320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Vägev ju! Saite ühe Argentiina kõntsa juurde, kellel pole mingit südametunnistust ja on peast soe ka veel. Edu Contele ja Bonuccile, korralikud nahad on tulemas!

    Topi see saast nüüd Rube teemasse, sellel mehel pole enam Romaga mingit pistmist. Tore et ta eest raha sai muidugi!
    Oss ei läbinud tervisekontrolli ning diil kukkus läbi
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      GRANDE OSVALDO!
      On ainult üks Osvaldo! (whothefuckiszlatan???)
      Algselt postitas count Vaata postitust
      Siin jääb ainult konstanteerida fakti, et on ainult üks tõeline maailmaklassi tipuründaja Serie A-s , ja tema nimi on Pablo Osvaldo!!!
      Algselt postitas count Vaata postitust
      osvaldo on MEES. JALGPALLUR. TIPPTASE!
      Algselt postitas count Vaata postitust
      zlaatan on eilsed uudised ja Osvaldo on olevik ja tulevik
      Algselt postitas count Vaata postitust
      Ma kordan OSVALDO, The Master, The ONE, Pablo "whothefckiszlatan" Osvaldo, Mr. Pablo Daniel Osvaldo.
      Algselt postitas count Vaata postitust
      Osvaldo on maailma eliitründaja, mitte mingi oss nagu zlaata
      Algselt postitas count Vaata postitust
      ALARMA ALARRMAA, OSVALDO TUNNUSLUGU ON VÄLJAS!
      Selle mehe kohta ei oska peale seda hooaega muud öelda kui WHOTHEFCKISSLAATAN?!!

      "Maarek! Maarek and Milan fans tryin to diss now too huh?
      Hahaha! Well I ain't prejudiced, I don't give a f*ck
      This is what it sounds like - when we ride on our enemies
      BEYOTCH! When we ride on our enemies"
      Osvaldo.

      Algselt postitas count Vaata postitust
      50 milli on jah natuke vähe maailma parima tipuründaja eest, aga sellise summa eest olen isegi mina nõus silma kinni pigistama
      Algselt postitas count Vaata postitust
      Osvaldo on täielik kunn, kõik ülejäänud serie a klubide ründajad on tema kõrval peded.
      Algselt postitas count Vaata postitust
      GRANDE OSVALDO!!!
      Algselt postitas count Vaata postitust
      Täiustaks seda vanasõna

      "Ära hõiska enne kui Osvaldo on kõik 90 minutit mänginud!"
      Algselt postitas count Vaata postitust
      Õnneks on meil kasutada Pablo Daniel Osvaldo, ja teda on maailmas ainult üks, ja tema ongi ründajate koorekiht!
      GRANDE Johnny Depp!
      Algselt postitas count Vaata postitust
      Lisaks viitavad kõik märgid sellele, et emo-eika peab täna žilettidest eemale hoidma. Räbaltussi leeris valitseb täna öösel haudvaikus ja puss ja pisarad. Osvaldo jalg on soe!
      Algselt postitas count Vaata postitust
      Huvitav fakt maailma parima tipuründaja kohta, Osvaldo on skoorinud seni kõigis mängudes kus kaasa teinud on, nii klubi kui koondise eest. Peded tehke järgi!
      Algselt postitas count Vaata postitust
      Ei meenu enam ühtegi mängu, kus Osvaldo skoorinud poleks. Mitte ükski klubi ega riik ei ole suutnud tema surmavat jalga peatada, kõik saavad karistatud!
      Algselt postitas count Vaata postitust
      Osvaldo on tõsine loom. Kui nüüd arvestada väravaid mängu kohta keskmist, siis vaieldamatult kõikide maailma jalgpalliliigade parim väravakütt. Iga Osvaldo löödud värava ajal kujutan ette kuidas samaaegselt kõikide foorumi heiterite kõhud pulli spermaga täituvad, ja kõik Rubentuse steroidi ampullid purunevad, see on lihstalt imeline nauding!
      Algselt postitas count Vaata postitust
      Maailma parim tipründaja OSvaldo kohta mul lihstalt ei jätku enam ÜLIvõrdeid. See mees on lihtsalt suure algus tähega Tipuründaja!
      Algselt postitas count Vaata postitust
      Osvaldo - asendamatu superrründaja
      Algselt postitas count Vaata postitust
      Kui Osvaldo läheb , siis pannakse minu usk sellesse klubisse peale pea 15 aastat fännamist esimest korda tõsiselt proovile. See ei ole lihtsalt loogiline et sa saadad koondise parima ründaja ja liiga TOP 3 ründaja nahhui. Kus see loogika on???
      Pool aastat hiljem








