320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • eika
    replied
    Õhtuks ennustatakse üsna üllatustevaba 4-3-3 formatsiooni, kus Bernardeshi on Dybala pingile lükanud ja Ronaldo on tagasi. Eks natsa lahtine on, kas tullakse peale kahe väga ründava äärekaistjaga või lastakse üks itaallastest platsile. Ei välistaks seda Allegri puhul.

    Puudujatest. Chiellini väljas (vägaväga sitt), Can väljas (pigem sitt), Caceres väljas (täiesti pohui) ja vist ka Costa väljas (elab üle, sest on olemas ju MOISE FAKING KEAN).

    Ideaalis võiks esimese mänguga asjad selgeks teha, aga kuna tegu on Allegri Juventusega, siis raudselt tuleb mingi kinnine sitt ja mul personaalselt väga suured lootused võõrsilmängu eel pole.

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Chiellini ja Can OUT











    fck

    Leave a comment:


  • Navas
    replied
    Viimased allikad väidavad, et Cristiano olevat juba Milani vastu mängida soovinud ja öelnud et ta on valmis 100%, aga Allegri soovis teda veel siiski hoida tähtsateks mängudeks Meistrite Liiga veerandfinaalideks ja tänasel treeningul teeb Ronaldo juba täismahus kaasa.

    Leave a comment:


  • Navas
    replied
    Oh seda Bonuccit.. Ta ei suuda olla see liider seal kaitses vaid vajab hädasti seda Chiellinit oma kõrvale, aga penalti situatsioon jäi kahtlaseks.. Kus on Dybala?

    E: Kean on loom!

    Leave a comment:


  • Staadium
    replied
    Kas Torino jalgpallurite käsi algab küünarnukist, et seda penalti ei antud käega mängu eest?

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
    Tra kas Max on taun v?
    Nahui sa paned Spinazzolla Cancelo asemele põhikooseisu? Vabandan kõikide Spinazzolla austajate ees ta on kõva vend ja austan teda, aga on ikkagi suur VAHE nendel mängumeestel.
    Spinazzolla küll on kõva tööloom aga Cancelo on kõige tehnilisem ja mitmekülgsem paremkaitsja üldse.
    Ma küll ei tea mis Cancelo mõtleb, aga ma oleks üli mad kui ma oleks üks parim või kõige parem paremkaitsja üldse ja sa mängid väga-väga paljudes mängudes pingil ma vahetaks küll klubi. Ning miks Kean ei mängi?
    Kirjuta pärast mängu uuesti.

    Leave a comment:


  • Goakjie
    replied
    Tra kas Max on taun v?
    Nahui sa paned Spinazzolla Cancelo asemele põhikooseisu? Vabandan kõikide Spinazzolla austajate ees ta on kõva vend ja austan teda, aga on ikkagi suur VAHE nendel mängumeestel.
    Spinazzolla küll on kõva tööloom aga Cancelo on kõige tehnilisem ja mitmekülgsem paremkaitsja üldse.
    Ma küll ei tea mis Cancelo mõtleb, aga ma oleks üli mad kui ma oleks üks parim või kõige parem paremkaitsja üldse ja sa mängid väga-väga paljudes mängudes pingil ma vahetaks küll klubi. Ning miks Kean ei mängi?

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Mitte, et ma siin kedagi kaitseks. Ja ma üldiselt kiidan Keani lükke 100% heaks. Aga
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Tuleohtlik teema, millel sõna võtta....aga. Rassism on nõme ja ebavajalik. Punkt. Aga
    "aga"

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Tuleohtlik teema, millel sõna võtta....aga. Rassism on nõme ja ebavajalik. Punkt. Aga mina suhteliselt mittekonfliktse inimesega siiski arvestan reeglina sellega, et kui ma kedagi väga pingelises situatsioonis provotseerin, siis saan ma parimal juhul sõimata või halvemal juhul vastu hambaid.

