320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tissid saunas rääkisid, et Mazzarril olla pea segi läinud prügihaisust ja kolib sinisesse Milaanosse. Ehk siis võib Allegri jaoks vaipa lahti rullima hakata.

    Oh seda nalja siis. Orbitaaljaam sai Balotelli ja Count saab Allegri.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Tissid saunas rääkisid, et Mazzarril olla pea segi läinud prügihaisust ja kolib sinisesse Milaanosse. Ehk siis võib Allegri jaoks vaipa lahti rullima hakata.

      Oh seda nalja siis. Orbitaaljaam sai Balotelli ja Count saab Allegri.
      Teen ettepaneku siis järgmisel hooajal ilma treenerita jätkata, ma ei näe põhjust miskise tölliga jätkata, kes kasseerib 3-4 milli per season.

      Hetkeseisuga tundub, et jaanuaris on põhjust jälle uue treeneri poole vaadata kui mitte varem ja tabel "Donadoni" saab ka ilmselt täiendust.
      sigpic

      Kommentaar


        3mil pakuti väidetavalt

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          3mil pakuti väidetavalt
          Sulle meeldib Allegri , räägi pikemalt või selgita oma nägemusi, kes oleksid sinu ideaalsed kandidaadid?

          Oled Milani mängupilci vaadanud ? Suhteliselt kahvatu ja nõrk, tänu Shawaawy ja Balo tehnikale on seal üldse midagi toimunud.Oleme ausad, et esimeses mängus me lihtsalt tampisime nad ära.Teises mängus Zemaniga usun, et oleks samasugune ülesõit olnud, lihtsalt kuidagi jube sitt performance ja ettevalmistus oli Anaalrootssooli poolt, sest tegelikkuses meil lasti väga vabalt tulla vastaste karistusala lähistele.

          Pakun, et hooaja algus tuleb järjekordselt üle kivide ja kändude, istume seal kusagil 10-16 koha peal, siis leiame miskise hea rütmi ja tuleme Euroopa liiga kohtade peale, siis takerdume jälle natuke ja siis jälle paar head mängu ja tekib mingi lootu, kuniks tuleb otsa veel paar-kolm täiesti kaootilist mängu tabeli viimaste vastu ja oleme taas ka Euroopast väljas.Allegril pole sellele tiimile midagi pakkuda!Mis on muidu see põhjus miks Galliani-Berlu teda ei salli, teda minema tahavad saata ??

          Minu eelistusteks on ennem Mancini,Frank de Boer,Pellegrini,Klopp,Heynckes vm...

          See Mazzarri koer võib tõesti oma Printeri laevaga põhja minna...

          Vaevalt Pallotta ja co hakkavad penalteid ostma kohtunikelt tüki kaupa, et Allegri imagot tõsta, Galojaan-Berlu ju seda teed läksid.
          sigpic

          Kommentaar


            count, teised hundid ja miks mitte teised foorumi liikmed võiks oma arvamuse siia paisata, vähekenegi diskussiooni, kisub muidu väga ebahuvitavaks see alateema siin.
            sigpic

            Kommentaar


              Allegri ainus saavutus kõrgemal tasemele on Milaniga liiga + superkarikas. Nüüd veab täiesti puuksu keskväljaga Milani kolmandaks. Olgu see siis penaltite abiga või mitte, aga tulemus tuleb ära.

              Mazzarril vist ainult coppa.
              Mazzarri saab ilmselgelt pinge alla hakkama ja Allegri on ka kõvasti emotsionaalsem platsi ääre võrredes Zemani või Andreazzoliga.

              Ehk siis ma arvan et kõva meeskonnaga teevad mõlemad ok hooaja ja miks mitte proovida.

              Kommentaar


                Ma isiklikult ei oska öelda, et kas oodata Allegrit või mitte, ma ei tea kas ta nüüd nii halb saab olla, ta on midagi ikkagi võitnud ja Itaalia liigaga tuttav. Samas ma pigem ootaks, et klubi juhtkond tooks seekord ikka mingi sellise nime millega ei saaks puusse panna enam, kaks hooaega on juba katsetatud, seekord on vaja suurt nime. Koosseis on kaks hooaega juba saanud harjutada, nüüd vaja õiget ja kindlat peatreenerit.

                Kommentaar


                  Ma ise eelistaks Frank de Boeri!

                  3 järjestikust liigatiitlit Ajaxiga ja võtku Eriksen ja Toby Alderweireld ka kaasa!





                  sigpic

                  Kommentaar


                    Frank de Boer oleks huvitav valik samuti Mancini ja Pellegriini, veel näiteks äge variant oleks Bielsa.
                    Valik Allegri ja Mazzarri vahel, minu eelistus on kindlalt Mazzarri.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                    FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                    Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                    Kommentaar


                      Psy, of Gangman Style fame, will perform before the Coppa Italia final between Roma and Lazio next Sunday http://www.football-italia.net/34279...rm-coppa-final
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        Allegri? See sama talenditu hunnik paska , kes kunagi kuhugi ei jõua ja tema pannakse AS Romat tüürima??? WTF??? Vahest räägib üks pilt rohkem kui ma kirjutada oskan...

                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Allegri? See sama talenditu hunnik paska , kes kunagi kuhugi ei jõua ja tema pannakse AS Romat tüürima??? WTF??? Vahest räägib üks pilt rohkem kui ma kirjutada oskan...

                          Fuck sake.Mis teil viga on? Allegri on üks õnnetu Juve fänn keda ei võetud treenriks sest Conte tuli. Miks me peaks üldse pead vaevama et ta tuleb Roma etteotsa? Mazzarri oleks jumala ok pingi soojendus, spallettile või montellale, saaks CLi jeeei. Aga karika võtame ära ja hõbe täht on rinnas ja uhkem kui kuradima juve 8 kuldtähte.
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust

                            Minu eelistusteks on ennem Mancini,Frank de Boer,Pellegrini,Klopp,Heynckes vm...

                            See Mazzarri koer võib tõesti oma Printeri laevaga põhja minna.
                            Klopp, Heynckes...vend Sa oled seemneid söönud vee? Nad isegi ei tea,et selline tiim on olmas!!!
                            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                              Klopp, Heynckes...vend Sa oled seemneid söönud vee? Nad isegi ei tea,et selline tiim on olmas!!!
                              Usu mind, et ükskõik milline maailma treener on nõus tulema Romasse, et juhendada maailma läbiaegade ühte parimat jalgpallurit,eriti kui käsil on tema viimased hooajad...

                              Suuremat au ei saa ühele tipptreenerile osaks saada!
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Mazzarri oli sellise rahuloleva näoga, vaatas fänne ja kogu staadionit, stiilis, et järgmine aasta juhendan siin mina Saab näha...
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X