320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    võit on muidugi peamine.
    AGA. Tundub, et Conte eelistab ükskõik keda Quagsile. Samas tahtis ta Pepe asendada parema kaitsevõimega kutiga. (selle koha pealt õige valik).
    Vucinic samas ei taha kohe mitte väravale pihta saada..

    Huumori valdkonna eriauhind:
    44 minutil Conte reaktsioon Vucinicu järjekordsele mööda löögile

    Kommentaar


      Nagu kari Taneleid. Sesmõttes 8 mängu- 0 kaotust- 0 mängu, kus vastane oleks meid parem olnud.

      Kommentaar


        Quagsi fanboy olemine ei tee nüüd küll kellestki Tanelit

        Kommentaar


          Tähtsad 3p võeti ära aga jah, esimene poolaeg oleks pidanud need säravad ründemängijad Vucinic ja Pepe mängu juba ära otsustama. Vahetused ka nagu Estigarribia, Pazienza ja DC. Ja fakk Del Piero ja Quags on pingil... uskumatu. Räigelt viskab üle juba vaikselt, et Fabio 8 mängu järjest juba pinki nühib. Ja nagu Conte ütles, et kui ma saan talle öelda, et "sa olid parim see nädal", siis ta paneb ta mängu. Tahad öelda, et need ülejäenud 10 mängijat seal peale väravavahi olid nädala parimad v? Ulme.

          Kommentaar


            Forza Matri !!! Parim valik ründesse!
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Ei sajebiis tegelt. Lazio viik oli hea aga kahju, et Atalanta pennalt ära ei löönud. Peale 8ndat vooru ikka esimesed ja ainuke ilma kaotuseta. Laupäeval tuleb Interi vastu kindlasti 3p ära võtta. Napoli vastu alla viigi ei lepiks, kuid võiks ikka võita. Giovinco skooris ka jälle, mingid jutud liiguvad juba, et tal viha Juve vastu üle läinud ja et tulevikus on kõik võimalik.Ise isiklikult loodan, et tuleks tagasi, temast võiks potensiaalselt Del Piero järeltulija saada ja ei näe hetkel kedagi teist muud, kes peaks Torino Juventuses number 10 särgiga ringi jooksma.

              Kommentaar


                Ole mureta....Printeri vanadekodu koos Zaratega aitavad Lazio 1. pühapäeal.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Praeguses seisus on Interi võitmine ilmselt lihtsam ülesanne kui Novarast jagu saamine. Inter maitseb omaenda sita töö vilju ja oi kuidas need marjad kipitavad suus. Vanurid, klounid(Chivu), oma viimse sõna tippjalgpallis 2010 a MM öelnud Forlan, kasutud noored(Obi) ja treener kes on pehmem kui vatt.
                  3p on miinimum Bianconeri, mii - nii - mum!!!
                  Kui Krasic pingil hoida ja vasakut äärt kasvõi kurat 2 mehega katta siis tuleb see võit ilusti ära.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Kui Krasic pingil hoida ja vasakut äärt kasvõi kurat 2 mehega katta siis tuleb see võit ilusti ära.
                    Mis seal vasakäärel nii hirmsat on Yuto-Juri Nagatomo? Hahaha, väga hirmus düüd tõepoolest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Mis seal vasakäärel nii hirmsat on Yuto-Juri Nagatomo? Hahaha, väga hirmus düüd tõepoolest.
                      Olgu seal või postikana interil aga vasakkaitse kohta ei oska Juves kahetsusväärsel kombel mitte üks mees!
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Kus kohast see kindlustunne küll võetud on? Laziol endal ka raske mäng ja 3p üliraske koju tuua, aga mulle isegi meeldiks, kui pekkis printer rubentussid pilvedelt tagasi tooks.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          kakoi pilved? 8st mängust 4 võitu. Aga mis ma ikka seletan, nimi uuu viitab juba selgelt ilusa kõlaga tühjale ajule

                          Kommentaar


                            Eelpool keegi mainis, et Quagliarellal hea kauglöök...kuna mul kaugelt löödud väravate vastu nõrkus, uurisin tuubist, mis vennaga tegu...ja paistab, et olen endale uue lemmikmängija leidnud, haha.
                            Sor, et tiba offtopic.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
                              Eelpool keegi mainis, et Quagliarellal hea kauglöök...kuna mul kaugelt löödud väravate vastu nõrkus, uurisin tuubist, mis vennaga tegu...ja paistab, et olen endale uue lemmikmängija leidnud, haha.
                              Sor, et tiba offtopic.
                              Kahjuks on kaunis limiteeritud võimalused sul oma lemmikut näha Conte väga ei hooli Quagsist ja tema häädest löökidest.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                kakoi pilved? 8st mängust 4 võitu. Aga mis ma ikka seletan, nimi uuu viitab juba selgelt ilusa kõlaga tühjale ajule
                                Nime cru kuuldes tuleb mulle meelde kohe need WC rullid, kus on eurorahade tähised peal. Muidugi need paberid millega peput on juba pühitud.
                                FORZA INTER!!!!!!!
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X