25 kolli + 13 assisti näitavad, et tegu pole iseka ründajaga. Aasta mängija Rooney statsid on 26 kolli + 4 assisti. Samas saan aru Rooney valikust, sest ta oma meeskonnale märksa vajalikum kui Didi meile ja no ta on inglane. Ivan on paremal äärel väga korraliku hooaja teinud ja väike konkurents seal viis ka õigustatult selle koha talle. Kui võtta arvesse, et hääletamise toimus veebruaris, siis on natuke ebaselge, miks Ashley ei ole tiimis. Kuni selle ajani suurepärane hooaeg ning mehel ka paar kena kolli ette näidata. Kaitsetegevus mõlemal suht kena ning ka ründesse liiguvad mõlemad. Samas Ash on võrreldes eelneva aastaga märksa rohkem arenenud kui Evra. Vermaeleni asemel oleks ma valinud nt R. Johnsoni, kuna Birmingham oli kuni jaanuarini ikka müstilises vormis. Valencia valik on ka huvitav, aga nagu paremkaitses, pole ka seal konkurents just parim. Anelka oli kuni jaanuarini vääga tiptop, ja ta ka mängis aeg-ajalt paremal äärel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X