320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas Devil Vaata postitust

  Isegi kui penalt oleks antud, oleks Oblak selle ära võtnud.
  no siis oleks kül kasti bocki auga välja teeninud kui Perotti pennu oleks ära võtnud. Aga eks ühel päeval keegi saab sellega hakkama jah.

  Kommentaar


   seda sitta on raske kommenteerida. kohtunik vaatab otse olukorra peale mõnelt meetrilt.

   FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
   sigpic

   Kommentaar


    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    no siis oleks kül kasti bocki auga välja teeninud kui Perotti pennu oleks ära võtnud. Aga eks ühel päeval keegi saab sellega hakkama jah.

    Ega ta pole ka ühegi tippvärahavavahi vastu saanud ka proovida.

    Kommentaar


     Trennides on EDF harjutanud Veroona vastu sellist koosseisu:     Ehk siis need vangerdused mida oleks saanud Sampdoria vastu testida, kuid kahjuks ilma tõttu polnud võimalik, lähevad kasutusse Veroona vastu. DDR sai koondises päris head vatti + 90 mintsa pathetico vastu, niiet tema peab kindlalt puhkama minema ja Gonalons alustama. Päris kogu poolkaitset korraga oleks riskantne välja vahetada, niiet põhimees 9goli kõrval stardib Strootmani asemel arvatavasti Pellegrini. Selge on ka see et oma "debüüdi" teeb Prints Florenzi! Küsimus on ainult, et kas paremkaitses või ääreründes. Lisaks saab oma teenitud stardi pathetico vastu ribadeks jooksnud Perotti asemele SES. Keskkaitset tundub, et vahetada pole plaanis, kuid ei välista Moreno debüüti. Vasakkaitses pole peale Kolarovi veel ühtegi tervet meest, aga ei taha uskuda et mees jutti nüüd kõik mängud algusest lõpuni laseb. Perest sai eelmisel aastal hädavariandina seal testitud ja samuti saavad kolmeses kaitseliinis JJ ja Moreno puhkust anda. Kui Florenzi alustab paremkaitses, siis usun pigem Ünderi starti paremründes. Schick peaks mängukõlbulikuks saama Benevento vastu.

     Järgmised neljas mängus, Verona → Benevento → Udinese → Qarabağ, on EDFil vaja plaan paika loksutada, et siis oktoobris Milan → Napoli → Chelsea → Torino mängudes korralikud tulemused koju tuua.
     FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
     sigpic

     Kommentaar
      AS ROMA (4-3-3): Alisson; Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov; Nainggolan, De Rossi, Pellegrini; Cengiz Under, Dzeko, El Shaarawy.
      A disposizione: Skorupski, Lobont, Juan Jesus, Castan, Bruno Peres, Hector Moreno, Gonalons, Strootman, Gerson, Perotti, Defrel, Schick.

      Prints Florenzi on peale väga pika pausi tagasi! Jesuse asemel alustab kaheses kaitseliinis Fazio. Kummaline otsus, eriti kui Florenzi pole isegi 50% peal. Keskel siiski ei tehtud topelt vahetust ja Gonalonsi asemel alustab jätkuvalt totaalselt väsinud DDR. Siin mängib EDF ilmselgelt tulega ja DDRi vigastuserisk tõuseb iga mängitud minutiga. Ei näe vajadust teda kodus Veroona vastu mängitada. Kuigi jääb võimalus, et tegelikult mängitakse pm kolmest kaitseliini, kus DDR vajub Manolase ja Fazio vahele, ning Florenzi ja Kolarov mängivad rohkem ründesse. Pellegrini saab oma esimese teenitud stardi. Ründes aga läheb asi eriti seksikaks. Vaskul äärel SES ja paremal äärel alustab ei keegi muu kui Türgi Messi, Tsengis Ünder!!! Lisaks on vahetusmeeste hulka jõudnud ka Schick, kes suure tõenäosusega teisel poolel väljakule sammub. Niisiis parem äärel Florenzi-Ünder duo seksi tootmas ja vasakul äärel Kolarov-SES kombod laksamas. Vaadates nüüd pinki ennast, siis viimati nägid Rooma fännid sellist kvaliteeti eelmisel milleeniumil! Ükskõik mis liinis peaks midagi logisema, on EDFi käsutuses pingilt võtta igasse positsiooni ja süsteemi täiesti maailmaklassi mehed. Alla 4-0 võidu sellise rivistusega oleks lati alt läbi minek.

