320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • mazz
  replied
  Mitte 4-3-3, vaid 4-4-1-1. Ja ei üritata isegi kontratele mängida, vaid kontrollitakse võimalikult palju palli, samas igasuguseid riske vältides. No okei, aga 0:0 ongi nii maksimum ja jääb natuke arusaamatuks, miks siis üldse 2 ründajat ees hoida. Pigem toogu siis üks päris poolkaitsja juurde ja saaks Costa kiirust rünnakule rakendada.

  Leave a comment:


 • mazz
  replied
  Höwedes. Üldiselt paistab, et Max läheb kontrate peale, mis Napoli vastu oleks ka igati mõistlik.

  Leave a comment:


 • eika
  replied
  Sampdoria mängu võib laias laastus kokku võtta selle videoga. Enne Costa platsilolekut oli mäng täiesti null. Peale Pjanici asendamist 44 minutil mehel läks umbes 60 sekundit, et esimese värava eeltöö teha, teisel poolajal tuli kaks tükki veel otsa. Laias laastus poole tunniga oli Costa kolmele väravale suurepärase eeltöö teinud ja mäng oli tehtud.


  Muud tiim oli ka enamvähem. Höwedese üle on tõepoolest hea meel, kuigi viimastel minutitel suutis päris suure mäda maha panna kaitses. +6 on korralik edu ja vaikselt hakkab seda Scudettolõhna õhus tunda olema. Kuigi mängida on veel palju.

  Leave a comment:


 • Rocheteau
  replied


  Teine mäng ja värav kirjas. Järgmine hooaeg vist teda ei näe aga hea, et värava on kirja saanud Juve eest.

  Leave a comment:


 • atleticomadrid
  replied
  Mr. Moreno approves

  Leave a comment:


 • Ericc
  replied
  Algselt postitas M1kker Vaata postitust
  Oliver näitas ju kord-paar Ronaldole et tõuse püsti, seega jagas matsu lahti aga kus siis kaart jäi
  Ei tähenda alati just daivimist, pigem liiga pehme et pennut anda.

  Leave a comment:


 • maanus
  replied
  Dybalale sai siiski saatuslikus "dejongilik" viga , olgem täpsed.

  Leave a comment:


 • M1kker
  replied
  Algselt postitas Mustang Vaata postitust
  Ka eile oli üks siuke olukord. Kohtunik ei teinud midagi.
  Ronaldo peaks igat mängu alustama nii et kollane on kohe all. Kaua võib oma udarad laiali otsas kastis tauni mängida nii et kohtunikud midagi ei tee? Kas mitte see kui mängija üritab teeselda et kohtunikult penaltit välja saada ei peaks olema kollane? Oliver näitas ju kord-paar Ronaldole et tõuse püsti, seega jagas matsu lahti aga kus siis kaart jäi

  Leave a comment:


 • cannuman
  replied
  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
  Kas Dybala ei saanud mitte otse punase?
  ei saanud

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  Algselt postitas Mustang Vaata postitust
  Dybalale anti kohe kollane esimeses mängus sukeldumise eest, mis siis hiljem otsustavaks sai tema teises mängus osalemises. Suures plaanis võis see Juvele isegi kasuks olla sest 4-3-3 süsteem toitis. Samas oli nüüd üks võimalik varumees puudu.
  Kas Dybala ei saanud mitte otse punase?

  Leave a comment:


 • Mustang
  replied
  Ma vaataks asja natuke teisest nurgast. Penalti osas ma tõesti ei oska hinnangut anda. Aga Reali mehed kukkusid/sukeldusid mängu jooksul korduvalt. Kaarti ei järgnenud. Dybalale anti kohe kollane esimeses mängus sukeldumise eest, mis siis hiljem otsustavaks sai tema teises mängus osalemises. Suures plaanis võis see Juvele isegi kasuks olla sest 4-3-3 süsteem toitis. Samas oli nüüd üks võimalik varumees puudu.

  Ronaldo kukub iga teine mäng korra vastase kastis. Ka eile oli üks siuke olukord. Kohtunik ei teinud midagi.

