320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Kus kohast see Steki vigastuse jutt tuli üldse? Ainukesed uudised mis mina tema kohta viimaste päevade kohta välja võlun on need et Tottenham ja Fulham tahaksid teda hirmsasti endale.
    Xtratime foorumis ka sel teemal kommenteeritud, aga pole senimaani vist keegi veel aru saanud, et kui tõsine kuulujutt on.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Steki vigastuse kohta jah ainult kuulukad. Catana vastu on näiteks nimekirjas:

      MARQUINHOS
      BALZARETTI Federico
      BRADLEY Michael
      BURDISSO Nicolas
      CASTAN Leandro
      MARQUINHO
      DE ROSSI Daniele
      FLORENZI Alessandro
      KRKIC Bojan
      LAMELA Erik
      LOBONT Bogdan
      LOPEZ Nicolas
      OSVALDO Pablo Daniel
      PIRIS Ivan
      PJANIC Miralem
      ROMAGNOLI Alessio
      STEKELENBURG Maarten
      TACHTSIDIS Panagiotis
      TADDEI Rodrigo
      TOTTI Francesco


      Destro on mängukeelu all? Ja Dodo on vigastatud.

      EDIT: Veel on puudu Sexmees ja Perrotta keda ei kutsutud. (Zeman: "Borriello and Perrotta are not in my plans”)

      Võimalik algkoosseis?

      ----------Stek?-------------
      Piris-Burdisso-Castan-Balzaretti
      --Bradley-De Rossi - Pjanic
      --Lamela---OSS---Totti


      Võimalikd vangerdused:

      Stek -Lobont
      Piris-Taddei
      Bradley-Florenzi
      Lamela-Jänkupoiss

      Jänks ja Florenzi olid preseasonil positiivsed üllatused. Lamela oli füüsiliselt (jooksmine) päris selgelt parim vend. Kuna suht kotikute vastu mängisime, siis meie suurim küsimärk, kaitseliin on testimata. Eks esimesed voorud näitavad ära, mis sealt oodata on.

      Kommentaar


        Ennustame ka pisut?

        Minu optimistlikud ootused:
        1. Osvaldo ja Destro löövad kahepeale 35+ väravat.
        2. Totti väravad + söödud kokku 20+
        3. Dodo saab lõpuks terveks ja vormi ning hooaja teisel poolel on algrivistuse koht tema. Jah ma tean et meil on Balzaretti. Hooaja lõpus võib öelda, et Dodo on Destro järel parim ost.
        4. Roma lööb kõige rohkem väravaid, mingi 90+
        5. Florenzi või Tachtsidis võtab Bradley algrivistuse koha endale
        6. Lamela hind on hooaja lõpus 20+ miljonit

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Ennustame ka pisut?

          Minu optimistlikud ootused:
          1. Osvaldo ja Destro löövad kahepeale 35+ väravat.
          2. Totti väravad + söödud kokku 20+
          3. Dodo saab lõpuks terveks ja vormi ning hooaja teisel poolel on algrivistuse koht tema. Jah ma tean et meil on Balzaretti. Hooaja lõpus võib öelda, et Dodo on Destro järel parim ost.
          4. Roma lööb kõige rohkem väravaid, mingi 90+
          5. Florenzi või Tachtsidis võtab Bradley algrivistuse koha endale
          6. Lamela hind on hooaja lõpus 20+ miljonit
          Väga varakult ei tasu ka jooma hakata.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Väravate vahe jääb nulli?

            Kommentaar


              Suur palve siinsetele huntidele. Kuna Roma mängu on mul pühapäeva öösel võimatu vaadata siis ootaks korralikku mängu kokkuvõtet kellegi poolt. F.Totti, Count, Cannuman olge siis vuntsid ja aidake kaasvõitlejat.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Väravate vahe jääb nulli?
                Ei jää

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Ei jää
                  Miinustesse läheb.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                    Jänks ja Florenzi olid preseasonil positiivsed üllatused. Lamela oli füüsiliselt (jooksmine) päris selgelt parim vend. Kuna suht kotikute vastu mängisime, siis meie suurim küsimärk, kaitseliin on testimata. Eks esimesed voorud näitavad ära, mis sealt oodata on.
                    Ma imestan, et sa Tachtsidist isegi mitte keeleotsaga ei maini, samas koledad naised saunas, saavad kenasti keeleotsaga "äramainitud".
                    Dodo-l on talenti küllaga, kuid siiski mees pole veel korralikke vastaseid näinudki ja tundub selline üsna hellake, nagu väike kassipoeg, kellel veel silmadki avanenud ei ole, ka Jose Angel tundus esmapilgul jube hea "kelk" olema, libises küll kenasti mööda väljakut, kuid ka tema sai "suusad ju",ilmselt sai mehele vale määre alla.

                    Ma isiklikult väidaks, et minu pre-seasoni suurim komeet oli just Tachtsidis, samuti olin üllatunud Nico Lopezi oskuste üle, Lamela oli juba eelmine hooaeg väga asjalik ja vajalik.

                    Catania pole meile kunagi just väga mugav vastane olnud, seega peame kaitses eriti ettevaatlikud olema, loodetavasti saab Piris Gomeziga hakkama.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                      Suur palve siinsetele huntidele. Kuna Roma mängu on mul pühapäeva öösel võimatu vaadata siis ootaks korralikku mängu kokkuvõtet kellegi poolt. F.Totti, Count, Cannuman olge siis vuntsid ja aidake kaasvõitlejat.
                      www.livetv.ru --- (video archive) alt oli vähemalt eelmine hooaeg võimalik pea kõiki mänge vaadata täispikkuses, oma silm on siiski kuningas.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        See on kyll tore leht siis. Aitäh, aga mida perset su avatar tähendama peaks?
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Hakkas lillaks

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            See on kyll tore leht siis. Aitäh, aga mida perset su avatar tähendama peaks?
                            Tegime Maarekiga diili, et tema taastab soccernetis pealinna klubide teemad või vähemalt taastab Roma teema ja mina aitan populariseerida Lillade kogukonda. ( eks see kõik on AS Roma hüvanguks, ohverdan iseennast ja oma reputatsiooni)
                            Miks ma silma kinnipigistasin oli see, et Aquilani on siiski ex-riomanista ja Borja Valero on ka üsna sümp. mängumees!

                            *Tegu on diiliga mis muudab maailma.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                              Tegime Maarekiga diili, et tema taastab soccernetis pealinna klubide teemad või vähemalt taastab Roma teema ja mina aitan populariseerida Lillade kogukonda. ( eks see kõik on AS Roma hüvanguks, ohverdan iseennast ja oma reputatsiooni)
                              Miks ma silma kinnipigistasin oli see, et Aquilani on siiski ex-riomanista ja Borja Valero on ka üsna sümp. mängumees!

                              *Tegu on diiliga mis muudab maailma.
                              Hea, et ma nüüd sellest ägedast diilist teada sain
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Kus Destro on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X