320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  #MonchiKarvasedPallid
  THEO HERNANDEZ

  Kommentaar


   Algselt postitas count Vaata postitust
   Mis on ühist Defrelil, Keital ja Schickil? Nad on eelmise hooaja oma väravavõimaluste sisselöömise protsentide Serie A top 3 mehed. Monchi ostis neist kaks sel suvel ära! #dasMonchibutthurteffekt!

   väidetavalt pidavat tifosid teil 2 mehe ostmise eest eriti vihased olema Monchi suhtes
   Catalunya is not Spain!

   Kommentaar


    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    väidetavalt pidavat tifosid teil 2 mehe ostmise eest eriti vihased olema Monchi suhtes
    #dasmonchieffekt

    ma olen nüüdseks aru saanud, et mängijad ei ole enam counti fookuses. põhivendadeks on monchi ja EdF.
    slimm.ee

    Kommentaar


     Viimaste treeningute põhjal lubatakse õhtuseks CL avapauguks sama meeskonda kes Atalanta vastu alustas:     Loogiline on, et EDF usaldab juba mänginud mehi ja erilisi muudatusi tegema ei hakka. Juan Jesus Manolase kõrval keskkaitses oli Atalanta vastu enamvähem man of the match. Kõrge pressiga kaitseliinis on vaja kiireid jalgu, niiet peale Juan Jesuse oleks veel ainus võimalus Moreno, kes oma debüütmängus Espanyoliga kottis Atleticot 4-2. Ainus murekoht on järjekordselt parem äär. Peres ei ole oma Toriino aegset vormi üles leidnud ja positsioonist väljas Defrel Felipe Luisisde ja Godinide vastu on suure tõenäosusega päris jube vaatepilt. Forenzi on kahjuks veel liiga roheline, et sellise kaaluga mängus kohe alustama lükata. Samas jällegi Dzekole väga meeldib sellise robustselt agressiivse suure kaitseliini vastu 1vs1 lammutada, kõrgeid palle võita ja võimalusel isegi läbi dribalada (vaata ka Dzeko vs Villarreal 4-0). Samuti peaks tehniline Perotti nagu kala vees olema pussyparkiva meeskonna vastu. Mäng siiski otsustakse keskväljal, kus maailma parim trio 9gol-DDR-Stroot astuvad vastamisi mitte vähem legendaarsete Gabi, Sauli ja Kokega. Kui Hundid suudavad palli siin pidama saada ja võimu näidata, siis peaks Griezmunni ja Carrasco kontrad suhteliselt limiteeritud ja markeeritavad olema. Peale keskvälja on muidugi teine suur vastasseis treenerite vaheline. Üüber seksuaalne ründepall vs pussyparkimine. Treeneriameti just üle võtnud Hunt EDF vs kuus hooaega pukis olnud ja selle aja jooksul välja grindinud EL tiitli, La Liga tiitli + 2 CL finaali laziale merda Diego Simeone. Siin kategoorias väga midagi mõõta pole, küll aga jääb EDFile eelis üllatada. Simeone mängu ja mängijaid kõik teavad, küll aga pole kellelgi, kaasa arvatud Simeonel, õrna aimugi, mida teeb EDF.

     GRANDE MONCHI 1927!!!
     FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
     sigpic

     Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      õrna aimugi, mida teeb EDF.
      Naudib tagantvõttu
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar
       FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
       sigpic

       Kommentaar


        Tra ptsi vttu nhh*i millal see kohtunike poolne Rooma nssimine ära lõppebv juba???? Palju neid pathetico koerasid peavad kastis käega mängima et penalti nende vastu määrata??? see on juba raibe debiilne, hea et pathetico sealt kontrast ise ära ei löönud, TÄIELIK ABSURD!!!!!
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


