320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • eika
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    2. Kuidas kindlapale tiitlitega Klopil näiteks praegu läheb?
    Kloppi puhul pole ju üllatus, et mängijad ühel hetkel (vaimselt) tambist väsivad ja tulemused lähevad alla. Sellise stiiliga treenerite puhul on see pigem norm ja ma personaalselt olin pigem üllatunud, et Liverpool varem ära ei kukkunud.
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    3. Varasema juventuse pani iga treener mängima. Buyerni on sisuliselt iga treener pannud mängima. Varasema Barca on sisuliselt iga treener pannud mängima. Jutu point - Selleks et panna tiitlitele mängima meeskond millel pole suurepärast koossisu on vaja, et kõik asjad õnnestuksid. Kaasa arvatud meeskonna keemia, x-factor, õnn, jne. Aga kui sul on ikkagi eliitkoosseis siis tihti piisab ka täisti tavalisest treenerist. Juventusel ei ole sellist koosseisu.
    Üldiselt ma pole nõus, sest treeneritega kaasneb suurem visioon, mida mängijad peavad uskuma. Sul võivad eliitvennad koos olla, aga kui nad ei usu, et tulemust toob (näiteks) kõrge press ja lühike pass, siis nad ei hakka seda ka tegema. See on umbes see, mis juhtus Sarriga, kes ei suutnudki oma visiooni mängijatele maha müüa. Selles plaanis sa ilmselgelt pisendad juhendajate rolli ja tähtsust.

    Selle osaga olen muidugi nõus, et Juventuse koosseis pole tänasel päeval Euroopa tippude tipp, kuid liialt kaugel ka sellest ei olda. Aga "kindla peale treeneri" all pidasin ma eelkõige silmas just juhendajat, kellel oleks visioon ja varasemad tulemused, mis seda toetaks. Kindlasti on nägemus olemas ka Pirlol, kuid tema said seda varem ellu viia vaid oma peas ja paberil, reaalsed nurkade mahalihvimised ja arusaamad toimuvad kahjuks tänavuse hooaja käigus. Ma absoluutselt ei välista, et Pirlo on peagi tipptreener, kelle (vaieldamatult) huvitav lähenemine vutile hakkab tööle, aga tänasel päeval on see küsimärk. Pigem on kahju, et ta ei saanud seda üht aastat U23 satsiga, kus saanuks lastehaigused läbipõdeda.

    Üldiselt mulle tundub, et see Juventus vajaks meest, kellel on selge ja töötav plaan. Simeone tuleks ja ütleks "tahan tiimi vaid kõvasti kaitses rabavaid vendi", mille põhjal peksas suvel Dybalad ja Ronaldod minema ning usaldaks Simeonet. Või tulgu keegi gegenpressi või tikataka või sirgjooneliselt passi lükkava 4-3-3 või misiganes lähenemisega, mille baasilt saaks teha tulevikuks otsuseid. Näiteks ma pole üldse kindel, kas Allegri oma "mul suht savi, mis vennad mul, panen nad mängima" suhtumisega oleks üldse sellele tänasele tiimile hea.

    Jättes kõrvale Ronaldo, kes on igati erijuhtum: kui mõtlema hakata, siis mängijaid, kellest ma personaalselt poleks eeloleval suvel nõus loobuma, on vaid mõned. De Ligt, Arthur, Chiesa ja... eem... ongi äkki kõik? Võib-olla ka Morata? Muidugi on hunnik mängijaid, kes on väga okeid ja toredad ja kindlad, aga samas tunduvad asendatavad. Et see Juventuse seis on päris eriskummaline.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    1. Tuletan meelde, et ega Portol, Ajaxil ega ka Lyonil polnud ka Allegri (tasemel treener) puldis
    2. Kuidas kindlapale tiitlitega Klopil näiteks praegu läheb?
    3. Varasema juventuse pani iga treener mängima. Buyerni on sisuliselt iga treener pannud mängima. Varasema Barca on sisuliselt iga treener pannud mängima. Jutu point - Selleks et panna tiitlitele mängima meeskond millel pole suurepärast koossisu on vaja, et kõik asjad õnnestuksid. Kaasa arvatud meeskonna keemia, x-factor, õnn, jne. Aga kui sul on ikkagi eliitkoosseis siis tihti piisab ka täisti tavalisest treenerist. Juventusel ei ole sellist koosseisu.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Kui eelmistel hooaegadel ajas Juventuse varajane väljakukkumine närvi või tegi kurvaks, siis tänavu on kuidagi eriti pohui, sest uks Pirlosse oli nullilähedane ja Meistrite liiga tiitel tundus nagunii ebareaalne. Kahel viimasel aastal oli muidugi kõvasti ka ebaõnne, sest Porto vastu olid pealelöögid kahe matši kokkuvõttes 43 : 24 ja Lyoni vastu 30 : 18 ehk statistliselt justkui pidanuks edasi minema, aga mõlemal korral kukuti võõrsil värava reegliga välja.

