320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    See loll Lazio fänn nr1 nägi kõik mu kalastusnipid läbi, samas kui sinusugune haritud ja laia silmaringiga PhD neelas konksu(d) aplalt ahmides alla... Küll see elu on ikka vahest ebaõiglane haritlaste suhtes...

    Tervitan football-italia.njeti, kellele võin soodsa tunnitasuga müüa ida-euroopa jalgpalli alast know-howd

    Di Canio treeneridebüüdi märgiks ka ära, 3-0 võit... eks tulevik peab näitama, kas on tal annet selle töö peale. Ausalt öeldes oleks huvitav küll teda mõne aasta pärast näha mõnes suuremas liigas.

    Aplalt ahmides või mitte, hr. Vendetta sa oled siiamaani mulle võlgu seletava postituse derbide ja geograafia tunni ees. Kuni sa seda teed, ei arva ma sust mitte rohkemat kui täiesti tavalisest 14-16 aastasest põhikooli õpilasest. Ja selliseid on terve foorum täis. Hr. Uuu l on vähemalt natukenegi huumorisoont, sul on ka selle koha pealt täiesti 0. Jään ootama
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Stekelenburg teeb debüdi homme Valencia vastu. Tõmbab selga särgi nr 24

      Kommentaar


        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
        Parem kirjavigadega Uuu kui wannabe ManU fänn. Väga segane.
        ärge mõnitage mind, ma olen ka inimene

        Totti on laisk geikutt
        slimm.ee

        Kommentaar


          Teie abitreener Ivan de la Pena lahkus juba enne hooaja algust klubist. Mõistlik.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Ivan kindlasti armastab Laziot Lotito vist nüüd on Cragnotti ajastu võla ka tasunud. By the way mainisin ära.
            Muide tänane kõige tähtsam mäng on Lazio-Real Sociedad mitte riomma-Valencia.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Ivan kindlasti armastab Laziot Lotito vist nüüd on Cragnotti ajastu võla ka tasunud. By the way mainisin ära.
              Muide tänane kõige tähtsam mäng on Lazio-Real Sociedad mitte riomma-Valencia.
              Kas Roma mäng mitte homme pole?

              Kommentaar


                homme muidugi

                Kommentaar


                  Lazio 2-0 R.Sociedad
                  Ütleme nii et Lazio dikteeris kogu mängu. Väravad lõid luuser Cisse ja luuser Sculli.
                  Sihuke säratu mäng Laziolt, aga siiski kindel võit....rohkem polegi vaja.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    sry....ei tea kust ma selle võtsin
                    Kas teil selle aja jooksul tõesti pole ühtegi teist mängu olnud?????? Masendav ettevalmistus, kui tõesti asjalood nii on.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Välk selgest taevast!
                      Cassano olevat otsinud ühendust Rooma juhtkonnaga ja olevat PALUNUD võimalust klubiga liituda...wtf?

                      link: http://www.romatiamo.net/content/cas...re-giallorosso

                      e: ja siis veel Sabatini olevat Côte d'Ivoire mängu vaatamas käinud , põhjuseks huvi Drogba soetada.
                      ütleks et parem tunne oleksk üll, kui Borielloga algkooseisus...
                      link:http://www.calciopro.com/calciomerca...to-ce-di-vero/
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Ma vist sõnasin ära...kuskil teemas mainisin, et aknenägu igatseb emme juurde.
                        Vaevalt riomma palka rohkem maksaks...või patrioot tuleb koju?....NOOOOOT
                        Ühesõnaga kollane uudis. Mõlemad ma pakun.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          e: ja siis veel Sabatini olevat Côte d'Ivoire mängu vaatamas käinud , põhjuseks huvi Drogba soetada.
                          ütleks et parem tunne oleksk üll, kui Borielloga algkooseisus...
                          Teised naised teises saunas räägivad hoopis Yossi Benayouni käidi vaatamas sel mängul. Ja ära muretse, Sexmees on nagunii lahkumas mingi sixty-fifty shanssudega.

                          Kommentaar


                            Noh kas Burgersnicker võttis oma esimese palli välja?
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                              Noh kas Burgersnicker võttis oma esimese palli välja?
                              Kui sa viitad Burgersnickeriga (väga sitt nimevalik muide, oleks isegi sinult enamat oodanud) Stekelenburgile siis ei, ta tuli alles teisel poolajal, esimesel poolajal oli Lobont väravas.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Burgersnicker võttis juba teisegi välja Mõnuzzzzz.........ja Bojunn??? Kus kollid on? Pidi ju lammutama.
                                Tegelikult lootsin, et riomma võidab ja siis kõigil vändad laes kuid liigas failivad kohe algusest. AGA peab praegu ka rahul olema. Kust muidu raha võlgu võtsite, et Valenciaga võõrsil mängida saite.....Credit24, SMSlaen või Bonga Bonga????
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X