      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          grande
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Unustagem see Osvaldo, ilmselt mängiks mees südames endiselt meiega, lihtsalt fännidega pöördus tülli ja tal on õigus teha oma lühikese mängijakarjääriga seda mida soovib, peamine, et kui mees peakski suvisele MM-le pääsema siis ta heas hoos oleks.Seda mida ta meie eest tegi, neid väravaid ja emotsioone mõtlen, neid ei võta meilt keegi ja oleme tänulikud.

            Meile fännidele on kokkupandud üks väga ilus ja emotsionaalne kokkuvõte Juvega mängust Coppas, kahtlemata väärib vaatamist, iga fänn peaks oma emotsiooni laksu siit kättesaama:



            FORZA ROMA!!!
            sigpic

            Kommentaar


              Lahe video. Pean tunnistama, et väljaspool Eestit ning va Liverpool, hoian ma kõige rohkem Roma tegemistel silma peal
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar




                ROMA (4-3-3): De Sanctis; Maicon, Benatia, Castan, Torosidis; Pjanic, De Rossi, Strootman; Florenzi, Totti, Gervinho

                E: Oskab keegi öelda kuidas pilte suuremalt postitada? Oleks väga tänulik!
                "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Seti I Vaata postitust
                  E: Oskab keegi öelda kuidas pilte suuremalt postitada? Oleks väga tänulik!
                  insert image, from url ja võta linnuke kasti eest ära
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Täna saab siis tõsist mudapalli näha, loodame, et mängijad jäävad terveks ja et lõpptulemus oleks aus!

                    E: Mäng katkestati siis praeguseks, ega sellisel platsil polegi võimalik jalgpalli mängida.

                    "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Seti I Vaata postitust
                      E: Mäng katkestati siis praeguseks, ega sellisel platsil polegi võimalik jalgpalli mängida.

                      Siin oli suur oht et Florenzi tõmbab kopsud vett täis ja upub ära. Kuidas ei suudeta aastal 2014 teha normaalset vee äravoolu ma aru ei mõista, või miks üldse alustada mängu kui väljaku asemel on 0.5m veega bassein?
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Siin oli suur oht et Florenzi tõmbab kopsud vett täis ja upub ära. Kuidas ei suudeta aastal 2014 teha normaalset vee äravoolu ma aru ei mõista, või miks üldse alustada mängu kui väljaku asemel on 0.5m veega bassein?
                        Ulme jah, Olimpico pidi muidu suht ruttu kuivaks tõmbama kui vihm järgi jääb, aga kui sajab nii hullult nagu praegu siis ei saagi vesi ära voolata

                        E: Õnneks tehakse "kõik" võimalik, et mäng saaks veel täna jätkuda.....

                        "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                        Kommentaar


                          De Sanctis on rääkinud : https://twitter.com/footballitalia/s...83618899800064
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Läheb see edasi või ei lähe? Puts, mul kell 01.40 tahaks teada kaua ma ootama pean. Count ole sõbraks, helista mulle kui nad otsustavad täna edasi teha. Võtan telefoni kaissu.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              Läheb see edasi või ei lähe? Puts, mul kell 01.40 tahaks teada kaua ma ootama pean. Count ole sõbraks, helista mulle kui nad otsustavad täna edasi teha. Võtan telefoni kaissu.
                              Roma-Parma has been called off due to a waterlogged pitch, so will have to be played on another day.

                              Mine tuttu.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                                Roma-Parma has been called off due to a waterlogged pitch, so will have to be played on another day.

                                Mine tuttu.
                                lisaks:

                                MATCH ABANDONED DUE TO UNPLAYABLE PITCH
                                GAME RESCHEDULED TO DATE TO BE DECIDED
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X