320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ega keegi ei tea kas kõik Lazio fännid on nii lollid nagu need kaks kes siin neid soccerneti foorumis esindavad? Võidate suvalises sõprusmängus mustlasklubi kes vaevalt teid üldse tõsiseltki võttis ja võrdlete seda AS Roma ja Meistrite Liigaga?
    BRAAAVOOO!!! LAZIO ON MAAILMA PARIM!!! KLOSE ON JUMAL!!!
    So self aware so full of shit

    Kommentaar




      Tervitan kõiki kalamehi, kes meredel ja ookeanidel meeldivalt aega veedavad

      Lazio fänne tervitan ka

      Kommentaar


        Kuigi oli suvaline sõprusmäng tahaks kogu teie jutu peale öelda seda.



        Ärge nüüd põdema hakake. Hooaeg alles algab ja kadunud pole midagi. Euroopa kohale suudate ikka murda

        Kommentaar


          Vendetta. Ma hiljut siiski puurisin vist midagi läbi. See Cluj kes riommale kotte keeras ei olnud see Cluj keda 4-1 võitsime. Riommale tala teinud Cluj lõpetas 10. kohal see hooaeg ja see meie cluj oli 8.
          Francescol oli vist rõõm nii näol, et 5-1 kaotus ja agoonia Lazios, aga lõi vända kõveraks küll pettumus? Siis tuli kähku midagi saasta välja mõelda ja siin sa oledki.
          Muide sa ei eksinud. Klose on kunn.....hoitke alt.
          Kjaer ka kaitsesse ja siis lets get rolling!!!!!!!

          Euroopa esimene vastane tuleb vist tõesti Cavanda suguste peerudega ära teha...pole mõtet ässasid lauale laduda.
          Ja cockyd-rancescod-cannud....kuidas riommal siis need sõbrakad on läinud? On teil üldse raha, et neid pidada? Ärge siia vastake...ikka oma teemasse...ma juba sain noomida Lotito poolt.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
            Ega keegi ei tea kas kõik Lazio fännid on nii lollid nagu need kaks kes siin neid soccerneti foorumis esindavad?
            See loll Lazio fänn nr1 nägi kõik mu kalastusnipid läbi, samas kui sinusugune haritud ja laia silmaringiga PhD neelas konksu(d) aplalt ahmides alla... Küll see elu on ikka vahest ebaõiglane haritlaste suhtes...

            Tervitan football-italia.njeti, kellele võin soodsa tunnitasuga müüa ida-euroopa jalgpalli alast know-howd

            Di Canio treeneridebüüdi märgiks ka ära, 3-0 võit... eks tulevik peab näitama, kas on tal annet selle töö peale. Ausalt öeldes oleks huvitav küll teda mõne aasta pärast näha mõnes suuremas liigas.

            Kommentaar


              Kuna mina olen antidicanio nüüdseks siis tean, et senikaua kuni Lotito on pukis pole lootustki, et Paolo meid kunagi esindaks.
              Täna õhtul siis sõbrakas. Zaratet pole väljakule pandud....worrying stuff. Cisse olemas.
              Ja tundub, et ennem akna sulgemist läheb päris suur hulk Lazio noori üle serie-D klubisse mille omanik on pm Lotito ise. Huvitav süsteem Lotitol.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Exclusive interview with ex riommanista Mircco Putsinist
                Mircco:"My first impressions in rubentuss? Ou....to be honest everything looks different and in a postive way...for example...i dont have to train naked like we used to in riomma days. And i was suprisingly shocked when the small old guy called Dal Pierro said that they all are payd money on payday. Real euros you know(still excited)"
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  miks sul nii palju kirjavigu on, päriselt ka

                  jube kole
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Nazio president Claudio Lotito overjoyed with Klose-Cisse fallos force: Serie B news

                    Nazio President, and ex SS member, Claudio Lotito, is confident that newest gay members , Djibril Cisse (aka nigger) and Miroslav Klose (aka jewish) , will help the club to get it deep in the ass.
                    Talking to the reporters Lotito said, "They can help bring Lazio back to the "good old Serie B days". With Cisse and Klose in the lockerroom bending over, Nazio will crash and burn. We have signed Klose hoping to get to know what does a circumsized penis look like?
                    I have to thank Cisse, as he had other offers from North Kore and Jemen, but firmly wanted to join Nazio. He wishes to prove his worth in Serie B after recovering from two very serious rectal injuries. He has great strength of character - he has just the right clown qualities!
                    The former Neverpool striker is coming from a fantastic two year stint with Panathinaikos, where he gave 47 blowjobs in 60 appearances in the locker room! Lotito really hopes that ot will continue in Nazio!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Aplaus...nagu arst oleksid....pidin paari spetsiifilist sõna lausa tõlkima. Aga täitsa hea jutt. Kuigi see on su unistuste illusioon, tean mis sinu ja vb teiste riommalaste peas toimub. Mehed sõna otseses mõttes kardavad juba neid kahte Niiiicceeeee
                      Aga sa tõesti üllatasid mind. Kui olid veel vanad head televusserdise ja wc-sse kinni jäämise lood õhus ei tuldud millegi originaalsega välja. Ma premeerin sind ühe odava läti õllega.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Sry inglsie keele etalon. Tõesti tunnistan, nüüd üle lugedes on veidike sogane, aga pole parandamistväärt.
                        Sa ikka kirjuta alati ilusasti Muidugi konstruktiivne kriitika on alati kasuks.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Yemen
                          North Korea
                          Liverpool


                          Eesti maaka tunned kaugelt ära

                          Tõsiselt, proovi ennast kokku võtta veidi... See kuidas sa oma armastatud itaalia koondise teemasse täna pasandasid on väga inetu...

                          Aga mul on õhtuks sulle üks pikem postitus soolas, stay tuned

                          Kommentaar


                            Imelik....Klosel on vist kaksikvend...mängis mõned tunnid tagasi saksa koondise eest ja osales kokkumängus Götze väravas. Ühesõnaga hea esitus mehelt. Igatahes see Klose pidi olema Miroslavi kaksikvend kuna cocky ja canner ja rantcescad on ju öelnud, et ta(see Klose kes Lazioga liitud) on eriline pask.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                              Imelik....Klosel on vist kaksikvend...mängis mõned tunnid tagasi saksa koondise eest ja osales kokkumängus Götze väravas. Ühesõnaga hea esitus mehelt. Igatahes see Klose pidi olema Miroslavi kaksikvend kuna cocky ja canner ja rantcescad on ju öelnud, et ta(see Klose kes Lazioga liitud) on eriline pask.

                              Pole ta nii erline pask olnud midagi, koonise eest on ikka hulle mänge teinud, müts maha juudi eest kes selliseid mänge saksa koondise eest teeb, aga samas Saksa koondisest Naziosse ei olegi ju eriti pikk tee. Kahjuks on mehe parim enne lihtsalt läbi.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Parem kirjavigadega Uuu kui wannabe ManU fänn. Väga segane.
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X