320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• eika
    replied
    Eelmine aasta keskmine publik 39.316 vs sel aasta senistest liigamängudes 39.802

Mingi 500 huvilist on toonud juurde küll!

Leave a comment:

• Solfice
    replied
    Staadion on ju nii tilluke, et seal pole tõusta kuhugi.

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Räägime natukene publikust. Ma olen laisk ja ei viitsi otsida( aga sitaks huvitab) ja kindlasti teie teate kohe ja nüüd öelda. Kui kunn teile saabus, kui palju külastavus tõusis?( ka võõrsil mängudel?) Või on jäänud enam-vähem samale pulgale?

Leave a comment:

• eika
    replied
    Nädalavahetusel muidu võeti 2:0 võit SPALi üle.

Positiivne
    * Kindel võit.
    * 4-4-2 süsteem, kus Costa-Cuadrado olid äärtel. Mulle meeldis ja võiks teinekordki. Kuigi Costa ei saanud ühtegi resultatiivsuspunkti kirja, siis reaalsuses oli brass parim mängija platsil.
    * Ronaldo. Viimases 13 mängus 10 väravat + 4 söötu. Liigas jäi mees ilma söödu või väravata viimati 1. septembril. On 100 milli eest mängijat küll!
    * Mandzukic kaptenipaelaga. Sobis mehele väga hästi peale ja oli väiketiimi vastu motiveeritum kui muidu.
    * Varumehed vedasid välja. Perin, Rugani, MDS olid täitsa okeid ja mängisid oma rollid kenasti välja.

Negatiivne
    * Üldiselt oli mäng üsna igav, sest võit oli peale Ronaldo väravat suht kindel ja kruiisiti rahulikult võiduni. Veitsa tüütu on selliseid mänge vaadata (jep, räigelt ärahellitatud olen ja iga teise klubi fänni jaoks oleks see olukord paradiis)
    * Ainult 2 vahetust ja üks neist 3 minutit enne lõppu. Võiks sellistes mängudes ju Keanile ja vigastusest naasnud Spinazzolale mänguaega tiksutada. 2:0 eduseisu SPALi vastu nagunii maha ei mängita ja mingi 3 minutit enne lõppu Chiellini platsiletoomine seisu tsementeerimiseks on tobe. Kean näib olevat talent ja sellistes mängudes oleks talle ideaalne 15 minutit anda. Millal siis veel, kui mitte kaheväravalises eduseisus kotiku vastu?

Edasi läheb juba põnevamaks, sest järgneval pooleteistkümnel kuul pole ühtegi lihtsat mängu: Kodus Valencia, võõrsil Viola, kodus Inter, võõrsil Young Boys (oleneb tabeliseisust, et äkki must-win mäng), võõrsil Torino (alati rõve), kodus Roma, võõrsil Atalanta, kodus Sampdoria (ka pahatihti raske vastane), kodus Milan. Ja alles siis tuleb mäng Chievoga, kus saab natuke lõdvemalt võtta.

Leave a comment:

• eika
    replied
    Algselt postitas matys Vaata postitust
    Keegi Juventuse spetsialist palun selgitagu mulle, miks mingid Sancho, Pulicic, Pogba jms Juventusesse kõlakad ringlevad? Kas juvel on reaalselt võimekust maksta kellegi eest 100 milli ja maksta retsilt palka?
    Miks pannakse paari? Agnelli ütles, et klubil on uus suund ja edaspidi hakatakse nimesid ostma, kes fänne ja reklaamiraha tooks. Ehk Ronaldo oli antud suunal alles esimene linnuke. Pulicici tooks Ühendriikide fännid, Sancho tooks Juventuse jällegi inglise keelses meedias rohkem pilti. Usun, et loogika on seal.

Kas on võimekust? Kui kedagi olemasolevat müüa, siis oleks võimekust ikka. Näiteks kaks-kolm mängijat seltskonnast Sandro, Benatia, Cuadrado, Costa. Esimese peaks muidugi asendama, aga viimased kolm võiks tegelikult üsna rahumeeli ära saata, sest sisuliselt nad startijad pole (kuigi Costa ja Benatia minu silmis peaksid seda olema).

