320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sry....ei tea kust ma selle võtsin
    Kas teil selle aja jooksul tõesti pole ühtegi teist mängu olnud?????? Masendav ettevalmistus, kui tõesti asjalood nii on.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Välk selgest taevast!
      Cassano olevat otsinud ühendust Rooma juhtkonnaga ja olevat PALUNUD võimalust klubiga liituda...wtf?

      link: http://www.romatiamo.net/content/cas...re-giallorosso

      e: ja siis veel Sabatini olevat Côte d'Ivoire mängu vaatamas käinud , põhjuseks huvi Drogba soetada.
      ütleks et parem tunne oleksk üll, kui Borielloga algkooseisus...
      link:http://www.calciopro.com/calciomerca...to-ce-di-vero/
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Ma vist sõnasin ära...kuskil teemas mainisin, et aknenägu igatseb emme juurde.
        Vaevalt riomma palka rohkem maksaks...või patrioot tuleb koju?....NOOOOOT
        Ühesõnaga kollane uudis. Mõlemad ma pakun.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          e: ja siis veel Sabatini olevat Côte d'Ivoire mängu vaatamas käinud , põhjuseks huvi Drogba soetada.
          ütleks et parem tunne oleksk üll, kui Borielloga algkooseisus...
          Teised naised teises saunas räägivad hoopis Yossi Benayouni käidi vaatamas sel mängul. Ja ära muretse, Sexmees on nagunii lahkumas mingi sixty-fifty shanssudega.

          Kommentaar


            Noh kas Burgersnicker võttis oma esimese palli välja?
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Noh kas Burgersnicker võttis oma esimese palli välja?
              Kui sa viitad Burgersnickeriga (väga sitt nimevalik muide, oleks isegi sinult enamat oodanud) Stekelenburgile siis ei, ta tuli alles teisel poolajal, esimesel poolajal oli Lobont väravas.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Burgersnicker võttis juba teisegi välja Mõnuzzzzz.........ja Bojunn??? Kus kollid on? Pidi ju lammutama.
                Tegelikult lootsin, et riomma võidab ja siis kõigil vändad laes kuid liigas failivad kohe algusest. AGA peab praegu ka rahul olema. Kust muidu raha võlgu võtsite, et Valenciaga võõrsil mängida saite.....Credit24, SMSlaen või Bonga Bonga????
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Mulle meeldib Burgersnicker....selles nimes on natuke kurikuulsat Andrimäki harmooniat ja aurat sees.
                  Mis ma öelda tahtsin on, et NÜÜD siis Burgersnicker võttis siis lõpuks palli võrgust? Või siis mitte?
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Iglesias on täiesti uue hingamise toonud riommasse............läbisõiduhoov hahahahaha Burgersticker 2 in
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Raskekahurvägi Fatlicio, Bojunn e OkakaZuka kuhu jäid superväravad? Samas saan aru....teiesugune kääbusklubi ei pannud 30%gi oma tõelistest võimetest lauale täna.
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Lamela ja Argeniina langesid U20 MM-il konkurentsist - otsustavas penaltiseerias kaotati Portugalile. Väidetavalt peaks Lamela saama nädala puhkust, enne kui Itaaliasse sõidab. Tõenäoliselt võime teda näha siis Serie A teises voorus.

                        Kommentaar


                          Zarate on siis väidetavalt "külma" saanud ja on jäetud gripiga meeskonnast eraldi treenima. Kui EL mängus ei osale on rohkem kui kindel et KEEGI on ikkagi pakkumise teinud.
                          Kui mees ikkagi maha parseldatakse ja kaitset täiendatakse siis andku minna. Häid ründajaid meil on. Isiklikult loodan, et Mauro jääb.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            Kuni sa seda teed, ei arva ma sust mitte rohkemat kui täiesti tavalisest 14-16 aastasest põhikooli õpilasest. Ja selliseid on terve foorum täis. Hr. Uuu l on vähemalt natukenegi huumorisoont, sul on ka selle koha pealt täiesti 0. Jään ootama
                            Head ootamist siis... ma olen kindel, et mind eriti ei huvita, mis üks keskmine Roma fänn minust foorumis või kuskil mujal arvab. Oota, las ma vaatan oma targast märkmikust järgi tegelikult !? Nii.. vaatasin... seal oli kirjas, et täiesti ebaoluline.... Ilusat päeva jätku!

                            Kommentaar


                              Täna õhtust saab siis lõpuks ometi kaasa elama hakata uuele hooajale. Lühike preseasoni kokkuvõte. Lazio fänn mingeid erilisi uudiseid siit ei leia, aga võibolla keegi tunneb veel huvi ja saab mingeid järeldusi teha sellest infost.

