320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Riomma on nagu üks haisev fekaal mis on kuristiku poole nii kreenis, et rohkem ei anna ollagi.
    Algava hooaja algkooseis:

    Stek
    Cici Burdisso Kjaer Angel
    DDR Gago Pjanic
    Lamela Totti Krkic

    ja kõrvalosatäitjad pingil:
    Curci,Heinze,Juan,Pizzaro,Osvaldo,Borriello,Caprar ri


    nüüd seedi seda pilti vähekene Uuu ja kui sa oledsuurest vihast ona ära tagunud, siis rõõmustame koos , sest see on ikka üks kuradi kuri nimekiri. Ainuke miinus ongi veel kokkumängu õppimine, aga next season on Scudetto garanteeritud ja imege kõik rahulikult. Peace out to Milan!

    e: väheke pildimaterjali ka pealinnast, kus nagu näha on vaja isegi politsei eskorti, et vihast roheliseks läinud Nazio fänne tõrjuda
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      See mõttetu pilt ei avanegi sul kulla juustukott.
      Eks me näe sinu hirmuäratvat koosseisu Minu kommentaar riommale.
      Uskumatu aga tõsi...Sabatini võttis absoluutselt pea kõik head ostud Lazio pealt. Jutt siis Pjanicist ja Lamelast(mercenary)
      Burgersnicker on flop juba ammu teada
      Cici? ei tea, ei tahagi teada
      Burdisso....give me a break
      Kjaer....no selline Biava style vigade tegija...Junnianiga võrdne
      Angel....mingi Club Angeli omanik? No Tallinna mees vähemalt.
      DDR The Pussy ikka jah?...no comments...maailma parim kutt ju
      Gago...kellegi abordijäänus, mis viimasel päeval prügikastist põue pisteti?
      Pjanic.....Tõesti väga pettunud selles vennas....nii noorelt otsustas oma karjäärile lõpu teha R.I.P
      Lamela....mercenaryst perv kes vaid palganumbri pärast läks riommasse...kuigi Lazio pakkus venna eest 4 milli rohkem...liiga noor, et mitmel rindel sõdida.....aaaa jajjah te ju ainult liigat taotegi
      rotti........tra kas te tõesti ikka veel arvate, et see vana peer on mingi tegija???? te lihtsalt maksate 5 milli tuulde nagu te adrimaciga tegite.
      Ja Pojunn..........imege üks kõva võmp....veab, et saate milli juurde.

      Meeletu mercato....samas teil on minig oss treener kes nagunii lahti lastakse ja on ju ette teada, et see hooaeg mitte sittagi te ei saavuta. Vb järgmine hooaeg siis ehk saate top6.

      FORZA LAZIO!!!
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Minu lemmik Foggia "suri" Reja käpa all....loodetavasti Sampis saab mängida ja tõuseb tippu tagasi....Temaga pole mingit Makinwa või Manfrefucki casi....ta on hea, kuid ei mahu treeneri süsteemi. Sama Zarate kohta.
        Ütlen nüüd päris ausalt....ma loodan, et saame tast lahti...ja ta peab vähemalt nii hästi Interis esinema, et nad ta kevadel ära ka ostavad. Tagasiteed sellelel vennale enam pole....Koos Zaratega lahkusid ka kaks perverdist agenti.
        Kõige hullem on, et Floccari on samuti 10 milli eest minemas....kas Lotito ostab viimase sekundi kaitsja või ründaja? Igatahes äri on positiivses toonis tehtud.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          See mõttetu pilt ei avanegi sul kulla juustukott.
          Eks me näe sinu hirmuäratvat koosseisu Minu kommentaar riommale.
          Uskumatu aga tõsi...Sabatini võttis absoluutselt pea kõik head ostud Lazio pealt. Jutt siis Pjanicist ja Lamelast(mercenary)
          Burgersnicker on flop juba ammu teada
          Cici? ei tea, ei tahagi teada
          Burdisso....give me a break
          Kjaer....no selline Biava style vigade tegija...Junnianiga võrdne
          Angel....mingi Club Angeli omanik? No Tallinna mees vähemalt.
          DDR The Pussy ikka jah?...no comments...maailma parim kutt ju
          Gago...kellegi abordijäänus, mis viimasel päeval prügikastist põue pisteti?
          Pjanic.....Tõesti väga pettunud selles vennas....nii noorelt otsustas oma karjäärile lõpu teha R.I.P
          Lamela....mercenaryst perv kes vaid palganumbri pärast läks riommasse...kuigi Lazio pakkus venna eest 4 milli rohkem...liiga noor, et mitmel rindel sõdida.....aaaa jajjah te ju ainult liigat taotegi
          rotti........tra kas te tõesti ikka veel arvate, et see vana peer on mingi tegija???? te lihtsalt maksate 5 milli tuulde nagu te adrimaciga tegite.
          Ja Pojunn..........imege üks kõva võmp....veab, et saate milli juurde.

          Meeletu mercato....samas teil on minig oss treener kes nagunii lahti lastakse ja on ju ette teada, et see hooaeg mitte sittagi te ei saavuta. Vb järgmine hooaeg siis ehk saate top6.