      FORZA FLORENZI!
      FORZA ROMA!!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


       Florenzi-Pellegrini-Ünder parem äär on korralik Brazzers materjal. Florenzi on tagasi ja parem kui ei kunagi varem! Kohe esimese puutega kehtestas paremal äärel ära, kes on boss ja nii terve poolaja, mille kirsiks oli Dzekole antud maagiline väravasööt. Paremalt äärelt kiire sööst, oma kaitsja põlvili maha l/tsi asendisse ja oma nõrgema vasaku jalaga selline tsenderdus, et selle pidi isegi Dzeko sisse lükkama. Kui kõik inimesed maailmas oleks sama meeldivad nagu Florenzi, siis valitseks maailmas rahu. Itaalia koondisele on siit tulemas väga hädavajalik lisa MMi mängimiseks. Tõesti ei uskunud et peale nii pikka pausi saab esimeses mängus nii julmalt peale lennata. Dzeko muidu nagu ikka raiskas vähemalt veel kaks 100% võimalust ja ka SESil olid mitu väga head varianti - mõlemad mehe koostööst sündis eeltöö 9goli väravale. Kaitseliinil pole üldse tööd olnud ja vastane on saanud teha ainult mõned "pealelöögid" 40 meetrilt. Viimased viis minutit võeti ehk liiga vara tempo alla, aga samas ehk on see kasulik, et teisel poolel jälle kops koos ei oleks 70 minutil. Nagu mängueelselt arvata oli, siis EDF lasigi DDRil Manolase ja Fazio ees tagant sööte jagada, Florenzi-Kolarov ajasid ääred laiali ja 9gol-Pellegrini tõmbasid keskel kõik koridorid kinni.
       Teisel poolajal oleks kirsiks tordil Florenzi värav aga kui seda ei saa, siis tahaks Tsehhi Kristalli väljakul näha. Gonalonsi ja Moreno debüüdid ei teeks ka paha. Sellise vastase vastu on hea oma B kooseisule rohkem minuteid anda kokkumängu harjutamiseks.

       DAJE ROMA!
       FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
       sigpic

       Kommentaar


        Florenzi presidendiks!

        Kommentaar
         LA ROMA HA VINTO!
         TRE A ZERO CONTRO IL VERONA, IN GOL NAINGGOLAN E DZEKO CON UNA DOPPIETTA!!!

         FORZA ROMA, FORZA ROMA, FORZA ROMAAAAAAAAAAAAAA         Üks asi milles Serie A on kõige rõvedam liiga maailmas on see, et keeldutakse vastaseid alandamast. Sul on võimalus vastasele korralik 8-0 saun teha, kuid selle asemel passid niisama 45 minutit ringi ja teed trenni. Sellise asja eest võiks kohtunik mehi väljakult ära saatma vms. Veroonalt mitte ühtegi väravavõimalust või ohtliku olukorda, on tõsiasi. EDFi kriitikud ja vanad Spermanetti fännid said tänaste mängude põhjal näha, miks EDF on samm edasi. Spermanetti ei oska väikseid läbi hammustada ja peab kohtunike abiga läbi ussim*nni kuidagi midagi kingitusena saama. EDF ei lase vastasel mängu sissegi tulla. Üks asi mis on jäänud veel mainimata on standardid. Ei mäleta millal viimati AS Roma mängijad mõtestatud lahendusi standardites tegid. Võideti palju nurga- ja karistuslööke, kuid mingeid ideid seal taga polnud. Nüüd on nelja mängu peale proovitud mitmeid väga originaalseid ja vastaste kaitseliini eksitusse ajavaid variante. Rõõm on näha, et lõpuks on meil treener kellel on suured ja karvased pallid!