  Sealt tekib küsimus. Miks säärane ebastabiilsus. Sukeldumine võiks alati kaart olla aga tundub et kui on liiga suur nimi siis ei anta. Neymar siis Barca aegadel kogu aeg vastase kastis siruli. Sama teema. Liiga suur staar/nimi ja tõesti mingi uefa soosing?

  Samal ajal Reali vastased saavad kaarte mõnuga:
  Vidal
  Nani
  Buffon
  Cuadrado


  Mis puutub mingit mis siis endale lasti nii suur auk kaevata esimene mäng. Unustatakse ära et Pjanic ja Benatia ei mänginud esimene mäng ja varumehed ei vedanud välja. Olin kindel, et esimene mäng poleks sedasi tappa saadud. Barzagli koht enam pole põhis säärastes mängudes. Mingilt 20 a Bentancurilt oleks ka imelik eeldada Pjanici tippasendust.

  Eilne tulemus suures plaanis pigem lisab positiivsust. Ise küll ei uskunud et mängu tagasi tullakse. Kui tihti Real oma kodus kaotab? Ilmselt Roma mäng mingit rolli ka mängis eelmisel õhtul.

  Suve osas on asjad päris selged. Uus paremkaitsja on 100% vaja osta kuna Dsc ei vea välja. Licht oli ju tegelt ju lausa üks tähtsamaid vendi eile. Väravasöötude osas. Aga tema lepingut ilmselt ei pikendata.

  Iseküsimus kas see suvi ka keegi maha müüakse mingi kasumi nimel. Arvatavasti siis Sandro. Samas eilne mäng ja Dybala kesine eurohooaeg ei välistaks ju ka tema müüki. Ja kui nüüd 4-3-3 peale minnakse jäädavalt siis seda enam.

  Arvata võib, et eilne lõpp võib siin veel kaarte segada Buffoni jätkamise/mitte jätkamise osas. Saab näha kas võetakse ratsionaalne või sentimentaalne otsus.

  Leave a comment:


 • Rocheteau
  replied
  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
  Eriti kaptenina võiks ikka suuta natuke rohkem kui kohtunikule eest ja tagant sisse lennata ning räusata.
  Tore lugeda, et on ka Reali fänne, kes enda kaptenit Ramost on suutelised objektiivselt hindama.

  Leave a comment:


 • Faraday
  replied
  Algselt postitas Oll Vaata postitust
  Benatia ei jõua vist näpuotsadega veel teda puudutadagi, kui juba on kukkumine käimas.
  Benatiast hakkab kahju isegi et peab seda olukorda edasi-tagasi ketrama meedia ees ja kommenteerima murdosa kaupa. Olgu õigustatud v mitte, tagajärge teavad kõik ja see võib ikka hingeliselt korralik aasimine olla mehele.

  Leave a comment:


 • Oll
  replied
  http://www.sportmediaset.mediaset.it...570-2018.shtml

  No ma ei tea, alates 1:53 on väravatagune kaamera. Benatia ei jõua vist näpuotsadega veel teda puudutadagi, kui juba on kukkumine käimas. Pehme pennal. Selliseid ei tohiks anda sellises mängus ja sellisel minutil.

  Leave a comment:


 • RealFan
  replied
  Algselt postitas Stok
  Jalgpall on küll peaga mäng, aga sellisel hetkel Sa ei mõtle, ei kaalu, ei vae, vaid tegutsed. Vazquez oma 45 minutit värskemate jalgadega oli Benatia jaoks liiga kiire lihtsalt.
  Eks see olegi jalgpalli häda õiguse mõistmise seisukohast - proovi mõõta kontakti tugevust ja objektiivselt hinnata, kas kontakti ja kukkumise/tasakaalukaotuse/vms vahel on seos. Ebajärjepidevus kohtunike otsustes on oma olemuselt sisse kodeeritud. Teatud meeskondadel on see ilmselt lihasmällu treenitud, et põhimõtteliselt igas olukorras tuleb sisse minna. Usutavasti ei toimugi sellises olukorras sügavamat analüüsi. Aga kisa läheb jube suureks, kui järsku jäävad näpud sahtli vahele.

  Leave a comment:

Working...
X