320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ma rohkem meeskonnamängijad ostan, seega krispunjo no-go, aga kõllab siis kui teil raha vaja mingi hetk. goodwillina võite konnasööja ette saada praegu.
    Chelsea juba kraabib ust ja pakub 100m

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ma see 9 Westonsit suve peale jätan kommimata, aga Chiesa on ainus mees, kes pole müügiks. Selle mehe peale ehitatakse uus Juventus ja Allegri on saanud pärast tagasitulekut oluliselt suurema sõnaõiguse.

    Kui mingeid diile teha, siis võime swappida Pogbacki nimel näiteks CR7.
    ma rohkem meeskonnamängijad ostan, seega krispunjo no-go, aga kõllab siis kui teil raha vaja mingi hetk. goodwillina võite konnasööja ette saada praegu.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    kuulge, vaherahu korraks - ma siin peale 9. westonsit (mitte see pehmo pirni, vaid see õige õuna ikka) ja mitmeid soojendusõlusid mõtlen, et kes see Chiesa siis täpselt on, sest sellised sügavad õigele mehele mitte sobivad tunded tekkisid.

    Teeks mingi Martial + 100 milli + Pogback 2022 vms.

    On ta päriselt ka nii hea vend või ma ikka täiesti üle joonud ja peaks magama minema?
    Ma see 9 Westonsit suve peale jätan kommimata, aga Chiesa on ainus mees, kes pole müügiks. Selle mehe peale ehitatakse uus Juventus ja Allegri on saanud pärast tagasitulekut oluliselt suurema sõnaõiguse.

    Kui mingeid diile teha, siis võime swappida Pogbacki nimel näiteks CR7.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    kuulge, vaherahu korraks - ma siin peale 9. westonsit (mitte see pehmo pirni, vaid see õige õuna ikka) ja mitmeid soojendusõlusid mõtlen, et kes see Chiesa siis täpselt on, sest sellised sügavad õigele mehele mitte sobivad tunded tekkisid.

    Teeks mingi Martial + 100 milli + Pogback 2022 vms.

    On ta päriselt ka nii hea vend või ma ikka täiesti üle joonud ja peaks magama minema?

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    suht loll klubi olete muidu ja fännid on veel lollimad

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Uus CEO Maurizio Arrivabene.


    Ühesõnaga hakkab üleminekute värki juhtima Beppe parema käe parem käsi ning klubi igapäevaselt juhtima endine tubakafirma kõrge juht, kelle Ferrari-aastat polnud just kõige paremad. Ideealis oodanuks kuhugi pukki mõnda väikeklubis säranud spordidirektorit, aga samas äkki vihjabki sellele, et Allegri saabki arvestatava mitte-väga-Itaaliale-omase sõnaõiguse ostude juures. (Ja äkki Nedvedi rolli ka taaskord kasvas vaikselt?)

    Aga üldiselt peale lõppenud hooaega kiidan sellise suurpuhastuse heaks. Kui tulemused on sitad, siis peavad pead lendama. Lihtne.

    Leave a comment:


  • eika
    replied


    Kõige olulisem pusletükk on paigas!

    Järgmised olulised küsimused:
    * Mis saab poolkaitseliinist? Allegri mäng algab targast ja tasakaalus keskväljast. Max saavat sellel korral mängijate hankimise-müümise osas väga suur sõnaõiguse. Üks tark ja kogenud mees kuluks juurde ära küll, aga ideeliselt saaks ka praegustest poistest asjaliku kolmiku kokku.
    * Mis saab Ronaldost? Nagu mazz ütles on Ronaldo korraga õnn ja õnnetus. Vastupidiselt Sarrile ja Pirlole on mul muidugi usku, et Allegri suudab Ronaldo olematu kaitsepressi ära peita. Näiteks lükkab ta äärele ning jätab ta seljataha mingi eriti jooksuvõimelise poolkaitsja.
    * Kes hakkavad pallima ründe(trio)s? Ronaldo tulevik on lahtine, Morata väljaost on lahtine, Dybala pole paar aastat midagi teinud ja Kulusevskit veel ei usalda. Chiesa on lukus, aga muud nupud tuleb paika saada.

    Muude asjadega (Donnarumma vs Šešni, äärekaitsjad jne) on juba rohkem pohui.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Pirlo siis lännu ja olgem ausad, ammu oli aeg. Ilgelt tahtnuks, et tema käe all asjad sujuma hakkaks ja kuigi periooditi võis ka mingeid positiivseid märke täheldada, siis tervikuna oli ta debüüthoaeg ikka totaalne läbikukkumine. Sama(l tasemel) tuumikuga loputas Allegri kõiki koduseid rivaale igast asendist ja isegi Sarri käe all domineeriti Serie A-s probleemideta, kuni ta lõpuks riietusruumi kaotas. Pirlo käe all meeskond tõesti tahtis ja püüdis, aga ta lihtsalt ei suutnud seda potentsiaali ära kasutada. Juventus ei ole koht, kus ämbreid kolistades ametit õppida.