         Teisele poolajale tuldigi vastu keskvälja söödumängu harjutama. Mängiti koera ja moodustati kolmnurkasid. Kui keegi ette sööstis, siis prooviti mõne pika palliga ja sealt ka Dzekole teine värav. Dzeko raiskamise protsent oli täna temale omaselt mõnusalt kõrge. Peale Veroona punast loobuti üldse mängimast. Mehed kõik seisid ja ootasid lõpuvilet. Siin ei mõistnud, miks DDR oma üleväsimuse ja kollase kaardiga lõpuni pidi mängima? Viimased 20 minutit pidi kohvi juurde keetma, et mitte magama jääda. Schick pm ei saanudki seetõttu midagi tarka korda saata ja Morenot ka keegi vastastest testima ei läinud. EDF oleks võinud lubada vähemalt värsketel Gersonitel ja Schickidel kõrget pressi teha ja möllata vabalt, taga ju mingit ohtu polnud. Teine mees kes korralikult raiskas oli SES. Kokku vähemalt kolm korraliku võimalust jättis kasutamata. Statistiliselt sellessuhtes kurb. Dzeko oleks võinud saada korraliku lisa top scoreri kohale pretendeerimiseks ja paljudel teistel oli võimalus debüütvärav lüüa.

         Edasi siit kolmapäeval võõrsil Beneventoga peaks suht identne mäng tulema. Kindlasti peab siis debüüdi kirja saama Gonalons, kuna ei kujuta ette DDRi seal ühtegi sekundit mängimas. Strootman sai ka ilusasti puhatud, niiet keskväljal saab täiesti värskelt peale lennata. Paremal äärel on päris p*tsis keiss. Florenzi on mäekõrguselt kõikidest üle. Peres hakkas vaiselt oma Toriino aegset mängu näitama. Karsdorp pole veel mängu saanudki. Ees liinis on Ünder täielik boss, Schick hakkab ka tootma, Defrel ka kuskil seal segaduses...Sellise valikuga läheb päris raskeks kõigile mänguaja leidmine. AS Roma fännid ja treenerid pole kunagi varem olnud nii ära hellitatud seisus.

         GRANDE FLORENZI!
         GRANDE EDF!!
         TI AMO 1927!!!
         FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
         sigpic

         Kommentaar
          ROMA: Alisson; Bruno Peres, Fazio, Juan Jesus, Kolarov; Pellegrini, Gonalons, Strootman; Under, Dzeko, Perotti.

          A disp.:
          Skorupski, Lobont, Manolas, Moreno, Castan, De Rossi, Gerson, Florenzi, El Shaarawy, Defrel, Antonucci.

          EDFi poolt järjekordselt muudatused. Florenzile annab puhkust Bruno Peres, iga mäng mänginud Manolase asemel alustab Fazio ja kiirust pakub keskkaitsesse Juan Jesus. Vasakul nüüd juba kõik mängud (+koondis) 90 mintsa lasknud Kolarov - oleks aeg mingeid alternatiive mõelda, kasvõi teisel poolel Moreno vasakule tuua, pole mõtet Benevento vastu maailmaklassi meest ribadeks jooksutada. Keskel teeb oma debüüdi Gonalons ja box-to-box rolle lähevad täitma Hundid-Pellegrini ja Strootman! Siin sooviks väga näha, kuidas on EDF lahendanud lõhkuva poolkaitsja olukorra, kus siiani on DDR olnud tagant söödumees, aga kõik teavad et Gonalons ei ole eriline söötja. Kus kohast need söödud täna tulevad? Punnitatakse Gonalonsi? Või on mõni muu liikumine? Ründes saab taaskord ennast näidata Lionel Under! Vasakul äärel eelmises mängus puhanud Perotti ja keskel Dzeko. Siin oleks võinud proovida Defreli oma naturaalsel kohal mängitada, aga kuna Dzekol jalg valge ja hoog sees, siis saan aru miks ei olnud võimalik pingile jätta.

