320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Roma fännina? Ma tõesti pooldan De Rossit ja Montellat, viimasel pole riommaga enam midagi pistmist, aga Roma fänn ma kindlasti pole
    Ta väärib paremat....on ju ilmselge, et JÄLLE eksperimenteeritakse ja raisatakse pappi...Alles hõisati, et oi staarid tulid...Stekelburger on ju Hollandi koondislane jne.enamus põles läbi või underperformis...Stroomunniga sama plaat....ehk kokkuvõtvalt palun laske mehel minna ja nautida tõsiselt tasemel jalgpalli. Roma 2013 egopederastid ja transad vs Chelsea ja Mourinho....is there any need for a debate?


    Forza De Pussy!!!!!!!!
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Roma fännina? Ma tõesti pooldan De Rossit ja Montellat, viimasel pole riommaga enam midagi pistmist, aga Roma fänn ma kindlasti pole
      Ta väärib paremat....on ju ilmselge, et JÄLLE eksperimenteeritakse ja raisatakse pappi...Alles hõisati, et oi staarid tulid...Stekelburger on ju Hollandi koondislane jne.enamus põles läbi või underperformis...Stroomunniga sama plaat....ehk kokkuvõtvalt palun laske mehel minna ja nautida tõsiselt tasemel jalgpalli. Roma 2013 egopederastid ja transad vs Chelsea ja Mourinho....is there any need for a debate?


      Forza De Pussy!!!!!!!!
      Saan sust aru tegelt, kui ma sellise sitaaugu fänn oleks nagu seda on Nazio siis peaks vist tõesti rivaalide meestele pöialt hoidma hakkama, endal ju pole mitte kedagi kes märkimisväärt oleks. Peale Klose(as you might say), aga Natsist Naziosse ei saagi olla pikk tee.

      Ära muretse meie pärast Markku, hakka juba vaikselt raha koguma et peldiku lukk ära vahetada või see üldse eest ära võtta, pikad ja unetud ööd sul ees seal veeta.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        HAhahahah peldiku uks ei saa mul mingeid investeeringuid. Jääb selliseks askeetlikuks väsinud lukuga ukseks ka uuel aastal...Küll ta kinni jammib päris palju kordi
        Ma pean sind kurvastama, et peale Klose on meil täielik maailma tipp goali Federico Marchetti, pallivõlur Hernanes, megaäär Candreva, new born Ederson ning Anderson kes sai lõpuks Lazio ilusa sinise särgi selga.
        Kõige ägedam on see, et kui te top3 ei saa(mida te ei saagi) siis kindlasti mai 2014 on lehes uudis, et burgerinärijad tõmbavad oma uuriinipulgad teie peldikupotist välja. Aitab raha põletamisest...lihtsam oleks Vegasesse minna....
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Rudi Garcia tegemiste vastu huvi tundes... ehk keegi pajatab pisut pikemalt eilsest mängust?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Rudi Garcia tegemiste vastu huvi tundes... ehk keegi pajatab pisut pikemalt eilsest mängust?
            Põhimõtteliselt peale mängu läksid Arise fännid nii kiima, et taheti kõiki Totti riideesemeid endale:



            Ma ei tea kas trussikud jäid lõpuks jalga või mitte...
            sigpic

            Kommentaar


              Kui väga suur huvi, siis mäng võimalik ülevaadata siit:




              Siin highlitsid:



              Mängupildil pole väga viga, kuigi viimases kolmandikus(ründefaasis) jääb teravusest ja otsustavusest puudu, mis on tglt olnud suureks probleemiks meie viimased hooajad.

              Vaja on kedagi hea tehnikaga tegelast, kes võtaks paar meest endapeale ja teeks teistele ruumi: al a Sanchez,Nani,Gervinho.

              Hetkel Garcia testib erinevaid mängijaid ka noor erinevatel positsioonidel(nt Caprari,Crezcenzi,Verre,Tallo on mänguaga saanud, kes ilmselt laenule liiguvad nii või naa), nt TIn Jedvaj-d on katsetatud juba nii DMF kui RB-na , kuigi naturaalilt ta CB.