         Esimene poolaeg lahingust seljataga. Kangesti meenutab mängu prInter merdade vastu, kus vastane mängitakse keskväljal totaalselt üle ja seetõttu on meeskond pea terve poolaja totaalse turmtule all pussy parkimas.
         EdFi plaan näis olevat paremalt äärelt Peresel ja Defrelil tempo saja peale lükata ja neid jäi kavalalt katma hoopis 9gol, kes jäi taha puhastama ja kontraid ära hoidma. Paremale äärele anti vahepeal puhkust ja pall liikus läbi Kolarov-Perotti liini ja sealt tuli ka Rooma tsenderdus kasti, mille blokeeris tahtlikult pikalt väljasirutatud käega pathetico kastis olev mängija - igas universumis penalti ja vähemalt kollane kaart, kuid kohtuniku vile vaikus täielikult - #ABSURD. Üks kontra siiski pathetico koeradele tekkis, kuid selle koristas Manolas julgelt joonelt ära, mehe hundiviha oli näha! Juan Jesus samuti kaljukindel. Griezmunn võiks kirjutada raamatu "Terve Poolaeg Kaks Meetrit Suluseisus!" Blondide juustega femiinne Griezmunn võiks poolajal koos lazie merda Siemonega uurida misasi see kõrge kaitseliin on ja selle abc-d tundma õppida. Päris hale vaadata sellise klassi ja kuulsusega meeskonda nii rumalalt mängimas. Dzekol oli ideaalne võimalus 5 meetri pealt ära vajutada, kuid pall kukkus tal vasakule jalale ja up-up to the sky see läks. Defrel on olnud väga tubli, kuna on lubatud rohkem keskele lõigata Dzeko taha. Mees on teinud julmalt musta tööd ja parema õnne korral peaks samuti oma värav löönud olema.

         Teisel poolajal väga midagi muuta pole mõtet, kuna meeskonnas teevad kõik oma töö ideaalselt ära. Kui Stroot või DDR väsib siis Pellegrini tuua surve jätkamiseks. Kindlasti ei jõua Defrel-Peres 90+ minutit sellise surve ja tempoga lasta, niiet üks neist läheb kindlasti vahetusse, kui mitte mõlemad - Florenzi tagasitulk koos Ünderiga oleks Brazzersi materjal!!!

         DAJE ROMA 1927!!!
         FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
         sigpic

         Kommentaar


          Pealelööke Atleticol 2x rohkem , nendest 10 raamidesse vs kodumeeskonna võimas 1 pealelöögi moodustis.

          GK saves 10 Roma vs 1 Atletico

          Raskeks läheb ju nii.

          Kommentaar


           Battaglia della Capitale 0-0

           Teise poolaja esimesed pool tundi tõmbas Pathetico korraliku pressi lõpuks ise ka peale. Prooviti igast nurgast, kuid Alisson oli mees omal kohal ja tegi päris mitu paraadtõrjet. Kui surve lõppes ja Hundid kontrasse tõmbasid, siis Perotti väänati seljatagant kastis maha kaks korda (üks neist 100% pennal, teine heal päeval vaieldav, kuid siiski puhas pennal) ja samuti ei jäänud ebaõiglusest ilma ka Kolarov, kes wrestlingu võttega kastis selili maha pandi kontra ajal kasti sööstmise ajal. Kokku siis koos esimese poolaja absurdiga neli andmata penaltid, mis on tõesti täielik absurd!