          Paberil ei ole Benevento mitte mingi vastane ja sarnasel Veroona vastu kõik alla 4:0 loputamise oleks jama. Kui kuskilt liinist jääbki vajaka, siis pingil on EDFi jaoks kõikidele positsioonidele maailmaklassi gamechanger olemas, niiet siin ei ole ka kuskile pugeda. Seekord võiks statistika mõttes teisel poolajal ka jalgpalli edasi mängida ja üritada mõnda rekordit purustada. Suurim võõrsilvõit 1-6?

          FORZA ROMA!!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


           Päris ebameeldiv esimene poolaeg. Tagant liinist keegi tarkasid sööte teha ei oska ja Gonalonsi sundimine DDRi stiilis mängima on samuti võimatu. Kuni avaväravani pm ei olnudki ühtegi mõtestatud liikumist, kuna mängu ei olnud tagant mitte keegi ehitamas. Vaja oli Kolarov muundada vasakuks ääreründajaks ja lasta tal läbi purjetada ja Dzeko neljas värav neljast oli tõsiasi. Oleks oodanud Faziolt ja Gonalonsilt kogemustega koljatitelt tagumises liinis enda peale võtmist, kuid mehed ainult väristasid suvalisi pallikaotuseid, ei mingit loovust ega tarka kiiret söötu. Ainus vend kes poolikutest tohtis tagasi vajuda, Strootman, ei ole ka just tuntud kui sööduvõlur ja siit probleemid kõik paiknesidki. Kui Florenzi mängis Perese asemel, siis oli ka Lionel Ünderi mäng ees öö ja päev, kuna sul on reaalselt selline mees, kes võib üksi kõik ette võtta, või kannaga 25 meetrise täppis söödu kontrasse lükata. Täna aga Peresega on parem äär jälle p*tsis. Ünder peab mängima täielikus isolatsioonis, kui siis ainult Pellegriniga saab mingit kokkumängu moodi asja teha. Dzeko raiskab kohutavalt ja nägude ja tegude järgi arvaks et mees on joogine või magamata. Kohtunik on samuti alla igasugust arvestust. Perese vastu tehtud korgid ees sissesõit polnud isegi vile, mõnes mängus oleks selle eest otse punast näidatud. Üldse on Benevento väga robustne ja nende mängustiili ei saa kuidagi võrrelda Veroona väljakul magamisega. Lennati alguses kohe kolme ründajaga julgelt peale jne.

           Teisel poolel oleks soov keskel näha meest kes ehitab. Gerson-Gonalonsi asemel ja Strootman lükata alumiseks lõhkujaks! Samuti oli näha, et poolaja lõpus proovis EDF Perottit keskel ründajate seljataga. Nii saaks vasakule äärele tuua SESi, või siis Dzeko asemele Defrel poleks ka paha mõte. Moreno-Kolarov on puhkeminutite pärast kohustuslik vahetus.

           DAJE ROMA!
           FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
           sigpic

           Kommentaar


            LA ROMA HA VINTO!
            4-0 CONTRO IL BENEVENTO GRAZIE A DUE AUTOGOL E ALLA DOPPIETTA DI DZEKO!
            FORZA ROMA, FORZA ROMA, FORZA ROMAAAAAAAAA            Teisel poolel kahjuks ei soovitut sarnaselt Veroona mängule enam edasi mängida ja midagi uut seetõttu väga lisada pole.