    Esimene valik oleks vist Zidane, aga usutavasti ka Allegri pigistaks sellest tiimist suuremate probleemideta scudetto välja. Isiklikult loodaks, et läheb ka CR, sest ta on juba pikemat aega paistnud peapõhjusena, miks see meeskond pidevalt balansist väljas on. Mitte et ühest mängust suuri järeldusi saaks teha, aga Serie A viimane voor ilma CR-ita oli ründes hoopis elavam ja kaitses kenasti kontrolli all. Selliseid sõnu sai hooaja jooksul kasutada väga harva.
    Allegri ametlik. ZZ jahib koondise kohta.

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Pirlo siis lännu ja olgem ausad, ammu oli aeg. Ilgelt tahtnuks, et tema käe all asjad sujuma hakkaks ja kuigi periooditi võis ka mingeid positiivseid märke täheldada, siis tervikuna oli ta debüüthoaeg ikka totaalne läbikukkumine. Sama(l tasemel) tuumikuga loputas Allegri kõiki koduseid rivaale igast asendist ja isegi Sarri käe all domineeriti Serie A-s probleemideta, kuni ta lõpuks riietusruumi kaotas. Pirlo käe all meeskond tõesti tahtis ja püüdis, aga ta lihtsalt ei suutnud seda potentsiaali ära kasutada. Juventus ei ole koht, kus ämbreid kolistades ametit õppida.

    Esimene valik oleks vist Zidane, aga usutavasti ka Allegri pigistaks sellest tiimist suuremate probleemideta scudetto välja. Isiklikult loodaks, et läheb ka CR, sest ta on juba pikemat aega paistnud peapõhjusena, miks see meeskond pidevalt balansist väljas on. Mitte et ühest mängust suuri järeldusi saaks teha, aga Serie A viimane voor ilma CR-ita oli ründes hoopis elavam ja kaitses kenasti kontrolli all. Selliseid sõnu sai hooaja jooksul kasutada väga harva.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Fabio Paratici sai kinga. Ei oskagi tema aastaid kokku võtta. Ühest küljest tõi ta Ronaldo ja tegi möödunud suvel noorenduskuuri, aga samas tiim oli sitt. Eks keegi pidi sitas seisus süüdi jääma. Veel pole teada, kes tuleb uueks spordidirektoriks. Võimalik, et tehakse sama lüket nagu Beppe-Paratici puhul ehk uueks bossiks saab senine Paratici parem käsi Federico Cherubini.

    Kui Itaalia meediat (nt Di Marziot) uskuda, siis Allegri naasmine Juventuse pingile olevat väga lähedal. Ausalt öeldes oleks realistlikest nimedest (loe: peale Pepi ja Kloppi) minu esimene valik ehk hoian näpud ristis, et oleks tõene jutt. Tõsi, enne ei usu, kui sama hakkavad rääkima natuke tugevamad allikad. Ütleme nii, et Allegri liitumise järel loeksin Juventust hoobilt Serie A järgmise hooaja soosikuks.

    Sellegi fikseerin ära, et Reali, Barcelona ja Juventuse avaldus "me Superliigast ei taandu, sest tahame olla UEFAga dialoogis ja muuta Euroopa vutti paremaks" on selline, et ma poleks üldse kindel, et need kolm satsi järgmine aasta meistrite liigasse pääsevad.

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Ot CR mängud mängitud ja karistuseks ei lastud mängu?

    Leave a comment:


  • Metslane89
    replied
    CL ikkagi käes

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Max level joppamine. Loodan, et see hooaeg paneb juhtkonda mõtlema. August väljasaamiseks kulub 2-3 hooaega vähemalt.

    Leave a comment:


  • Jr
    replied
    Mul ei ole Massa vastu pretensioone. Oli olukordi , mis olid kahtlased ( nii on lihtsalt kui Juve mängu vt) . Poolaeg oli siiski 1-1 ja Atalantal olid kõik variandid , et Juve 2 poolajal võita. Seda ei juhtunud. Juve mängis üle. Tiitel on teenitud.

    Mul on pretensioone siis kui kohtunikubrigaad ei lähe VARi videod vt hooaega otsustavas penaltiolukorras, kui kukub Serie A üks andekamaid sünkroonsukeldujaid. Härra panita Cuadrado. Ja see oli ainult 1 olukord.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Kõik, mida peab Juventuse hooajast teadma Benevento mängude tulemuste näitel.

    Leave a comment:

Working...
X