320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Jasper
    replied
    Algselt postitas Stok
    Palun aidake mind ühes asjas järele. Miks peaks Real Ronaldo maha müüma?
    Golazzo: The Totally Italian Football Show
    The sale of the century - Ronaldo to Juventus (14min) + Cristiano Ronaldo Joins Juventus | Guillem Balague (18min)

    Leave a comment:


  • Devil
    replied
    Higuaini peale ei kulutatud natukene?

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Täiesti faking ebareaalne suvi. Pole nagu 16 aasta jooksul sellist kulutamist näinud nagu see suvi. Päris veider tunne on. Harjunud pigem nägema, et Bayern, Real, Barca ja premmiklubid teevad siukseid kulutusi...aga nüüd minu, meie Juve...ma ei tea mis fiiling mul maikuus CLi finaali ajal on, aga hetkel küll selline tunne, et vb nii õnnelik ei oleks võidu üle, kui nt eelmine aasta oleks olnud...Oleks ikka tahtnud näha, et tarku ja säästlike oste tehes on ka võimalik CL võita aga nüüd...Peale sellist suvist mercatot Juve jaoks võib suht arvata, et CLi võit tuleb seekord kindlalt ära..

    Aga noh samast vaadates asja teiselt poolt, Juve on aastaid teinud säästu oste ja igasuvi keegi ülihea mängija tasuta tulnud ja selle pealt aastaid kokku hoidnud...et ses suhtes raha, mida kulutatakse on siiski ausalt teel saadud. Ma ei tea, kuidagi väga kahetised tunded on.

    Tore oleks nüüd muidugi näha kuidas Juve teeb 3 hooaega järjest treblet. Kõik need kannatused, mis ma 16 aasta jooksul olen läbi elanud, kus minu lemmik tiim rahvusvahelisel turniiril kaotavad finaale, oleks kuhjaga tasutud...

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Marcelo is next.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Mis see nüüd ongi, neljas särgiesitlus nelja päeva jooksul? Päris tihe andmine olnud. Igatahes Caldara sai endale selja peale numbri 13.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust

    Ja lihtsalt. Kummardus Agnelli ees, sest teekond aastast 2010 ei tundu väga reaalne. Agnelli võttis üle klubi, kes lõpetas liigas seitsmendal kohal ja sai Euroopa liigas sisse Lech Poznanilt. Sisuliselt oli seis sama munnis nagu Milani praegu. Ja peale seda on võetud järjest Seitse Scudettot, Neli karikat, rahavood on kolmekordistatud ja nüüd on klubis Ronaldo. Ja sama suur kummardus ka Beppe ees. Ma ei tea, kuidas ta neid asju teeb, aga ta teeb. Enne tänast oli Beppe Marotta Juventuse tähtsaim liige, eks näis kas Ronaldo lükkab ta kuningatroonilt järgmiseks kolmeks aastaks kõrvale või mitte.
    8 aastat tagasi oli vist põhitransfer Krasic 15 milku eest?

    Leave a comment:


  • #11
    replied
    Mõned kuulukad pakuvad Diego Godini Chiellini kõrvale,ei tea kui tõsiseltvõetav see võiks olla.

    Leave a comment:


  • Rocheteau
    replied


    Kaitses peaks muidugi Mehdi olema Andrea asemel. Daniele vast Chelseasse siirdumas koos Gonzaloga. Alex' kohta palju kõlakaid ka liikvel ning pole tema jäämine kindel. Muud positsioonid peaksid/võiksid nii olla.

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Ronaldo will first visit J-Medical, then go to Continassa to visit his teammates & the training center. Then back to the stadium for a press-conference that will be attended by around 100 journalists (20 from Portugal). Then when the sun sets, the show at the stadium starts. You will have to buy tickets to enter the stadium for the Ronaldo presentation, but the prices will be quite cheap, as it will mainly be done for organizational reasons. The tickets will be made available to buy at the Juventus website. #GdS #GdS @ADP1113

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Ja järgmine mees pressikonverentsi andnud. Cancelo jutt klassikaline bla-bla-bal, aga särginumbris sai ta 20, millest võib julgelt välja lugeda, et varem antud numbrit kandnud Pjaca meeskonna plaanidesse enam ei mahu.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Perin esitleti ka eile ametlikult ära. Särginumbriks võttis vana Bonucci numbri 19. Mul vanakooli särginumbrinatsina käib küll väike võdin kehast läbi, kui näen väravavahti numbriga 19, sest see pole õige, aga mees seletas kenasti ära, et lapse sünnipäev sellel kuupäeval jne. Saab andeks. Vist.

    Täna peaks siis Cancelo korda olema.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Rahalisest küljest peaks üldnumbrid välja nägema umbes nii:


    Üleminek 105m + Mendesele 20m + aastapalk koos maksudega 60m ja nipetnäpet veel neljaks aastaks. Laias laastus jagad selle 100m nelja aasta peale ehk aastane "kulu" on 25m+60m ehk 85m per aasta. Juventuse aastakäive on 550m ehk laias laastus läheb nüüd 15% Juve teenistusest Ronaldole. Näitakb ära küll, kui suur risk võeti ja kui suured lootused on Ronaldoga kaasnevale nännimüügile ja sponsortehingutele.

    See kõik pädeb muidugi juhul, kui ametlikult hakkab mehe palk see 30m olema. Võimalik, et tehakse ikka see Fiat-Jeep-Ferrari rahaskeemitamine ära.