            Kolarov lisas teise väravasöödu ja Dzeko lõi teise värava, ehk siis neljas viis. Gonalons pidi jätkuvalt mängu ehitama ja tegi seda sama jubedalt nagu esimesel poolel. Benevento noname keskväli ei tohiks nii jõhkard pähkel olla, et korraliku CL kogemusega endine Lyoni põhimees mingitki mõtestatud palli liikumist leida ei peaks suutma. Kui oleks vastase turmtule all, siis ehk oskaks kere ette ajada ja palli võita, kuid ette liikumisel oli pigem nagu mees vähemuses mängimine. Strootman samuti teist mängu järjest kadunud poeg. Vastane peaks piisavalt pasa olema, et sealt tema klassiga mees mõnegi läbipurjetamise teeks, kuid ei midagi. Sisse tulnud meestest ka aru ei saa. SES peaks ju soovima skoorida ja oma kohta meeskonnas kindlustada? Mine ja tee midagi individuaalselt ära. Gerson samamoodi. Benevento väsinud B taseme vastu võiks ju kõrget pressi teha ja proovida midagi ilusat leiutada? Dzeko sul on võimalus hattrick ja enamgi lüüa, miks sa magad väljakul? Oleks siis olukord kus meestel pole motivatsiooni, no tra on ju motivatsiooni hästi esineda. Ainus mees kes seda mõistis oli Florenzi, kes 90+1 näitas Gonalonsile, mis ta tema järjekordsest tagasisöödust arvab.
            Saan aru et graafik tihe ja jõudu vaja säästa, aga mida sa sellest Gonalonsist või Gersonist seal säästad? CLis ja suurte vastu ei ole nad ju niikuinii põhis, las näitavad võimu! Kui näed et Dzeko magab, siis ärata ta üles ja lükka Defrel skoorima. Nii saab jälle eika hooaja lõpus kokkuvõtte teha, et "näed Napoli ja Rubentuss skoorisid nii palju väravaid (millest 90% tuli B liiga meeskondade vastu), aga näed Rooma, 10 väravat vähem löönud, pasad!"

            Nüüd vähemalt sain vastuse, miks EDF ei soovi DDRi minutikski väljakult minema lasta. Mänguks Udinese vastu aega paugutada. Samuti peaks tagasi olema 9gol, kes siis saab Strootmani pingile elu üle mõtlema saata. Florenzi ilmselgelt mängib Peres pingile ja saame suht põhi rivi näha. Eks siis midagi muud, kui trennis edasi proovida ja ootan juba põnevusega vastast, kes ise ka vastu suruda oskab, et testida meie valmidust mäng totaalselt ära lõhkuda. Arenetud on, kuid siiani on EDFI poolt nõutavad 1-2 puute söödud pingimeestele liiga keerulised. A ja kui miskine "Lati Scudetto" ja "Posti Scudetto" loosimine ka kuskil käib, siis selle oleme juba seljavõiduga ära võitnud! Mitte ükski teine meeskond maailmas pole viie vooruga nii palju posti tabanud. #scudetto

            GRANDE ROMA!!!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar
             ROMA: Alisson; Florenzi, Manolas, Juan Jesus, Kolarov; Nainggolan, De Rossi, Strootman; Perotti, Dzeko, El Shaarawy.

             A disp.
             : Skorupski, Lobont, Fazio, Moreno, Castan, Bruno Peres, Gonalons, Pellegrini, Gerson, Defrel, Ünder.


             Läbi tõmmatud Del Neri vastu minnakse suht kõigi parimate poegadega. Kaitses on tagasi Florenzi ja Manolas. Vasakkaitses jätkab kõik võimalikud minutid sel hooajal mänginud AK11 (ehk täna saab vahetust?). Keskväljal on samuti tagasi maailma parim trio, kuigi hetkel mitte kõige paremaid mänge näidanud Strootmani asemel oleks võinud proovida Pellegrinit või Gersonit. Ees liinis alustab vasakul SES ja kesekel Dzeko. Kõik mängueelsed ennustused pakkusid paremale Defreli. Lionel Ünder on pingile jäetud, kuna eelmine mäng Peresega oli kehva, samas Prints Florenziga üleeelmises säras korralikult. EDF on hoopis otsustanud paremal äärel esmakordselt Perottiga alustada. Eelnevates mängudes on Perottit mängu ajal liigutatud paremale äärele, kuid alustanud ta veel sealt pole. Arvestades mis kõikvõimalikud võimalused paremale äärele valida on ja selle asemele väljakule lükata kõik oma vasaku ääre mehed enne olulist võõrsil CL mängu...ei ole kõige suurem selle EDF lahenduse fänn. Udinese Del Neriga eesotsas peaks olema korralik ülesõidu materjal, niiet loodetavasti näeme ka sel korral palju väravaid ja Alisson saab kirja juba neljanda puhta lehe!

