320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Forza CAPITANOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
    FORZA ANCHE SAMP E GENOA

    Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

    Kommentaar


      Tehke mis tahate....koi kogu riomma mäng näeb välja nagu üks naljanumber siis jälgides präädlit tulevad küll vanad kõhuliaste ajad meelde...jätkake samas vaimus siis pole Cagliaril kaua vaja, et tagasi juhtima minna....irw...Scudetto veel võimalik
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Uuu Vaata postitust
        Tehke mis tahate....koi kogu riomma mäng näeb välja nagu üks naljanumber siis jälgides präädlit tulevad küll vanad kõhuliaste ajad meelde...jätkake samas vaimus siis pole Cagliaril kaua vaja, et tagasi juhtima minna....irw...Scudetto veel võimalik
        Ole ilusti
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          MIDA SEE GOICO TEEB SEAL VÄRAVAS LOL , see ei aja enam vihaseks vaid see ajab juba naerma.
          Paluks ROMAL Goicole Uruguay piletid proneerida.

          Mängupilt on jube, Capitno suutis ühe tagasi lüüa, aga ülejäänud kamp ei saa veel aru mida nad tegema peavad platsil.
          Kole kole kole
          ja 3 värv aaaaappppi
          FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
          FORZA ANCHE SAMP E GENOA

          Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

          Kommentaar


            I had to see it, to belive it.

            Kommentaar


              Niipalju siis sellest "rääkisime asjad sirgeks" tahan jääda romasse järgmiseks 5 aastaks

              Kui ainukene mees, kes reaalselt midagi suudab on 36 aastane Totti ja De Rossi tuleb alles vahetusest nagu reaalne pingipoiss, mida effi nagu Zemunn ?

              Sa jätad järjepidevalt Stekelenburgi pingile ja eelistad suht kogenematut kiiperit, mine perseeeeeee, mida Stekelenburg sulle tegi??
              Ja ma olen täiesti kindel, et Goico alustab ka järgmised mängud põhis, kuigi saatus üritab juba mitmendat mängu järjest ise vahele astuda ja öelda Zemanile, pane Steke väravasse, aga nu ei kuula see tudike.

              Mängime kodus ja Cagliari vastu 3-1 taga ??????????????

              Kui ma siin eelmise aasta lõpus tõesti uskusin Cannu juttu, et varsti hakkab tulema, siis nagu tuligi korraks, kuid nüüd isegi ei paista, et kusagilt võiks midagi paremaks minna, ma isegi ei looda seda enam, asjad on lõplikult suht perses ja EI meil ei ole vaja jaanuaris täiendusi, ZEMAN : "mul on piisavalt ründajaid".

              Kõik räägivad, et meil on hullult talente ja noori andekaid, kuid tglt on neid ka teistes itaalia väikeklubides üsna korralikult ja nad mängivad meid pidevalt üle, seega tekib küsimus, mis krdi imeline tulevik neid ootab? Ainuke võimalus saab siin olla asi treeneris ja tema taktikates.

              Ma ei tahaks uskuda, et Totti-De Rossi tahavadki oma karjääri nii lõpetada, et lihtsalt kõksivad Olympicol külapoistega omalõbuks nädalavahetusteti.
              sigpic

              Kommentaar


                Õnneks ma müüsin ennast õigel ajal Juvele maha!

                See mis platsil toimub on täielik häbi ühele Roma fännile!
                sigpic

                Kommentaar


                  HAHA 2 posti ja siis veel 1 v 1 ja 4-1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  sigpic

                  Kommentaar


                    4 VÄRAV pumps valleraaa!!!!!!!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                    FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                    Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                    Kommentaar


                      Mauno "Capitano Futuro" Gonorrhea

                      Kommentaar


                        See on juba rõve. Zeman häbistab AS Romat kui jalgpalliklubi. Lõpetage see hullumeelsus !
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Kujutan Zemani pressikat juba ette: Meil ei olnud piisavalt õnne, tegelikkuses me genereerisime rohkem väravavõimalusi kui vastased. Jaa Destro on ka ju vigane (meie top skoorer)!
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            See on juba rõve. Zeman häbistab AS Romat kui jalgpalliklubi. Lõpetage see hullumeelsus !
                            Äää muretse see on ju ZEMANLANDIA (Hirmus ründelaviin poltergeist)!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Aga mäng ise oli täitsa vaadatav neutraalsele vaatajale

                              Kommentaar


                                Raske on isegi naerda
                                Kas scudetto plaat pannakese NÜÜD LÕPUKS pööningule või keldrisse kartulikastide vahele tolmu korjama VÕI on veel usku ja lootust, et just GRANDE RIOMMA on see superklubi, kes ainukesena saab rubentussile vastu hakata. Ei suuda seda Lazio, ega ka Napoli, rääkimata Milano klubidest. Usume teisse RIOMMA.....te olete me ainuke lootus rube vastu. OKey täna oli nagu iga teine random mängupäev teie kallil klubil ja VÕIB-OLLA JUST järgmisel voorul hakkab kõik klappima supertalentide ja vana KUNINGA vahel. Lootust ju on....tehti mega trikke ja tika-takata ning Kuninga karistuslöök oli samuti nii uskumatult hea, et väravavaht hakkas nutma....siin poleks isegi parimas vormis Casillasel midagi teha olnud. Pall lendas millimeetrise täpsusega nagu välk vasakusse alla nurka. Prandelli tahad WC karikat.....võta kunn koondisesse tagasi.
                                Kõik pole veel läbi poisid, mõned klubid on veel allpoole teid.

                                GRANDE ZEMUNN GRANDE KUNINGAS GRANDE RIOMMA 1927!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X