320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No Lazio põles ikka korralikult täna läbi, lootusetud vennad ja ime siis pole, et tabelis Serie B-ga võitlevad..Rocchi lööb ju neid karistuslööke, mille kuradi pärast Floccari seda tegi? Aga Roma kasutas selle adrenaliinishoki ilusti ära ja lõi 2 väravat, millest 2 oli ikka väga bueno..

    Lazio serie B

    Roma tabelis esimene

    Kommentaar


      Algselt postitas Jr Vaata postitust
      No Lazio põles ikka korralikult täna läbi, lootusetud vennad ja ime siis pole, et tabelis Serie B-ga võitlevad..Rocchi lööb ju neid karistuslööke, mille kuradi pärast Floccari seda tegi? Aga Roma kasutas selle adrenaliinishoki ilusti ära ja lõi 2 väravat, millest 2 oli ikka väga bueno..

      Lazio serie B

      Roma tabelis esimene
      Pane tähele, et nad mingi 1-2 punktiga jäävad 17-ndaks ning tüütavad meid edasi järgmine hooaeg ka.

      Kommentaar


        Ei taha küll vara hõisata, aga vaevalt, et skoor muutub. Taaskord on Roma näidanud, kui väga teistest rohkem see hooaeg võita tahetakse ning jällegi on väga raskest seisust suudetud imemoel väljuda. Ma ei näe kahjuks seda võimalust, et Roma koperdab.
        sigpic

        Kommentaar


          Ei ütleks, et tänane Roma mängupilt väga hea oleks olnud. Lazio lihtsalt ei suuda midagi teha kui kasti äärde jõutud. Ja no Floccari realiseerimata penalt otsustas selle mängu käigu ära. Ise ei löö, lüüakse sulle. Roma on ikka Ranieri käe all taktikaliselt väga heaks läinud.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Roma võiks kinni panna Serie A
            sigpic

            Kommentaar


              Palju õnne romalased!!
              Päris põnev hooaja lõpp üle pika aja serie a's.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Kõigepealt suurimad õnnitlused KÕIKIDELE ROOMALASTELE!!! FORZZAAA GIALLOOROSSIIII!!!
                Vucinic 5+
                Ma ei uskunud et Ranieri mind veel üllatada suudab, aga ennäe imet, poolajal DDR ja Totti mõlemad välja - you have to have some BALLS to pull this one off Tegu igati õige. Ranieri 5+
                Julio Sergio 5+
                Kohtunik 1-
                Mis toimus platsil lisaminutitel???? Kogu lazio pederastikari oleks pidanud väljuma tunneli kaudu, aga selleasemel võisid nad teha mida iaganes sellele kohtuniku hakatisele.... see oli päris kole vaatepilt... ja mis kuradi kana see Lichtsteiner seal kitkus? Kõiogepealt ülim disrespect oma enda treenerile ja sisi lambist peale lõpuvilet tahtis Juli Sergio vist ära tappa?? Mismõttes Täiesti arusaamatu olukord(ehk keegi selgitaks)
                Ja mudiugi Totti "thumbs down" Lazio pededele oli NICE....süda läks kohe soojaks
                FORZAAAA ROOMAAAAAAA!!!!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Roma turned the game around completely! Menez was tripped in the D and Vucinic hit an absolute missile of a free kick that split the wall and nearly broke the roof of the net with its sheer power. Muslera was left rooted to the spot, as he was unsighted by the wall.

                  Vucinic to take... AND WHAT A GOAL! AMAZING STRIKE FROM VUCINIC! He smashed it so hard you barely see it, straight down the middle and into the roof of the net and you'd ask questions of Muslera but frankly I don't think he saw it.

                  MERDA NAZIO!!!
                  F*CK Lichtesteiner!!
                  Serie B!!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Et suure eufoorias asi tähelepanuta ei jääks, siis kohtunik oli ikka hull pede. Need kähmlused kähmlusteks, see on derby asi ja seda ei anna ohjata. Aga no tra see kuidas absull igakord Tonit selga lükati võitluse ajal + vähemalt 3 olukorda kus Menez kiiruse pealt veaga maha võeti, kuid vile vaikis.

                    Ja nagu ma praegu vaatan, laziol ainult 2 kollast kaarti + 1 punane? ma arvasin, et kaamera lihtsalt ei nädanud... Kes mängu nägi see saab aru millest ma räägin.

                    Kommentaar


                      Läbi ussimu**i ta tuli, aga suurepärane tulemus. Fantastiline tegutsemine Ranieri poolt, Menezi ja Taddei korraga sisse, kes tekitasid mõlemad standardolukorrad. Maha magasin olukorra, kus Ledesma pesema saadeti, ehk keegi ütleks, mis ta tegi.

                      Kommentaar


                        Roma sai selle survega ( 2 päeva kõigepealt praadida seda "kindlasti peab võitma" mõtet + mängus jääda veel 1-0 taha) väga hästi hakkama..Vucinic on üks imemees küll, suvel tulevad nii mõnedki kosilased ukse taha Rosella bitchi ttüütama..

                        Aga no see Floccari on ikka puujalg küll..Rikkus mu pühapäeva ära krdi debiil!

                        Kommentaar


                          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                          Kommentaar


                            count, kas sa mängu ikka vaatasid? Miks ma küsin, mitte et Roma võit teenitud ei oleks aga see tekst on küll nii mööda kui üldse saab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Et suure eufoorias asi tähelepanuta ei jääks, siis kohtunik oli ikka hull pede. Need kähmlused kähmlusteks, see on derby asi ja seda ei anna ohjata. Aga no tra see kuidas absull igakord Tonit selga lükati võitluse ajal + vähemalt 3 olukorda kus Menez kiiruse pealt veaga maha võeti, kuid vile vaikis.

                              Ja nagu ma praegu vaatan, laziol ainult 2 kollast kaarti + 1 punane? ma arvasin, et kaamera lihtsalt ei nädanud... Kes mängu nägi see saab aru millest ma räägin.
                              Toni on muidugi jah see vaeseke, kes kõik taga kiusavad, seda ikka panite tähele, kes täiesti idiootses olukorras Stendardo ninaluu sisse lõi? Kohtunik sai väga hästi hakkama, mõlemad penaltid olid õiged ja kaardid kah, punase magas kaameramees maha aga situatsioon oli umbes selline, et Toni tegi üsna jõhkra vea, et Lazio ei saaks palli võites kiiresti rünnakule minna. Ledesmal sõitis sellepeale katus ära, proffesionaalne töö Toni poolt aga kuidas saab teda haletseda, et tema vastu mängitakse füüsiliselt kui ta ise on üks räpasemaid mängijaid ründaja positsiooni kohta?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                blah blah
                                "Nuttev Lazio fänn on ikka see kõige armsam!"
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X