             FORZA ROMA!

             e: mingil põhjusel on Fazio Juan Jesuse asemel põhisse tulnud.
             FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
             sigpic

             Kommentaar


              Esimene poolaega sai pallitatud 4-3-3 asemel 4-2-3-1 taktikaga, kus Dzeko oli konkreetne tipuhunt ja SeS-9gol-Perotti vastutasid võimaluste loomiste eest. EDF vana hunt leidis väga hea lahenduse probleemile, kus meie kolmene poolkaitse on lõhkumisele orienteeritud, mitte ühepuute söötudele ja võimaluste loomisele. Nüüd sai SeS ise jooksu peale minna või Dzeko ülesandeid täieliku ründajana kopeerida, Perotti söötis ja 9gol tegi ülejäänud kolme tööd + võitis lõhkumisega ülevalt palle, mis kohe ründesse suunata. Nii said DDR ja Strootman keskenduda oma parimatele omadustele ja sellega lülitatigi Udinese mängust täielikult välja. Üks võimalus kastist lähillöögile saanud Maxi Lopezel oli, kui Alisson sai järjekordselt tõestada, miks tema on just hetke maailma number üks puurilukk! Florenzi ja AK11 äärekaitse omamine on ka maailmas ainulaadne ja kõikvõimas. Kaitses läbimatud ja raskelt distsiplineeritud, ründes mürgised, tehnilised ja kiired söödu ja tsenderduste masinad. Ei tule ühtegi teist meeskonda maailmas ette, kes sellise luksusega kõvata saab!!!
              Nagu ikka ei saa üheski mängus enam üle kohtunike pangedes. Jankto sai suht mängu alguses rõveda tahtliku käe eest kohtunikult suulise hoiatuse, kuid see ei takistanud tal mitmeid pisivigu tegemast ja poolaja lõpus lõi DDRi konkreetse K1 kasutusel oleva küünarnuki pauguga nokki ära. Kohtunik vilistas vea, kuid tahtlik küünarnuki ründelöök näkku peaks nagu olema otse punane. Kui seda viga ei näinud, siis mille eest üldse viga vilistati? Väga rõve ja ebasportlik liigutus ja Udinese peaks olema 10 mehega. Mille jaoks see VAR üldse on? AS Roma endiselt ainus meeskond Serie A-s , kelle mängus pole VARi kasutust ükski kohtunik vaja näinud. #special

              Kuna mäng on kotis ja vastasel ei ole üldse mingeid võimalus, siis võiks DDRi asemel Gonalonsi lammutama tuua - on oht ka Jankto vastu tagasi tegema minna ja punane kaart välja endale tõmmata. Lionel Ünderit tahaks näha Florenziga koos paremal äärel Perotti asemel ja Kolarovi asemel Moreno oleks ka hea mõte.

              DAJE ROMA!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar
               VINCE LA ROMA!
               TERZA VITTORIA CONSECUTIVA GRAZIE AL GOL DI DZEKO E ALLA DOPPIETTA DI EL SHAARAWY!
               BRAVI RAGAZZI!

               Kolmas mäng järjest läks EDF teisel poolajal võistlemise asemel trenni tegema. Tänaseks harjutuseks oli oma kasti ümber 1-2 puute söötude harjutamine, vastast kõrgele pressile kutsudes. Sellessuhtes on hea, kui uue treeneri all uued mehed saavad sellisel tasemel treeningminuteid lubada, kuid kahjuks seetõttu paratamatult meeskond uinub ja võistlusviha kaob mängu lõpuks täielikult ära.