          FORZA LAZIO!!!
          Kle kui vana sa oled? Ma tean algkooli lapsi kes ajavad ka arukamat juttu kui sina. Ürita üks lause ilma roppusteta kirjutada, vaata kas suudad.

          Kommentaar


            lol, Osvaldo on igatahes teravam pliiats pinalis, kui Totti.

            Kommentaar


              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Mõnel mängijal veel siin maailmas on mingi austuse tunne ka oma kasvataja klubi vastu ja ei jookse kohe Reali kui sealtpoolt säuts tuleb.
              28 ja tuleviku kapten? Poja, süvene pilti - Totti ju alles mängib ! Lazio võis eelmine hooaeg parem olla , kuid laias laastus on tulemused kergelt Roma poole kreenis.
              Kumb neist kahest meeskonnast pole kunagi midagi euroopas saavutanud?

              Kommentaar


                Inglise vuti fännid on nii kaootilised, kord räägitakse De Rossist ja siis äkki on kõne all Roma tulemused Euroopas.
                Kui ühel teemal saadi pepu peale korralikud triibulised siis nüüd vaja ka teistel teemadel lasta omal päris veri välja peksta.


                Üldiselt Fabio Borini ka siis Romas laenulepingu alusel nö. kirsina tordil troonimaks tänast soppamise tuuri.

                Igatahes olen ülirahul Sabatini ja Di Benedetto tööga transfer turul, nii hea kui ei pea ainult Maximas ja säästus käima eurokalkulaator näpus ja kaaluma mis odavam ja kallim, kas ma ikka täna ostan selle või ostan palgapäeval.

                Suht uskumatu ikka mis tulevärki korraldati, ma poleks iial uskunud, et pea terve meeskonna jagu neid uusi mängijaid toodakse.

                Jään suure huviga uut hooaega ootama.

                Kripeldama, ehk jääb, et kaitsesse veel kedagi ei toodud, kuna see ei tundu ka peale Kjaeri toomist meeskonda erilise kindlusena.
                Burdisso seal oleme ausad on ikka paras ebakindlus ise, eriti eredalt on meeles see Genoa mäng, kus ta maas roomas

                Luis Enriquel nüüd materjali kõvasti, ole ainult mees ja kasuta seda, kui sellise materjaliga ka sittagi ei saavuta, siis tõesti selle mehe koht ei ole itaalias.

                Keskväli peaks nüüd meil küll hirmkõva olema, isegi pingilt on sinna päris häid asendajaid võtta, seega vigastused ei tohiks väga suureks probleemiks saada see hooaeg, et see probleem tundub õnneks lahendatud olevat.
                sigpic

                Kommentaar


                  Sorry, ei ole olnud aega üldse seda möllu siin jälgida korralikult. Tahaks ära märkida juba mõne päeva vanuse uudise. Meie superkeeper on Riverist tagasi
                  Tegelikult ka...mul on vist täiesti ebanormaalne mancrush JPCga... 99% Lazio fännidest ei taha temast ilmselt midagi kuulda aga mina loodan, et tal tekib võimalus veel ametlikus mängus Lazio eest platsile tulla. Mingis mõttetus Coppa mängus näiteks. Üks väheseid väravavahte hetkel, kelle kohta võib öelda et tegu on staariga ikksfakktoori kategoorias.


                  tervitused lähevad täna Di Caniole, kes suutis juba ennast kollaste ja roosade lehtede huviorbiiti kergitada. Küll mitte veel hea juhendamistööga, sest midagi hõisata ei ole tulemustes. Aga see viis kuidas ta lubas oma vingatsist mängijal pasuna mõlki taguda kui ta jonnimist ei jäta tõi korraks värskelt meelde nii mõnedki tema varasemad juhtumised

                  Kommentaar


                    Dickanio on ennast mõnusalt täis lasknud. Kuulsin ka tunnid tagasi suure riomalase kangelasteost.

                    Suhtleme msn siis lähiajal vend. Cisse vigastatud ja Floccarit polegi enam. Tuleb kaotusega alustada esialgu.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Joon alla...

                      Kommentaar


                        Mõttetu osta terve uus meeskond kokku kui neid mehi nagunii mängima ei suudeta panna.

                        Kommentaar


                          Et parem vana meeskonnaga edasi vireleda ja mitte isegi üritada? Minu arust igati tore, et toodi punt noori kellega uut lähenemist proovida.

                          Kommentaar


                            Paljud teil üldse alles jäävad põhimeesteks?

                            Kommentaar


                              Aken on kinni, seega enne talve ei lahku keegi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Aken on kinni, seega enne talve ei lahku keegi
                                Eks Cython peab vast silmas seda, et kui niipalju uusi tegelasi kohale toodud, et kas siis keegi vanadest olijatest ka üldse põhimeesteks jäävad.

                                Kellegi poolt kuskil välja käidud taktika kohaselt paistab, et paar-kolm meest (Totti, De Rossi, Juan) vanast koosseisust ikka põhimeestena vast platsile saavad.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X