320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

English Premier League 2009-10

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui kuti logo mitte vaadata, võiks öelda, et tegu on Uuu´ga. See peaks juba nii mõndagi ütlema. Sitakeerutajatega pole mõtet "diskussiooni" astuda. Mõned üksikud erandid on, nagu näiteks Smutt, kes oma arvamust viitsib ka põhjendada.
    Supplies!

    Kommentaar


      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
      Kui kuti logo mitte vaadata, võiks öelda, et tegu on Uuu´ga. See peaks juba nii mõndagi ütlema. Sitakeerutajatega pole mõtet "diskussiooni" astuda. Mõned üksikud erandid on, nagu näiteks Smutt, kes oma arvamust viitsib ka põhjendada.
      Uuu on siin ennegi Roma logoga ringi uimerdanud, niiet ära teda maha kanna veel. Ja need nn uued Roma fännid on üldse suure tõenäosega mingid lazio ja manu vennad kui ma panuseid tegema peaksin.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Ja need nn uued Roma fännid on üldse suure tõenäosega mingid lazio ja manu vennad kui ma panuseid tegema peaksin.
        Kusjuures ma ise arvan täpselt samamoodi

        Kommentaar


          Portaalis peaks Inglismaa all nüüd idee järgi ka statistika olemas olema.

          aa, ja siis kui kohtumiste alt klikite mingi mängu peale siis viskab sealt ka huvitavat infot.

          aa, ja siis kui klikite meeskonna või mängija nimel siis viskab sealt ka huvitavat infot, kuigi selle kallal on töö pooleli.
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            Kas üleminekute aken sulgeb täna või homme?

            Kommentaar


              2 sept kell 17 briti aja järgi peaks olema

              Kommentaar


                Lausa 2. september? Just mõtlesin ,et kuidagi vaikne on täna ja vaevalt täna sulgub.

                Kommentaar


                  a ei sry ikka homme kell 17.00, kuskilt jäi nagu meelde et kuni teiseni pikendati bank holiday tõttu

                  Kommentaar


                    Imelugu - vana hea David Nugent on kusagilt tagasi roomanud. Milline värav see kolmas Sunderlandi võrku!
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Tean, vara veel kriisata. Aga naljakas, et ennustustes peetakse tõenäolisimaks esineljast langejaks Arsenali ning Liverpoolile pakutakse kohta vähemalt esikolmikus. Arsenali nähti nõrgima lülina ka mitmetes Premieri eelvaadetes. Üldine mängupilt näitab õnneks midagi muud.
                      Pärast üheksat vooru ja mõningaid mänge näinuna tundub realistlik, et esimese nelja koha peale võitlevad United, Chelsea, Arsenal, City, Liverpool ja ehk ka Spurs ning viimase kolme seljataguse hoiavad kuumana Everton, Sunderland, Villa ja Wigan.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                        Tean, vara veel kriisata. Aga naljakas, et ennustustes peetakse tõenäolisimaks esineljast langejaks Arsenali ning Liverpoolile pakutakse kohta vähemalt esikolmikus. Arsenali nähti nõrgima lülina ka mitmetes Premieri eelvaadetes. Üldine mängupilt näitab õnneks midagi muud.
                        Pärast üheksat vooru ja mõningaid mänge näinuna tundub realistlik, et esimese nelja koha peale võitlevad United, Chelsea, Arsenal, City, Liverpool ja ehk ka Spurs ning viimase kolme seljataguse hoiavad kuumana Everton, Sunderland, Villa ja Wigan.
                        See, et sa lisasid listi Wigani seab kahtluse alla kogu su postituse kvaliteedi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Heh Vaata postitust
                          See, et sa lisasid listi Wigani seab kahtluse alla kogu su postituse kvaliteedi.
                          Wigan mängib väga korraliku jalgpalli, mitte ei toa lihtsalt palli ette pikkadele kollidele, kuigi neil on füüsiliselt tugev meeskond ja suured kollid olemas.

                          Saa aasta olid neile lihtsalt väga rasked mängud alustuseks ju

                          Chelsea, Unitedi, Arsenali, Aston Villa, Evertoni ja Cityga on nad juba mänginud. 6 väga rasket mängu esimese 9 hulgas ju. Nendest voideti Chelsea ja Villa vastu ja viigistati Cityga...
                          Lisaks veel uus treener ja küll nad opivad ka alumise osa meeskondadelt punkte votma ja ma olen päris kindel, et hooaja lopuks on nad tabeli ülemises pooles.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                            Wigan mängib väga korraliku jalgpalli, mitte ei toa lihtsalt palli ette pikkadele kollidele, kuigi neil on füüsiliselt tugev meeskond ja suured kollid olemas.

                            Saa aasta olid neile lihtsalt väga rasked mängud alustuseks ju

                            Chelsea, Unitedi, Arsenali, Aston Villa, Evertoni ja Cityga on nad juba mänginud. 6 väga rasket mängu esimese 9 hulgas ju. Nendest voideti Chelsea ja Villa vastu ja viigistati Cityga...
                            Lisaks veel uus treener ja küll nad opivad ka alumise osa meeskondadelt punkte votma ja ma olen päris kindel, et hooaja lopuks on nad tabeli ülemises pooles.
                            (random järjestus)United, Chelsea, Pool, Arsenal, City, Spurs, Villa, Everton, Sunderland on top 9 ainuke kes sinna veel trugida võib on Fulham aga seda ka max 9 koht. Sealt edasi tooks esile enne Wiganit veel Boltoni ja West Hami isegi kui nad hetkel on ainult 5p peal, siis alles oleks Wigani kord.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                              Wigan mängib väga korraliku jalgpalli, mitte ei toa lihtsalt palli ette pikkadele kollidele, kuigi neil on füüsiliselt tugev meeskond ja suured kollid olemas.

                              Saa aasta olid neile lihtsalt väga rasked mängud alustuseks ju

                              Chelsea, Unitedi, Arsenali, Aston Villa, Evertoni ja Cityga on nad juba mänginud. 6 väga rasket mängu esimese 9 hulgas ju. Nendest voideti Chelsea ja Villa vastu ja viigistati Cityga...
                              Lisaks veel uus treener ja küll nad opivad ka alumise osa meeskondadelt punkte votma ja ma olen päris kindel, et hooaja lopuks on nad tabeli ülemises pooles.
                              See, et nad teid peaaegu luttisid, ei anna neile tabeli esimesse poolde kohta.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Hea, et keegi mu postituste kvaliteeti ikka kontrollib. Aga Wigan sai sinna enne Fulhamit lisatud just Roberto Martinezi tõttu, kes ei karda ka suurte vasu ründavalt mängida. Ei välista, et tegemist võib olla eelmise aasta Hulli sündroomiga, sest vorm on neil senini olnud ebaühtlane. Aga Rodallegaga eesotsas suudavad nad endast suuremaid kollitada küll. Eks reaalsus on muidugi see, et paremal juhul konkureeritakse koos West Hami ja Fulhamiga esikümne tagumistele kohtadele.
                                Bolton madistab see aasta loodetavasti ellujäämise nimel, vähemalt seninähtu põhjal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X