                              Peetud on siis järgnevad treeningmängud sõpruse ja muude üllaste eesmärkide nimel:

                              14.07 Lazio - Cadore 16-0 (Auronzo di Cadore)
                              17.07 Lazio – Union Ripa 8-0 (Auronzo di Cadore)
                              18.07 Lazio – Pievigina 8-0 (Auronzo di Cadore)
                              20.07 Lazio - Luzern 5-1 (Auronzo di Cadore)
                              23.07 Lazio - Slavia 3-3 (Auronzo di Cadore)
                              28.07 Lazio - Osasuna 0-1 (Fiuggi)
                              31.07 Lazio - Reggina 2-1 (Fiuggi)
                              31.07 Villareal - Lazio 3-1 (Villarreal, El Madrigal)
                              06.08 Lazio - Univ. Cluj 4-1 (Fiuggi)
                              07.08 Lazio - Aris 2-0 (Rieti)
                              11.08 Lazio - Real Sociedad 2-0 (Rooma, Olimpico)

                              Mingit erilist sulli/feimi/glamuuri taga ei aetud, kõrgeima profiiliga mäng oligi vast Villareali vastu (mingi kahtlase väärtusega Keraamikute Trofee). Pealtvaatajate number kõikus 1000 ja 5000 vahe, välja arvatud Sociedadi vastu peetud ametlik hooaja presentatsioon. Maitse asi, kas meeldib selline lähenemine või Berlusconi lasershowd ja tehisvulkaanid, mulle isiklikult igatahes väga meeldis just Lazio oma, aga eks ma olen natuke erapoolik ka, vist...

                              Transferid on juba ammu läbi nämmutatud, ei hakka neid enam kordama, küll aga on äramärkimist vääriv tõsiasi see, et esimest korda suudeti Lotito valitsemisajal enamus olulisi transfere preseasoni alguseks ära teha ja Reja on saanud rahulikult oma tööga tegeleda, välistada ei saa veel ühte suurt ostu (eeldaks ilmselt, et Zarate lahkub miski 20+ milli eest ), aga üldiselt on algkooseisu kandidaadid algusest peale üsna selged olnud.

                              Kommentaar


                                Hakkasin kirjutama ka sellest, et kuidas fännidele tundus see preseason, millised on ootused ja hooaja eesmärgid....aga tundub, et hetkel liiga vähe aega selleks. Liiga alguseni on veel aega, proovin siis lühidalt kirjutada mida arvata playoffist FK Rabotnicki'ga . Eestlastele on lihtne seletada, mis kaliibri klubiga tegu, võta Levadia ja pane ta kuskil Skopjes maha... ongi Rabotnicki valmis.
                                Peasponsor metallifirma - check, euromängud poolelioleval rahvusstaadonil - check jne. Regulaarselt eurosarjades, aga ei ole seni olnud võimu ega loosiõnne, et alagrupiturniirile jõuda. Samas pole kindlasti tegu halvasti juhitud klubiga, noori mängijaid tuleb peale ja kindlasti ei saa minna neid mütsiga lööma, eriti arvestades seda, et tegu siiski hooaja esimese mänguga ja kodumängu eelist kasutamata jätmine paneks suured pinged peale. Ülesannet peaks veidi lihtsustama vastaste paar puuduvat põhimeest. Huvitav fakt, Rabotnicki oli IFFHS andmetel juuli kõige parim klubi tervel planeedil
                                (Narva Transiga 2 mängu võisid siin abiks olla)
                                Monthly best clubs for 2011:

                                January: Milan (Italy)
                                February: Benfica (Portugal)
                                March: Porto (Portugal)
                                April: Santos (Brazil)
                                May: Barcelona (Spain)
                                June: Vélez Sarsfield (Argentina)
                                July: Rabotnicki (Macedonia)

                                Lazio eeldatav algkoosseis 4-2-3-1

                                Marchetti
                                Scaloni-Biava-Dias-Radu
                                Brocchi-Ledesma
                                Mauri-Hernanes-Cisse
                                Klose


                                2-0, 3-1 oleks sellised mehhh tulemused, 3-0 oleks hea/ok, üle selle võiks juba natuke Rejat kiita...

                                TIRO MIRO lööb oma esimese värava oma selle hooaja 30+ ametlikest Lazio väravatest!
                                Seega nautige mängu ja kohustuslik FORZA LAZIO!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X