320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mis kuradi asi žervinjol peas oli (Bolonia) vastu? liiga palav itaalias ja muidu kuumeneks aju üle? wenger oleks pidanud sama asja inglismaal praktiseerima.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      See peapael/rätik on tal juba varasemalt. Näeb palju coolim välja kui Arsenali aegse otsaesisega. Miks nii aus küsimus läbus on?

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        See peapael/rätik on tal juba varasemalt. Näeb palju coolim välja kui Arsenali aegse otsaesisega. Miks nii aus küsimus läbus on?
        No Reinul on 11 182 postitust mis peaksidki läbus olema, igati aus ju.
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Ja siin ka veel kallis Uuu : http://2.bp.blogspot.com/_gmv9V24TMW...to+grandma.jpg
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Adminnid, kas te saaksite viimase juustukoti nõmeduse Läbusse tõsta. Jääb tõsine mulje, et vennike sündis mädaõun aju asemel.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Adminnid, kas te saaksite viimase juustukoti nõmeduse Läbusse tõsta. Jääb tõsine mulje, et vennike sündis mädaõun aju asemel.
              Such a softy
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Kahju, et sa kerget irooniat sellest postist välja ei lugenud. Aias mädant õuna nähes meenusid mulle koheselt kallis sõber
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Peab ikka rahakott puuga seljas olema Romal kõikide liigamängude tulemuste kokkuleppimiste jaoks. Tegelt pole mul teie vastu midagi, kuid paar selle hobiklubi suuvoodrit käivad meil viisakusvisiitidel ja paslik oleks vahel siis ka teid meeles pidada ;]
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                    Peab ikka rahakott puuga seljas olema Romal kõikide liigamängude tulemuste kokkuleppimiste jaoks. Tegelt pole mul teie vastu midagi, kuid paar selle hobiklubi suuvoodrit käivad meil viisakusvisiitidel ja paslik oleks vahel siis ka teid meeles pidada ;]
                    Türa telemast!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                      Peab ikka rahakott puuga seljas olema Romal kõikide liigamängude tulemuste kokkuleppimiste jaoks. Tegelt pole mul teie vastu midagi, kuid paar selle hobiklubi suuvoodrit käivad meil viisakusvisiitidel ja paslik oleks vahel siis ka teid meeles pidada ;]
                      Vaata kui nõme Bayern on ja Saksa liiga ja ise oled jne...
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Arvan,et praegune Bayern tõmbaks Romale nii taha,et isegi siin foorumi "fännid" ei saaks nädal istuda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                          Peab ikka rahakott puuga seljas olema Romal kõikide liigamängude tulemuste kokkuleppimiste jaoks. Tegelt pole mul teie vastu midagi, kuid paar selle hobiklubi suuvoodrit käivad meil viisakusvisiitidel ja paslik oleks vahel siis ka teid meeles pidada ;]
                          Küll saab nalja nendega ikka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas #11 Vaata postitust
                            Arvan,et praegune Bayern tõmbaks Romale nii taha,et isegi siin foorumi "fännid" ei saaks nädal istuda.
                            geiseksi eksperdid ka kohal. Miilustage ruttu ära, siis kolin teie peo läbusse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas #11 Vaata postitust
                              Arvan,et praegune Bayern tõmbaks Romale nii taha,et isegi siin foorumi "fännid" ei saaks nädal istuda.
                              Sa ei jaga ju üldse mitte midagi...ära sega vahele.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Kännumehele lihtsalt edu hädaldamisel. Kui teie pastalõustad meie foorumis käivad full retardimas, modedel sellest tilk püksi ei tule. Aga nagu näha, ise panevad hullu, aga vastuteeneid kannatada ei suuda. Edu harrastusliiga võitmisel. Kui peaks õnnestuma.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X