    Seega on targem selliseid asju mitte teha. Ja kui mind esimesena provotseeritakse (antud juhul ahvihäälitsused mitte vilekoor), siis pole kunagi mõistlik samaga vastata vaid leida viis stiilseks ärapanemiseks (lüüa nt värav).

    Aga see tüüp on sportlane ja lisaks sellele verinoor. insert "Sõõrumaa tsitaat"

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Mitte, et ma siin kedagi kaitseks. Ja ma üldiselt kiidan Keani lükke 100% heaks. Aga äkki on hästi natsa murekoht selles, et Keani tähistus polnud stiilis "okei, Cagliari fännid, panin teid vait" vaid rohkem "nonii, Cagliari fännid, andke hagu" ehk siis natuke ta eskaleeris küll olukorda hullemaks ja saanuks seda natuke teisiti ja paremini lahendada.

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Talking to media after the game, Bonucci explained his goal celebration: “I celebrated because of how I was welcomed. I was in doubt before the game but when I noticed I was booed I decided to celebrate”, the Italy International told Premium Sport.
    Kean celebrates seda väravat palju neutraalsemalt, kui ta ise. Tähistas veel väravat klubi vastu, kus ta oli aastaid mänginud.Ülim silmakirjalikkus, mida ma ever näinud. Keani olukord oli kordi hullemaid, kui Bonucci oma.

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Bonucci fb´s



    Täiesti uskumatu, see ei tulnud temalt südamest, Juve pmst käskis tal seda öelda. Milline vastik uss on ikka küll, Südamest loodan, et see tüüp löödakse enne Juvest minema, enne, kui Kean otsustab ise lahkuda. Sellisel hetkel, kui väga noor tiimikas vajab sinu toetust, sa viskad tüübi lihtsalt bussi alla. Fcking disgrace.

    Natukene kurb ka, et klubi poolt sel teemal on endiselt täielik vaikus....Ei imesta, kui Bonuccile antakse selle eest veel kapteni pael ka.

    Igatahes praegu saab klubi täiega puid alla selle vastiku tüübi pärast. Fck off Bonucci.
    natukene koomiline vend see bonucci hetkel, jah. kas bonucci milani särgis sama ei teinud juve vastu? ( oli vist mingi aeg, kui läks samamoodi tähistama juve ultrate ette. ei?) ja nüüd siis loeb sõnu noorele kutile peale, et nii ikka ei tohiks. üleüldse kuidagi tihti kuuleb viimasel ajal sellest pasast rassisimist itaalias. vutiliit kehitab õlgu endiselt, et seda ei eksisteeri?

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Bonucci fb´s

    // After 24 hours I want to clarify my feelings. Yesterday I was interviewed right at the end of the game, and my words have been clearly misunderstood, probably because I was too hasty in the way I expressed my thoughts. Hours and years wouldn't be enough to talk about this topic. I firmly condemn all forms of racism and discrimination. The abuses are not acceptable at all and this must not be misunderstood.
    Täiesti uskumatu, see ei tulnud temalt südamest, Juve pmst käskis tal seda öelda. Milline vastik uss on ikka küll, Südamest loodan, et see tüüp löödakse enne Juvest minema, enne, kui Kean otsustab ise lahkuda. Sellisel hetkel, kui väga noor tiimikas vajab sinu toetust, sa viskad tüübi lihtsalt bussi alla. Fcking disgrace.

    Natukene kurb ka, et klubi poolt sel teemal on endiselt täielik vaikus....Ei imesta, kui Bonuccile antakse selle eest veel kapteni pael ka.

    Igatahes praegu saab klubi täiega puid alla selle vastiku tüübi pärast. Fck off Bonucci.

    Leave a comment:


  • Solfice
    replied
    Jääme siis ootama vähemalt sama karmi karistust kui Interile tuli. Millegipärast kahtlen selles.

    Leave a comment:

Working...
X