320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Armastan sind, Count - loodan, et varsti kohtume nendes aluspükstes

    sa oled vist ikka täiega pede

    tükeldan su sita ära ja topin su varuosad sinna kotti

    Lisatud failid
    slimm.ee

    Kommentaar


      Panuccist võiks isegi asja saada, aga kui Andreazolli ilusti hakkama saab, siis miks mitte talle ka järgmoisel hooajal võimalust anda, seda oleks võinud juba anda Montellale, aga kõik nägid mis siis juhtus. Alati ei loe kogemused, vahest võib isegi see rohkem lugeda kui sa oled puhastverd HUNT! Sest kes teine oleks rohkem sobilik hundikarja vedama kui mitte teine hunt ise?

      PS. Itaalia alamfoorumi kodanikuna palun Jasperit, et visata Wanki toodetud pask kõik LÄBUSSE! Alaarenenud inimesed ei tohiks üldse postitada, aga kahjuks minul ei ole õigusi pabereid välja kirjutada.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        No Montella pole hunt vaid professionaal. Polnud ju asi kaugel sellest, et ta Lazio etteotsa oleks astunud. Respect! Ainuke normaalne rioma mängija.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Oleks...oleks...seda ainult sinu maailmas. Ja Nutella ikka ju?

          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
            No Montella pole hunt vaid professionaal. Polnud ju asi kaugel sellest, et ta Lazio etteotsa oleks astunud. Respect! Ainuke normaalne rioma mängija.
            Sa kirjutasid just alla lepingule, millega on Rodrigo Taddeil igakuine vabapääse sinu unenägudesse.
            FORZA FIORENTINA!

            Kommentaar


              Vahepeal liikusid jutud ka meie kunagise staari Paulo Roberto Falcao (kelle järgi on muide nime saanud ka praegune Atletico ründestaar Radamel Falcao) palkamisest meie treeneripostile, aga loodetavasti see eriti tõsine kõlakas ei ole, midagi vaimustavat tal oma suhtelist pika treenerikarjääri vältel ette näidata ei ole.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Ma ei saa Panuccijuttudest aru. Mitmes ehku peale mineks see järjest oleks? Ranieri-Montella-Enrique-Zeman ühisnimetajaks on kõigil üsna keskpärane/täiesti olematu treenerikarjäär ja nüüd käivad läbi jälle samasse auku nimed. Roma võiks ju põhineda ajaloole. Mis peatreenerid on viimasel kahekümnel aastal (sisuliselt ainsana) edu saavutanud? Enne Romat väga kõva karjääriga Capello ja Spalletti viis enne Romat relegatsioonijoonel istunud Udinese hoobilt Euroopa kohtadele ja lõpuks Meistrite Liigasse.

                Miks ei ürita Roma ära tuua Guidolini: mehel on taset, suutnud noored mängima panna ja vajaks tõestamist suurklubis- ideaalvariant ju? Või siis Spalletti tagasitoomine, Mazzarri üleostmine, DiMatteo VÕI Lazio võõrtreenerilüke toimis suurepäraselt.

                Aganoh. Palju edu kui Panucci pukki pannakse- ehk veab aasta välja vms.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Ma ei saa Panuccijuttudest aru. Mitmes ehku peale mineks see järjest oleks? Ranieri-Montella-Enrique-Zeman ühisnimetajaks on kõigil üsna keskpärane/täiesti olematu treenerikarjäär ja nüüd käivad läbi jälle samasse auku nimed. Roma võiks ju põhineda ajaloole. Mis peatreenerid on viimasel kahekümnel aastal (sisuliselt ainsana) edu saavutanud? Enne Romat väga kõva karjääriga Capello ja Spalletti viis enne Romat relegatsioonijoonel istunud Udinese hoobilt Euroopa kohtadele ja lõpuks Meistrite Liigasse.

                  Miks ei ürita Roma ära tuua Guidolini: mehel on taset, suutnud noored mängima panna ja vajaks tõestamist suurklubis- ideaalvariant ju? Või siis Spalletti tagasitoomine, Mazzarri üleostmine, DiMatteo VÕI Lazio võõrtreenerilüke toimis suurepäraselt.

                  Aganoh. Palju edu kui Panucci pukki pannakse- ehk veab aasta välja vms.
                  Siiski, siiski Panuccil pole treenerilitsentsi.Ta saab töötada vist ainult abitreenerina või assistendina.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                    PS. Itaalia alamfoorumi kodanikuna palun Jasperit, et visata Wanki toodetud pask kõik LÄBUSSE! Alaarenenud inimesed ei tohiks üldse postitada, aga kahjuks minul ei ole õigusi pabereid välja kirjutada.
                    mees, ära aja mingit sitta - mis siis minu postitus teie omadest muserdavam on? kas te enam ei aktsepteerigi, et lahingumaale võib ka muid sõdureid sattuda peale romanitade ja laziomeeste. mina valisin oma poole ja olen laziale, nii et ära kohe end puudutatuna tunne kui keegi midagi õelat kirjutab.

                    foorumlasena palun jasperit, et
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Minuarust olid need Zemunni trullad täitsa naljakad....+1 Jank


                      Montella oli Nutella. Kui ei usu siis otsin sulle artikli, kus mees ütleb, et võtaks Lazio töö vastu isegi, kui minevikku on raske unustada. Aga ta saaks hakkama sest ta on professionaal. Nagu võtaks rioma töö vastu ka Delio Rossi, kes seda ühes intervjuus ütles.

                      No more Nutella.....no muidugi kui ta ikkagi peaks Rioma treenerikohale ära eksima....hetkel olen küll kindel, et nii loll ta kindlasti pole....selleks pead sa ikka seniilne(Zemunn) või noor uljaspea(Iglesiase) olema. Kui tark ikkagi selle koha saab või sinna sunnitakse siis põgeneb ta kaugele kaugele(Spagetti)

                      FUCK RIOMMA!!!!!!!!!
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Riomma peaks Petkat hakkama moosima, seni Nazioga ju taitsa arvestava hooaja teinud hehe

                        Kommentaar


                          Osvaldo on trennis tagasi (kinni seotud põlvega küll, aga siiski) ja eeldatavasti homme saab mängida?! Palju huvitavam küsimus on see, kas Lamela nüüd kaotab koha algrivistuses ja kas Jänkupoiss saab vahetusest võimaluse pärast edukat turniiri koondisega.

                          Keskväljal peaks ainus kindel valik olema DDR ja ülejäänud variandid on kõik võimalikud. Kaitseliinis on oodata ka vangerdusi ja kellegi (välja arvatud ehk Marquinho) koht ei tohiks kindel olla.

                          Mauno seiklused on eeldatavasti läbi ja Stek võtab algrivistuse koha endale.


                          Homsed puudujad: Destro, Balza, Tachtsidis
                          Osalemine kahtluse all: Osvaldo

                          Kommentaar


                            Oot, ma olen midagi maha maganud. Kes treener on?

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Sampdoria-Roma
                                ROMA (3-5-2): Stekelenburg; Marquinhos, Burdisso, Castan; Lamela, De Rossi, Pjanic, Bradley, Marquinho; Osvaldo, Totti


                                Täitsa vahva ja huvitav. Pjanic ja DDR korraga keskväljal tõotab ainult head. Samuti on Marquinho valimine täitsa meeldiv.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X