           Kaitseliin oli tubli. Manolasel tuli teisel poolel üks lohakusviga sisse, kuid Juan Jesus oli laitmatu ja nagu öeldud, siis väravvaht Alisson oli vaieldamatul Man of the Match! EDF tegi väikse triki ja lükkas teise poolaja keskel sisse kolmese keskkaitse. Seda tõenäoliselt seetõttu, et Simeone poolt sisse toodud Carrascot oli väiksel Peresel keeruline kehaga võtta ja tema asemel läks Manolas seda ülessannet täitma ja Peres sai rohkem ette liikumistele keskenduda.Faziolt samuti külma närviga kindel mäng, nagu kõikides kolmestes liinides kus ta mänginud on, nagu kala vees.
           Keskpoolikud olid üüber kõrge tempoga pressi kõige loomulikumad kannatajad ja kuskilt 70+ minutist oli näha, et keegi neist kolemest on vaja välja vahetada, muidu jääb surve katki. Sisse tuli Pellegrini ja kaalukauss kaldus jälle Rooma kasuks. Viimased pool tundi tõmbavad kõigil kolmel hinnet alla, kuid üldjoontes võib uues süsteemis meestega rahul olla - vastas olid siiski ka oma klassi ühed parimad pojad.
           Ründeliinis oli Perotti superhea. Üksi tõmbas välja kolm penaltit, kuid sinna ei saanud ta ise enam midagi parata, et kohtunik neid ei määranud. Nagu enne mängu arvata oli, siis pussykaitse süsteemis on kõige rõvedam just Perotti liikumiste vastu mängida. Ainult kiidusõnad. Dzeko see eest oli terve mänguaja markeeritud MIINIMUM 4 kaistja poolt. Kujutan ette, et enamike nurgalöökide ajal, nelja mehe vahel litsutuna, polnud tal võimalik hingata. Küll oleks rohkem oodanud ees palli maha võtmisel ja äärtele söötudel. Ei olnud parim päev. Defrel see eest tegi jõhkralt musta tööd ja läheb iga mäng ainult paremaks. Palliga ründes on mees siiski parim, kui saab keskele hoida ja seal purjetada ja möllata. SESi vahetusega arvan et jäädi hiljaks. Viimased 20 minutit oli Rooma omad ja seal oli nii mõnigi kontra, kus värske ääreründaja kiirus oleks saanud otsustavaks.

           Üldkokkuvõttes oli päris kummaline vaadata, kuidas kõikide trofeeede ja TOP4 maailma tippu kuuluv meeskond tuli sellist pussyt kaitsma, kus tihti kasutati isegi libero kaitsjat - sellist asja nägin viimati eelmisel milleniumil. Ja teisel poolajal kaotati jätkuvalt Pathetico poolt palli enim just kahe meetriste suluseisudes olemistega, mis oli lausa kurb-naljakas. Ehk siis ilmselgelt oli Pathetico plaan tullagi viigipunkti järgi, sest kuidas muidu seletada olukorda kus Atleticol on 8 meest kastis ja Roomal alles Dzeko ja Perotti ainukesena vastaste poolel ja DDR enda kasti ees palliga liikumas. Kohtuniku ebapädevuse tõttu jäi AS Roma ilma ausast kolmest punktist. Mitte üks koer ei oleks köhinud. Mängupilt on jätkuvalt paremas ja siit on tulemas midagi vääga ilusat! Võõrsil mänguks on Schick ja Florenzi tagasi, meeskond rohkem kokkumänginud ja topitakse rotid kotti!

           GRANDE MONCHI
           GRANDE EDF
           GRANDE AS ROMA 1927

           FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
           sigpic

           Kommentaar


            täitsa sego tegelane. kaua sa jaksad?


            "Kohtuniku ebapädevuse tõttu jäi AS Roma ilma ausast kolmest punktist."


            slimm.ee

            Kommentaar


             Väga kõva bussiparkimine kui pallivaldamine on 52-48, sa lööd 21 korda peale, 10 raami. Atletico nüüd midagi ei parkinud küll. Roma sai lihtsalt igas liinis korralikult suhu. 9Golil tekib võimalus Chelseaga madistades Kantelt õppida, kuidas keskväljal bossata. Roma hetkel on küll nii impotentne, et väga kartma ei kisu.

             Kommentaar


              Counti kirjeldatud olukord, kus tsenderdus kasti peatati käega. Igaüks otsustagu ise:
              Video kogu 1. poolajast siin: https://full-matches.com/roma-vs-atl...eptember-2017/

              Kommentaar


               Huvita, kas roomlased tõid paavsti enda jalgpallijumalale ohvriks, et siit punkt saada?

               Isegi kui penalt oleks antud, oleks Oblak selle ära võtnud. Mamma mia, millised võimalused Atletico kasutamata jättis.

               Kommentaar


                Näidake need neli kindlalt penaltit ette videona.

                Kommentaar

                Working...
                X