320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle meeldib Burgersnicker....selles nimes on natuke kurikuulsat Andrimäki harmooniat ja aurat sees.
    Mis ma öelda tahtsin on, et NÜÜD siis Burgersnicker võttis siis lõpuks palli võrgust? Või siis mitte?
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Iglesias on täiesti uue hingamise toonud riommasse............läbisõiduhoov hahahahaha Burgersticker 2 in
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Raskekahurvägi Fatlicio, Bojunn e OkakaZuka kuhu jäid superväravad? Samas saan aru....teiesugune kääbusklubi ei pannud 30%gi oma tõelistest võimetest lauale täna.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Lamela ja Argeniina langesid U20 MM-il konkurentsist - otsustavas penaltiseerias kaotati Portugalile. Väidetavalt peaks Lamela saama nädala puhkust, enne kui Itaaliasse sõidab. Tõenäoliselt võime teda näha siis Serie A teises voorus.

          Kommentaar


            Zarate on siis väidetavalt "külma" saanud ja on jäetud gripiga meeskonnast eraldi treenima. Kui EL mängus ei osale on rohkem kui kindel et KEEGI on ikkagi pakkumise teinud.
            Kui mees ikkagi maha parseldatakse ja kaitset täiendatakse siis andku minna. Häid ründajaid meil on. Isiklikult loodan, et Mauro jääb.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
              Kuni sa seda teed, ei arva ma sust mitte rohkemat kui täiesti tavalisest 14-16 aastasest põhikooli õpilasest. Ja selliseid on terve foorum täis. Hr. Uuu l on vähemalt natukenegi huumorisoont, sul on ka selle koha pealt täiesti 0. Jään ootama
              Head ootamist siis... ma olen kindel, et mind eriti ei huvita, mis üks keskmine Roma fänn minust foorumis või kuskil mujal arvab. Oota, las ma vaatan oma targast märkmikust järgi tegelikult !? Nii.. vaatasin... seal oli kirjas, et täiesti ebaoluline.... Ilusat päeva jätku!

              Kommentaar


                Täna õhtust saab siis lõpuks ometi kaasa elama hakata uuele hooajale. Lühike preseasoni kokkuvõte. Lazio fänn mingeid erilisi uudiseid siit ei leia, aga võibolla keegi tunneb veel huvi ja saab mingeid järeldusi teha sellest infost.

                Peetud on siis järgnevad treeningmängud sõpruse ja muude üllaste eesmärkide nimel:

                14.07 Lazio - Cadore 16-0 (Auronzo di Cadore)
                17.07 Lazio – Union Ripa 8-0 (Auronzo di Cadore)
                18.07 Lazio – Pievigina 8-0 (Auronzo di Cadore)
                20.07 Lazio - Luzern 5-1 (Auronzo di Cadore)
                23.07 Lazio - Slavia 3-3 (Auronzo di Cadore)
                28.07 Lazio - Osasuna 0-1 (Fiuggi)
                31.07 Lazio - Reggina 2-1 (Fiuggi)
                31.07 Villareal - Lazio 3-1 (Villarreal, El Madrigal)
                06.08 Lazio - Univ. Cluj 4-1 (Fiuggi)
                07.08 Lazio - Aris 2-0 (Rieti)
                11.08 Lazio - Real Sociedad 2-0 (Rooma, Olimpico)

                Mingit erilist sulli/feimi/glamuuri taga ei aetud, kõrgeima profiiliga mäng oligi vast Villareali vastu (mingi kahtlase väärtusega Keraamikute Trofee). Pealtvaatajate number kõikus 1000 ja 5000 vahe, välja arvatud Sociedadi vastu peetud ametlik hooaja presentatsioon. Maitse asi, kas meeldib selline lähenemine või Berlusconi lasershowd ja tehisvulkaanid, mulle isiklikult igatahes väga meeldis just Lazio oma, aga eks ma olen natuke erapoolik ka, vist...

                Transferid on juba ammu läbi nämmutatud, ei hakka neid enam kordama, küll aga on äramärkimist vääriv tõsiasi see, et esimest korda suudeti Lotito valitsemisajal enamus olulisi transfere preseasoni alguseks ära teha ja Reja on saanud rahulikult oma tööga tegeleda, välistada ei saa veel ühte suurt ostu (eeldaks ilmselt, et Zarate lahkub miski 20+ milli eest ), aga üldiselt on algkooseisu kandidaadid algusest peale üsna selged olnud.