Ütleme nii, et näiteks Cuadrado-Costa müümine 80m eest ja sama raha eest Sancho ostmisel oleks maineloogikat rohkem kui küll.

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Kas Cr7 ost finantsiliselt klubi sellisesse veidi ebaselgesse vette ei paisanud?
    Hoiupõssa löödi katki.

Kas juvel on reaalselt võimekust maksta kellegi eest 100 milli ja maksta retsilt palka?
    Ei.

Kas peale CR ostmist on meedia lihtsalt loll ja toodab hullult sitta?
    Jah.

Keegi Juventuse spetsialist palun selgitagu mulle, miks mingid Sancho, Pulicic, Pogba jms Juventusesse kõlakad ringlevad?
    Sest Juventus on maailma parim klubi ja seega tuleb kõiki õnnetuid (Pohgba), ägedaid (Pulisits) ja suure potentsiaaliga (Santso) mehi klubiga seostada.

aitäh
    Palun.

Leave a comment:

• matys
    replied
    Keegi Juventuse spetsialist palun selgitagu mulle, miks mingid Sancho, Pulicic, Pogba jms Juventusesse kõlakad ringlevad? Kas juvel on reaalselt võimekust maksta kellegi eest 100 milli ja maksta retsilt palka? Kas Cr7 ost finantsiliselt klubi sellisesse veidi ebaselgesse vette ei paisanud? Kas peale CR ostmist on meedia lihtsalt loll ja toodab hullult sitta? aitäh

Leave a comment:

• eika
    replied

Mandzukic on ikka müstiline.
    Väravaid vs Chievo, Sassuolo, Valencia, Frosinone, Young Boys, Udinese, Genoa. Null.
    Väravaid vs Lazio, Napoli, Milan. Neli.

Mis peamine. Hetkel laseb meeskond üsna erakordse hooga. Rekordpunktid peale esimest 12 vooru:
    34 = JUVENTUS [2018/19]
    31 = Napoli [2017/18]
    31 = Roma [2013/14]

Pole paha. Väike puhkepaus, mis nüüd koondisemängudega tuleb, kulub ka kenasti ära.

Leave a comment:

• saaaaar
    replied
    Muidugi korralik huumor oli garanteeritud kui ilus poiss abse flexis ja siis hiljem välja korjas.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma arvan, et mitte ükski klubi ei põe nende pärast kui paarid selguvad
    Vaaaatame.

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Normaalses maailmas saadaksegi aegajalt mustikusse ka hästi mängides. See Juvel seda nii harva juhtub, on ebanormaalne. Ei näe ertuseks põhjust. Ainus pask on see et nüüd Mänku sisuliselt grupist edasi aidati. Aitäh tondid.
    Ma arvan, et mitte ükski klubi ei põe nende pärast kui paarid selguvad

Leave a comment:

• cannuman
    replied
    Normaalses maailmas saadaksegi aegajalt mustikusse ka hästi mängides. See Juvel seda nii harva juhtub, on ebanormaalne. Ei näe ertuseks põhjust. Ainus pask on see et nüüd Mänku sisuliselt grupist edasi aidati. Aitäh tondid.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    See, et ükski aasta ei suudeta seda alagrupifaasi rahulikult ja enesekindlalt läbida, on tõesti iga-aastane ja kindlasti tipptiimile kohatu teema.

Lisaks on Allegrile endast nõrgemate vastu mängimine Euroopas kõige raskem puzzle-mõistatus üldse. Kohutavad vahetused seekord. Kuigi Khedira ja De Sciglio vist väga ei jaksanud ka rohkem.

Alagrupist saadakse ikka edasi, aga nüüd, et Reali, Barceat, Cityt vältida, peab pingutama ja pingutama ka Šveitsi kunstmurul.

Ja minu meelest oli Mourinhol õigus end niiviisi välja elada. Mulle isegi meeldib. See võõistkond on vaja korraks maa peale tagasi tuua.

Leave a comment:

• Sambaz
    replied
    Algselt postitas Jr Vaata postitust

@Zteven Shang
    Interi fännid on ühed kummalised tegelased. Nad saavad mitmeid orgasme rohkem Juve ebaõnnestumisest, kui enda õnnestumisest.

Leave a comment:

• Jr
    replied

@Zteven Shang

Leave a comment:

Working...
X