               Alisson sai uinumise tipphetkel, 70 minuti kandis, kaks korralik paraadtõrjet teha. Kahjuks kaks minutit enne lõppu Moreno individuaalse eksimuse tõttu võeti teenitud puhas leht number ühelt ära - suurepärane esitlus. Morenot väga mängimas näha ei saanud ja silma jäi põhimõtteliselt ainult selle eksimusega. Fazio sai näidata oma head sööduoskust. Kõige rohkem väljakul kaotas sellest uinutamisest 9gol, kes jäi ees olles suht eikellegimaale ja mängust väga osa ei võtnud. Samas kõige suuremat vatti sai DDR, kes pidi terve aja kaitseliini sööte edasi toimetama äärtele või rünnakule. Lõpus oli mees nii väsinud, et tuli tema kohta kahtlaselt palju söödupraaki sisse. Kui SeS liigutati teiseks pooleks paremale ääreründesse ja jäeti väljakule, kuna oli võimalik hattrick lüüa, siis miks ta penaltit lööma ei läinud? Perotti on küll nr.1 ja parim jne aga kui juba terve teine poolaeg sai lolli mängitud ja SeSi täiesti vales positsioonis raisatud, oleks võinud selle kolmanda värava talle ära kinkida. Dzeko sai samuti hulgi poolvõimalusi raisata. Defreli mängu toomine oli Dzeko puhkamise mõttes hea mõte, kuid koos Moreno mängu toomisega sai liiga palju kardinaalseid muudatusi tehtud ja seetõttu ei saanud kumbki mees päriselt oma mängu käima ja eks 20 minutit oli ka tiba liiga lühike aeg, et korralikult sisse elada.

               Ei saagi täpselt aru, mis plaan EDFil kolmapäevase CLi mängu jaoks mõttes on? Teadupärast on meeskonna kõige rohkem vatti saavad mehed keskpoolikud ja täna olid kõik kolm põhimeest terve mängu väljakul. Ei saa ju loota et DDR paneb CLis 90 ja peale seda Milani vastu ka 90? Kas tõesti visatakse Karapaki vastu Benevento vastu mänginud B rivi Gonalons-Pellegrini-9gol? Ilmselgelt peab sealt punktid ära võtma ja kõik alla suure võidu oleks katastroof. Õnneks vähemalt Florenzi ja Kolarov said oma puhkuseminutid, kuid mõlemad vasaku ääre mehed SeS ja Perotti lasid mõelmad täna piirajasse. Kes siis paremale plaanis on? Lionel Ünder ei kõlba Udinese vastu kodus, aga CLi surmamängus läheb põhisse? Eks peab siis ootama ja vaatama mis üllatus EDFil kolmapäevaks varuks on.

               Seni aga peame tõdema tõsiasja, et ainukese Scudetto peale mängiva meeskonnana pole veel ükski vastane oma mängu meile peale suutnud suruda. Jsmegma on jäänud Genoa vastu 2-0 koeravõtupoosi, Lazio ja Barca vastu oldi totaalselt mängust väljas, ning ega ka Fiorega eelmine nädal just mingit domineerimist ei olnud. Nippel on teinud päris kohutavaid esitlusi ja olnud mitmes mängud hädas jne, kuid meil on ette näidata ainult totaalsed vastaste domineerimised ja 0 VARi kasutust. Mis on nende kahe vastase vabandus, kelle treenerid, mängijad ja taktikad on olnud täpselt samad mis eelnevatel aastatel ja mingit ümberõppimise vajadust pole kellelgi olnud? Ühesõnaga EDF paistab hetkel olevat reaalne teema ja saab ainult iga mänguga paremaks minna!

               GRANDE EDF!!
               GRANDE 1927!!!
               FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
               sigpic

               Kommentaar


                Minumeelest Inter ja Atletico olid teist mäekõrguselt üle kohati. Ma ei tea, millest sa räägid, et keegi pole suutnud oma mängu peale suruda. Atlanta vastu 1 mäng olite ka ikka totaalselt kusised ja aitas ainult Kolarovi individuaalne karistuslöök.

                Kommentaar

                Working...
                X