    Üldiselt on tiimil muidugi korralik mõttekoht, et kuidas ja kellega suvel edasi minna. Aga enne tuleb muidugi see kohalik hooaeg lõpuni lasta. Eks väike lootus on, et Juventus muutub ühtäkki võitmatuks ja võtab Scudetto ära, aga reaalsem on vast see, et aprilliks on seegi heitlus läbi.

    Suures plaanis oli juhtkonnal päris raske ülesanne vananenud meeskonnas viia läbi noorenduskuur. Sellised asjad ongi keerulised ja pikalt oli ülevalt oht, et selline hooaeg tuleb, aga samas lootnuks, et see käib valutumalt. Ja ega järgmised otsused lihtsamaks ei lähe. Kas pigem peaks tegema peenhäälestust ja tooma üks-kaks uut meest või tuleks pool satsi välja vahetada, millega tekiks sada uut probleemi? Mina õiget vastust ei tea, aga tänasel päeval pooldaks äkki isegi viimast varianti. Ausalt öeldes on neid mehi päris mitu, kellest on vaikselt kopp ees.

    Kõige alus on muidugi peatreener. Sarri ega Pirlo pole suutnud Allegri saabastesse astuda. Sisuliselt tiitliteta meeste toomisega võeti kahel aastal järjest risk ning põruti (kui just Pirlo ühtäkki tiimi mängima ei saa, taaskord, seda ei saa välistada). Nüüd oleks aeg äkki mõni kindlam mees pukki tuua?

    Leave a comment:


  • Temp0
    replied
    Juve on täpselt see sats kes "kuule saame kokku ja teeme veits vutti"

    Ei taha uskuda, et kõik kolm treenerit on nii lollid ja ei mõista õigeid mehi kasutada platsil, käsud ülevalt poolt?

    Meeskonna haldus on ka nagu noorteakadeemia, laename seda, laename tolle välja, ostame tolle, müüme selle ära.. "ah - ütlesid, et eelmine oli parem? pohh vähemalt hoiame särgimüüki üleval ja uus mees meeskonnas"

    Praegusest ja endisest peatreenerist ärme isegi räägi.

    Sorri see klubi pole ju tõsiseltvõetav Buffon käib vahepeal kuskil Prantsusmaal siis tuleb tagasi, Dybala, Delight istuvad pingil, iga lineup erinevad mehed platsil ja keskvälja jätkuvalt pole olla, ründaja sprindib ette, super võimalus Arthuril lükkata pass aga see söödab tagasi mille peale isegi kommentaator ütles "ei tea kas see oli mingi käsk treenerilt"...

    Ronaldo karjäär Juventuses on ka korralik bitcoini stock, tänane mäng oli ikka väga pask ja täidetud eesmärk (UCL) pole saavutatud ja veel enam pole isegi Lyonist, Ajaxist, Portost (vähemuses) jagu saadud ning lisaks sellele ka üle pika aja Juventus kodust liigat kaotamas.

    Siiski tänud, et 2:1 (3:2) võiduga 100€ kontole Juve tõi ja kuulsin, et mingi vend eestis sai mitmikpanusega (3) 20 000st eurost betsafe-is 100 000€ millest viimane oligi Juventuse panus... eitea kas Chiesa saab tänukirja ka

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Njah. Kurb. Lootsin seda karikat enne 30nda eluaasta kukkumist oma silmaga näha, aga kõik unistused ei peagi täituma, eks, Gigi.

    Leave a comment:


  • vendetta
    replied
    Kukkuda välja, sest keegi ei viitsi karistuslöögi ajal pikali visata müüri taha...

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    juve_myyr.jpg

    kui löödi oluline värav

    Leave a comment:


  • keenjus250
    replied
    Ostad Ronaldo, et tuua CL tiitel. Kukud välja Ajaxi, Lyoni ja Porto vastu.

    Leave a comment:


  • Ibanez
    replied
    Juve poolikute või kaitsjate käes pall, kõik ründemängijad neljase liiniga vastase kaitseliiniga ühel joonel. Ja siis tahetakse olukordi luua...

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Stok
    Milaanol*
    Portol*

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Lasetegi Interil liiga ära võtta?

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Kaotusseisust 3:1 Lazio vastu on CL-i eel enesekindlusele väga tähtis. Hea näha, et Pirlo on taktikaliselt paindlikumaks muutunud. Danilot tahaks number kuue peal kindlasti veel näha.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Bentacur andis positiivse koroonatesti.

    Leave a comment:


  • Rocheteau
    replied
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Kes eilset mängu vaatas - kas Pirlo kasutas uut taktikat või oli Bernardeschi ründav äärekaitsja (ja Alex Sandro kaitsev)?
    Pirlo läks kolme kaitsjaga peale. Sandro õnnetu hüppati lihtsalt üle. Tema asemel oleks võinud ju puhta keskkaitsja panna, pingil ju nooruke oli võtta. Muidugi palju mehi oli ka puudu, rootslane näiteks mängis ründajana lausa.

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Kes eilset mängu vaatas - kas Pirlo kasutas uut taktikat või oli Bernardeschi ründav äärekaitsja (ja Alex Sandro kaitsev)?

    Leave a comment:

Working...
X