              Kaitsetegevus on minumeelest ikka nagu ta on, vasturünnakud meie vastu on meie nõrk koht, õnneks Benatia kiirus aitab seda kompenseerida.

              Strootman tegi ka eile debüüdi, tegutses üsna kindlalt, otsustavust tundub mehel olema, enesekindlust samuti, seega ilmselt võib arvata, et haarab koheselt hooaja alguses De Rossi-ga koha algkoosseisus.

              Mängu parim oli loomulikult Totti, maailmaklassi söödud, chipid, pealelöögid.Hämmastav mida on võimalik kogemuse ja oskuste pealt teha, isegi kui sa pole enam füüsiliselt nii kiire ja võimekas.Igatahes tekkis tunne, et ilma Tottita ei toimu endiselt mitte mõmmigi platsil.

              Pjanicis ma Totti mantlipärijat ei näe, ma ise teeksin swap deali PSG-ga ja tooksin Pastore või siis Erikseni Ajaxist, aga ilmselt nutsu jääb puudu.

              Arvestades Borriello-Destro raiskamise oskust, siis on väga üllatav, et tahetakse Ossi mahamüüa, kes imeb kohati ikka häid kolle nurgakatest peaga.Gervinho pole samuti väga skoorija tüüpi mängija, arvestades tema Arsenali saldot.

              Mõtlemisainest jagub, hetke põhjal tundub, et võitleme max 4-5-ndale kohale järgmine hooaeg.
              sigpic

              Kommentaar


                Signor Count võib Mõmmilimpsid külma panna?

                Räägivad et Osvaldo pole enam müügiks. Põhjuseks Garcia soov ta alles jätta + Destro vigastus. Et siis tooge Gilardino ära ja Arsenalist kondoomipea ja paneks ründeliini lukku ära minu poolest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Signor Count võib Mõmmilimpsid külma panna?

                  Räägivad et Osvaldo pole enam müügiks. Põhjuseks Garcia soov ta alles jätta + Destro vigastus. Et siis tooge Gilardino ära ja Arsenalist kondoomipea ja paneks ründeliini lukku ära minu poolest.
                  Erikseni jaoks vist enam krõbisevat ei jätku, tundub üsna korralik viga kui me laseme tal kellegi teisega liituda.Arvestades, et Totti teeb ilmselt veel 2-3 hooaga ja kõik, võimalik, et ka see on tema viimane hooaeg, siis tõsiselt on vaja kedagi mantlipärijat.

                  Arvestades, et Eriksen on hetkel üks kuumimaid talente euroopas mängujuhtidest,lisades siia juurde tema Roma fännlus, siis tulevikku vaadates tuleks see investeering kasvõi laenude peale võtta.
                  Selge on see, et kui Eriksen nüüd kusagil suurklubis ka veel eredalt särama lööb, siis ei jõua me teda eluilmaski osta.

                  Eriksen või Pastore tunduvad selleks kõige paremad ja reaalsemad variandid, ainukesed, kellel on ligilähedasi skille.Pjanic on ennast mitu hooaeg täiskakanud ja mina temas, mingit suurepärast mängujuhti ei näe, tema vorm ja oskused on selleks liiga kõikuvad, Pjanic ei ole väga liidertüüpi mängujuht.Ta pole ehk saanud päris ideaalsel positsioonil mängida jne...kuid meie vedurit ei tule temast nii või naa, esimesed kaks hooaega on sellele kindla selguse toonud.

                  Mida sa Cannu arvad sellest keissist ?

                  Niipalju kui ma olen viimast kahte hooaeg näinud ja ka sellesuviseid sõpakaid, siis ilma Tottita oleme nagu tabeliotsa sats phmt, ideede poolest.Sellise platsinägemisega ja sööduoskusega meest meeskonnas ei ole.Tundub hämmastav aga nii on.