                Kommentaar


                  Hakkasin kirjutama ka sellest, et kuidas fännidele tundus see preseason, millised on ootused ja hooaja eesmärgid....aga tundub, et hetkel liiga vähe aega selleks. Liiga alguseni on veel aega, proovin siis lühidalt kirjutada mida arvata playoffist FK Rabotnicki'ga . Eestlastele on lihtne seletada, mis kaliibri klubiga tegu, võta Levadia ja pane ta kuskil Skopjes maha... ongi Rabotnicki valmis.
                  Peasponsor metallifirma - check, euromängud poolelioleval rahvusstaadonil - check jne. Regulaarselt eurosarjades, aga ei ole seni olnud võimu ega loosiõnne, et alagrupiturniirile jõuda. Samas pole kindlasti tegu halvasti juhitud klubiga, noori mängijaid tuleb peale ja kindlasti ei saa minna neid mütsiga lööma, eriti arvestades seda, et tegu siiski hooaja esimese mänguga ja kodumängu eelist kasutamata jätmine paneks suured pinged peale. Ülesannet peaks veidi lihtsustama vastaste paar puuduvat põhimeest. Huvitav fakt, Rabotnicki oli IFFHS andmetel juuli kõige parim klubi tervel planeedil
                  (Narva Transiga 2 mängu võisid siin abiks olla)
                  Monthly best clubs for 2011:

                  January: Milan (Italy)
                  February: Benfica (Portugal)
                  March: Porto (Portugal)
                  April: Santos (Brazil)
                  May: Barcelona (Spain)
                  June: Vélez Sarsfield (Argentina)
                  July: Rabotnicki (Macedonia)

                  Lazio eeldatav algkoosseis 4-2-3-1

                  Marchetti
                  Scaloni-Biava-Dias-Radu
                  Brocchi-Ledesma
                  Mauri-Hernanes-Cisse
                  Klose


                  2-0, 3-1 oleks sellised mehhh tulemused, 3-0 oleks hea/ok, üle selle võiks juba natuke Rejat kiita...

                  TIRO MIRO lööb oma esimese värava oma selle hooaja 30+ ametlikest Lazio väravatest!
                  Seega nautige mängu ja kohustuslik FORZA LAZIO!!!

                  Kommentaar


                    Neli tundi tagasi olid sellised arvatavaad kooseisud:

                    SLOVAN BRATISLAVA (4-4-2) Putnocky; Bagayoko, Dobrotka, Had, Cikos; Klaudrubsky, Kolkan, Milinkovic, Zofcak; Sebo, Lakny.

                    ROMA (4-3-3) Stekelenburg; Cicinho, Cassetti, N. Burdisso, J. Angel; Brighi, Viviani, Perrotta; Borriello, Totti, Bojan.

                    aga siis tuli uudis et Totti ja Perrotta on vigased, niiet mina ei millise F kooseisuga platsile minnakse...

                    prediction: Rooma võit 6-0
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Keskväli on võimas. Ja muideks Lamela jõudis sinna kuhu kõik teed viivad.


                      EDIT:


                      24Maarten Stekelenburg (GK)
                      2Cicinho
                      3José Ángel
                      14Bojan Krkić
                      29Nicolás Burdisso
                      30Fábio Simplício
                      33Matteo Brighi
                      47Gianluca Caprari
                      77Marco Cassetti (C)
                      89Stefano Okaka
                      92Federico Viviani

                      Kommentaar


                        Paistab, et suurepärane pre-season jätkus ka Euroopa Liiga avamängus...
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          prediction: Rooma võit 6-0
                          napilt

                          särginumbrid on päris seksikad.

                          -e-
                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          HJK hävitab ja alandab Schalket. Pukki 2 iluväravat ja täiesti mannetu Schalke. Itaalia 4 koht on päris ruttu tagasi tulemas, pole ikka sakslastest jalgpallureid. ME LIKE!


                          -e2-
                          Lazio võitis samal ajal 6-0
                          X5
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Nii koledat mängu on raske kaitsta.
                            Luis Enriike on vaja saata esimese lennukiga hispaaniamaale tagasi , üheotspilet.
                            Kes paneb Okaka üksi sinna ette tsirkust tegema? Kes paneb platsile Simlitsio?
                            kiita saab ainult nr. 2 ja nr. 3 , vahetusemehed tulid ka alles 70+ minutitel ja ei saanud midagi teha te mängu väga muuta.
                            Jalgpalli leinaseisak!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Kas lubate mul 6 korda Bojunnile, 4 korda Burgersnickerile ja 2 räiget kärtsu sitta Okakale näkku lasta.
                              Mingi suvaline antsukari tegi tuule alla teile. Vaatasin Lazio väravatesadu mingilt healt lingilt, vahepeal katkestas, et näidata kui saast riomma on. Kas Bojunn on teil kaitses?????
                              HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA BIG TIME


                              FORZA LAZIO!!!!
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Vastane ei löönud ühtegi korda peale...16-0 täpsemalt.
                                Kurb on, et Brocchi ja Mauri on vist tõsisemalt vigastada saanud. Mõlemad väga heas vormis.

                                Seis jäi siis 6-0
                                Kogu meeskond oli hea....eriti ründemehed.

                                FORZA LAZIO!!!
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X