320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Quag 346 minutit, 4 väravat + 0 söötu
    No statistiliselt pole see ju isegi üldse paha näitaja...

    Kommentaar


      Jutt käib, et Vucinic ei taastu nädalavahetuse vigastusest ja Nordsjaellandi vastu on üks valik vähem ründes.

      Kommentaar


        Algselt postitas Panso Vaata postitust
        Jutt käib, et Vucinic ei taastu nädalavahetuse vigastusest ja Nordsjaellandi vastu on üks valik vähem ründes.
        433. Väljakule Quagmire, Bentner ja munapeavinco.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          No Alessio ütles nii: Matri ja Gio või Quags.

          Kommentaar


            Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Isla, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asamoah; Matri, Giovinco.
            Lichtsteiner ei mahtunud pingile (vist)

            Kommentaar


              Poolaeg, kõik läks hästi, aga siis lõi Chelsea 2-1 Shaktari vastu teises mängus, nüüd tuleb siis Chelseat võita kui nii seis jääb.

              Kommentaar


                Algselt postitas Panso Vaata postitust
                Poolaeg, kõik läks hästi, aga siis lõi Chelsea 2-1 Shaktari vastu teises mängus, nüüd tuleb siis Chelseat võita kui nii seis jääb.
                Nõup. Kui ma ei eksi, siis praeguste seisudega viiks edasi nii "võidame kodus Chelseat ja viigistame võõrsil Shakhtariga" kui ka "viigistame kodus Chelseaga ja võidame võõrsil Shakhtari" stsenaariumid.

                Tänase mängupildi põhjal võib välistada selle, et keegi veel Nordspermlandi otsa koperdaks, mis muidugi tooks veel erinevaid stsenaariume mängu.

                Kommentaar


                  Aga hetkel ju seis 7 Shak ja 7 Chelsea, Juvel 6. Shaktari järgmine mäng on Nordsiga, saavad 10 kätte.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Panso Vaata postitust
                    Aga hetkel ju seis 7 Shak ja 7 Chelsea, Juvel 6. Shaktari järgmine mäng on Nordsiga, saavad 10 kätte.
                    Juve saaks ka 10 kätte, kui viigistaks Chelseaga ja võidaks Shakhtari. Loetakse omavahelisi mänge ja seal oleks Juvel eelis tänu võidule.

                    Toimib ka vastupidise stsenaariumi puhul.

                    Kommentaar


                      Võib-olla
                      Aga Shaktar pole kodus kaotanud....see oleks väga raske mäng mu meelest. Samas ma ei suuda ka päris kindlalt öelda, et me Chelseat võidaksime, nad suht CL eksperdid kui aus olla, ennegi s-ta mänguga edasi saanud siin Scolari aegadel jne.

                      Ma loodan, et Londonis ikka jääb mäng viiki kuidagi, see oleks parem.

                      Kommentaar


                        Shaktar lõigi 2-2 praegu

                        Kommentaar


                          Mitte ei oska öelda mis resultaati Šahktari-Chelsea mängust ootaks
                          Ja pange Matri juba müüki palun..

                          Kommentaar


                            Võtame üks mäng korraga, kui Chelsea ei võida täna, siis Juve tõuseb 2ks grupis. Psühholoogiliselt vajalik ma arvan.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Panso Vaata postitust
                              Võtame üks mäng korraga, kui Chelsea ei võida täna, siis Juve tõuseb 2ks grupis. Psühholoogiliselt vajalik ma arvan.
                              Psühholoogiliselt ohtlik ma arvan just..siis võidakse minna viiki veeretama ja viimases mängus Šahtariga tuleb aala Lech Poznan vol2..

                              Kommentaar


                                Shaktar on kvalifitseerunud selleks ajaks ma arvan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X