    Leave a comment:


  • Ibanez
    replied
    Vaevalt sa neid Ronaldo fänne siia soovid.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Ahjaa, tegelikult võiks vaadata asja ka Ronaldo seisukohast. Pole midagi öelda, CR7 on vist intelligentsem kui ta välja paistab. Jäänuks ta Reali ja teinuks järjekordse hooaja kus tulnuks tiitel-kaks, siis olnuks see juba niiöelda klassika, mis tema legacyle suurt midagi juurde ei anna. Real on lihtsalt superklubi, mis peabki iga aasta midagi võitma jne jutud. Pigem polnud Ronaldol Realis võita enam mitte midagi, oli ainult kaotada.

    Juventuses nii pole. Laias laastus võttis mees tipule kõige lähemal oleva klubi, kellega minna CLi võitma ja oma staatust läbi aegade parima mängijana kinnistama. Kui ta Juventuses peaks ebaõnnestuma, siis on see (tema seisukohast) täiesti okei, sest "vanus on juba peal" ja ta saab selle välja mängida kui "pensionipõlve pidamine". Aga kui Ronaldo peaks selle alati Euroopas feiliva Juventuse Meistrite Liiga tiitlini viima, siis see oleks midagi erilist. Mõneti ma saan isegi aru, et miks ta Juventuse valis. ManUsse tagasiminek võinuks ja olla optsioon, aga sealne tiim on sitem. Kõik muud Premmilükked võiks ka välistada ManU tausta pärast ja seal oleks nagunii suurem oht liigatiitlitest ilma jääda. PSGs on Neymari tiim. Bayern olnuks ka optsioon, aga Bayern on niigi hea ja võitnud. Totaalne win-win käik mehelt.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Ja tuligi ära. Ulme.


    Miks Ronaldo tuli?

    Kui sul on võimalik ära tuua viimasest viiest aastast neljal maailma parimaks valitud jalgpallur, siis sa pead seda võimalust kasutama. Isegi kui see mängija on juba 33. Kindlasti kaasnevad Ronaldo toomisega riskid, kuid üldiselt oli tegu avaldusega, et Juventus tahab olla suur(ima)te poiste seas ja nüüd ollakse sellele päris lähedal. Ja ei mõtle siinkohal sportlikku külge. Liiga võidetaks ja CLis finaalis saadaks suhu ka ilma temata. Ega mina CR7lt üle kahe-kolme tipphooaja ei ootagi. Kuid oluline on kõik see ümbritsev, mida ta kaasa toob. Ronaldo on by far (võiks kasutada caps locki) populaarseim sportlane sotsiaalmeedias, mehel on sadu miljoneid fänne üle maailma ja see kõik võiks anda väga kõva tõuke Juventuse kui brändi kasvamiseks terves maailmas. Nüüd on avaldus lauale pandud ja äkki järgmisel suvel on tippjalgpalli suurtrio Real-Barca-Bayern muutunud nelikuks Real-Barca-Bayern-Juventus. See ju see peamine eesmärk on.

    Kas Ronaldo eest maksti õiglane summa?
    Üleminekusumma 100 miljonit pole prolbeem. Müüd maha Rugani ja noormängijad ning sisuliselt on summa kaetud. Probleem on Ronaldo palgas, mis on räme finantspauk. Aga küllap saadakse hakkama. Tegelikult on see mittesportlikust küljest huvitav, et kuidas see Juventuse rahavooge mõjutama hakkab ja palju neid uusi sponsordiile järgneva aasta-kahe jooksul tuleb. Ideaalis võiks tegu olla rahaliselt võiduka diiliga, kuid võib ka täisfeil olla. Kuid uuesti. Juventus pidi selle lükke tegema, sest seda järgmist sammu sa teisiti ei tee.

    Mis rolli saab Ronaldo Juventuses?
    Sesmõttes, järgmine aasta saab äkki/loodetavasti näha ründeliini Douglas Costa - Ronaldo - Dybala. Täiesti ulme.

    Kas fännid on Ronaldo tuleku üle õnnelikud?
    Ojaaa

    Kes on hetkekoosseisus suurimad kaotajad seoses Ronaldo tulekuga?
    Laias laastus kõik, kes maha müüakse. Rugani vist läheb. Äkki ka Higuain. Või hoopis Sandro? Pjaca äkki suudetakse rahaks teha? Saab näha. Peaasi, et ühtegi põhimeest ei müüdaks. Higuaini või Mandzukici või kellegi kolmanda lahkumisega oleks ok, Dybala või Pjanici omaga mitte. Nemad kaks peavad jääma.

    Ja lihtsalt. Kummardus Agnelli ees, sest teekond aastast 2010 ei tundu väga reaalne. Agnelli võttis üle klubi, kes lõpetas liigas seitsmendal kohal ja sai Euroopa liigas sisse Lech Poznanilt. Sisuliselt oli seis sama munnis nagu Milani praegu. Ja peale seda on võetud järjest Seitse Scudettot, Neli karikat, rahavood on kolmekordistatud ja nüüd on klubis Ronaldo. Ja sama suur kummardus ka Beppe ees. Ma ei tea, kuidas ta neid asju teeb, aga ta teeb. Enne tänast oli Beppe Marotta Juventuse tähtsaim liige, eks näis kas Ronaldo lükkab ta kuningatroonilt järgmiseks kolmeks aastaks kõrvale või mitte.

    -e-
    Tervitused ka kõikidele Ronaldo fännidele, kes nüüd tihemini siia teemaase hakkavad sattuma!

    Leave a comment:

Working...
X