                  Lamela võib ju aegajalt skoorida ja mõne õnnestunud tribla teha, kuid Riveri tasemel mängujuht on Riveri tasemel mängujuht.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Sitt lugu on derby ilma curvata.

                    Kommentaar


                      Uut Tottit ei ole nii või naa kusagilt võtta. Eriksen oleks igati vahva, aga Pastores väga suurt jumalat ei näe. Pjanic on siiski alles 23 ja maha ei kanna.

                      Olemasolevad talendid tuleb mängima panna (Destro, Lamela, Dodo, Pjanic esimeses järgus) ja peaks meeskond täitsa OK olema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Sitt lugu on derby ilma curvata.
                        Kui see nüüd ümber ei vaielda, siis on teatud asjapulgad jalkaliidus ikka kohutavad idioodid.

                        Kommentaar


                          AS Roma liiga kalender

                          Serie A 2013/14

                          1 giornata (25/08/13): Livorno-Roma

                          2 giornata (01/09/13): Roma-Hellas Verona

                          3 giornata (15/09/13): Parma-Roma

                          4 giornata (22/09/13): Roma-Lazio

                          5 giornata (25/09/13): Sampdoria-Roma

                          6 giornata (29/09/13): Roma-Bologna

                          7 giornata (06/10/13): Inter-Roma

                          8 giornata (20/10/13): Roma-Napoli

                          9 giornata (27/10/13): Udinese-Roma

                          10 giornata (30/10/13): Roma-Chievo

                          11 giornata (03/11/13): Torino-Roma

                          12 giornata (10/11/13): Roma-Sassuolo

                          13 giornata (24/11/13): Roma-Cagliari

                          14 giornata (01/02/13): Atalanta-Roma

                          15 giornata (08/12/13): Roma-Fiorentina

                          16 giornata (15/12/13): Milan-Roma

                          17 giornata (22/12/13): Roma-Catania

                          18 giornata (05/01/14): Juventus-Roma

                          19 giornata (12/01/14): Roma-Genoa

                          20 giornata (19/01/14): Roma-Livorno

                          21 giornata (26/01/14): Hellas Verona-Roma

                          22 giornata (02/02/14): Roma-Parma

                          23 giornata (09/02/14): Lazio-Roma

                          24 giornata (16/02/14): Roma-Sampdoria

                          25 giornata (23/02/14): Bologna-Roma

                          26 giornata (02/03/14): Roma-Inter

                          27 giornata (09/03/14): Napoli-Roma

                          28 giornata (16/03/14): Roma-Udinese

                          29 giornata (23/03/14): Chievo-Roma

                          30 giornata (26/03/14): Roma-Torino

                          31 giornata (30/03/14): Sassuolo-Roma

                          32 giornata (06/04/14): Cagliari-Roma

                          33 giornata (13/04/14): Roma-Atalanta

                          34 giornata (19/04/14): Fiorentina-Roma

                          35 giornata (27/04/14): Roma-Milan

                          36 giornata (04/05/14): Catania-Roma

                          37 giornata (11/05/14): Roma-Juventus

                          38 giornata (18/05/14): Genoa-Roma
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                          FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                          Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                          Kommentaar


                            Saab nüüd 29 septembri juba uuele postile valmis trükkida...



                            Mis keiss selle mõmmi limonaadiga on? jäin kellegile veel võlgu?
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Mis keiss selle mõmmi limonaadiga on? jäin kellegile veel võlgu?

                              Ei. Võid Osvaldo jäämist (peaaegu, võib-olla, vist) tähistama hakata. Kuna sa alksi ei tarbi, siis sobib kihisev mõmmilimonaad selleks suurepäraselt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Ei. Võid Osvaldo jäämist (peaaegu, võib-olla, vist) tähistama hakata. Kuna sa alksi ei tarbi, siis sobib kihisev mõmmilimonaad selleks suurepäraselt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X