320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis mõttes nagu kaotus Sienale. Kahjuks ma ei näinud seda olukorda millest penalti anti?
    Järgmises voorus ootan kindlat võitu Parma vastu. Ja miks see Marquinho mängida ei ole saanud?
    FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
    FORZA ANCHE SAMP E GENOA

    Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

    Kommentaar


      Kas Tarel siis polegi õigus??????


      KERIGE PUT*SI OMA PRUSSAKAPROJEKTIGA


      ONE COLOUR ONE CITY ONE CLUB....FORZA LAZIO 1900!!!!!!!!!!!!!!!!
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Ma ei julgeks isegi Sillamäe Kaleviga sõpruskohtumist korraldada teie asemel....Kaljuga mängiksite siis ei kujuta, ette mitu korda teie võrke vahetama peab.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Nüüd vist peab tunnistama et Scudetto on läinud ja CL koha jaoks peab ikka konkreetselt kõik alles jäänud mängud võitma, eranditult... See on nagu juba üks vana katkine film. Roma jookseb platsile, et võtta kohustuslikud 3 punni, teadmata seda et ennem mängu on Galliani, Moratti , ja Moggi Pakt (tuntud ka kui G.M.M.P) tehtud ja mingid persest imetud olematud penaltid on vältimatud...
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Nüüd vist peab tunnistama et Scudetto on läinud ja CL koha jaoks peab ikka konkreetselt kõik alles jäänud mängud võitma, eranditult... See on nagu juba üks vana katkine film. Roma jookseb platsile, et võtta kohustuslikud 3 punni, teadmata seda et ennem mängu on Galliani, Moratti , ja Moggi Pakt (tuntud ka kui G.M.M.P) tehtud ja mingid persest imetud olematud penaltid on vältimatud...
            Te ikka elate korralikult pilvedes. Siiani lootsite Scudettot võita? Juventus ja Milan on valgus aastatega eest ära....CL koha peale läheb see aasta ikka kõvaks andmiseks...
            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

            Kommentaar


              Siena ei lasknud meil mängida ja nad väärivad tunnustust selle eest. kaks lööki raamidesse terve mängu jooksul on fakt. Kjaer on lihtsalt nii loll ja õnnetu pallur, et temaga lihtsalt juhtub alati kui ta platsile saab. Päris Loria taset pole veel näidanud, aga kuldkiharal on kõik eeldused olemas.

              Kommentaar


                Mul kukkkus samuti hämmingust kohvitass puru, kui nägin, et te unistate Scudettost Ütleme nii, et veel ülimad naaivitarid võivad CL-ist unistada...Kurb aga kohad on jagatud...kapiizzzz
                Kuidas kuningal enesetunne? Mis juhtus kuninga ülimoskustega? Mis juhtus Boriniga? Kas tegemist pole mitte selle projekti uue superkujuga?

                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  ma olen koguaeg rääkinud, et Kjaer on üks ülehinnatumaid jalgpallureid üldse. Midtjylland -----> Palermo 4m€. Palermo-----> Wolfsburg 12m€. Wolfsburg----> Roma loan. Kui Roma peaks hooaja lõpus mehe endale päriseks ostma, siis on tegemist jalgpalliajaloo kõige sitema ostuga. 12miljonit eurot on tema peale juba tuulde loobitud + palgad.

                  e: arvutusveast tulenenud eksimus

                  Kommentaar


                    Mitte et ma su arvutusoskuses kahtlen, aga küsin siis nii, et palju Zamparini tuulde lasi, kui ta 4m eest ostis, paar aastat säästupalka maksis ja siis 12m eest maha müüs?

                    Kommentaar


                      vs Juve 0:3

                      ja peale seda
                      vs Bologna 1:1
                      vs Cagliari 2:4
                      vs Inter 4:0
                      vs Catania 1:1
                      vs Siena 0:1

                      Kommentaar


                        Ha-Ha-Ha-Ha....Iglesiasel olid vist prussakad taskus sõrmi kõditamas....ajab ikka naerma küll
                        Mul on tunne, et hetkel on lõke kahe mehe perse alla kõvasti põlemas ja need on härra Klaudio Loser Rainurineeri ja Luiz Prussakas Iglesias. Aga kõige pullim on, et kuna Itaalia on pm Kreeka siis vaevalt keegi kedagi julgev vallandada kuna pole Ferraride paakigi midagi panna ja vaevalt kumbki neidst homodest ise lahkub.


                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          ma olen koguaeg rääkinud, et Kjaer on üks ülehinnatumaid jalgpallureid üldse.
                          Sa pole ta tatoveeringuid vist näinud, need maksavad, see on skill mees, see on skill!
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                            Kas Tarel siis polegi õigus??????


                            KERIGE PUT*SI OMA PRUSSAKAPROJEKTIGA


                            ONE COLOUR ONE CITY ONE CLUB....FORZA LAZIO 1900!!!!!!!!!!!!!!!!
                            Selles mõttes, et Tarel on muidugi lihtne kõvatada, kui tiimis on sellised ässad nagu Konko,Zauri,Makipizza,Cana,Stankeviitsputs, usun, et ka Manfredinifuck käib endiselt trennides kohal.
                            Tare on lihtsalt üks väike prussakas, õnneks Derbyks oleme selliseid asju varunud:



                            Ja ma usun, et Järgmise kuu parim mäng tuleb meil just Lazio vastu välja, Kuningas võib vist oma "UNICA" kirjaga särgi taas kapist ülesotsida ?!!



                            Non Mollare Mai!!!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Muide, tead, ma kardangi enim derbymängu. Sest nagu paistab te tulete väljakule underdogina, tabeli karuper*ses, omadega pees ja siis võidate. Ühesõnaga nii 3 aasta tagune Lazio. Minu jaoks on derby võit vaid teie mõnitamiseks üks ilus asi.... pigem mind huvitav stabiilsus ja tabeli tipus püsimine. Aga loodame parimat.
                              Ja huvitav miks sa Lazio kõige pasemad mängijad va Konko sinna ritta panid.
                              Tare võib uhkuseda möliseda kuna meie meeskonna palgafond on rohkem kui 50% väiksem ja meie ridades on mehed nagu: Marchetti, Klose, Ledesma, Hernanes, Rocchi, Lulic, Konko, Radu, Matuzalem, Gonzalez jne...


                              Hoidke siis pöialt neljapäeval Laziole...vähemalt üks Rooma meeskond eristub virtsast....kui raskusi on aru saamisega siis teie olete sulaehtne virts.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Hoidke siis pöialt neljapäeval Laziole...vähemalt üks Rooma meeskond eristub virtsast....kui raskusi on aru saamisega siis teie olete sulaehtne virts.
                                Sellisel juhul Derbys valame teid virtsaga üle !

                                Kui tabelisse vaatad, siis Derby on ka punktide seisukohalt oluline, paar eksimust teilt ja oletegi seal kus paar hooaega tagasi, sellesmõttes hõisata pole midagi, tulevad sul need AdriBurgeri stiilis peldikus istumised ja kinnijäämised tagasi.

                                Parim asi mis teiega juhtus on Reja, aga kaua temagi jaksab? palju neid auke ühe juustukera sisse ikka mahub?
                                Reja ja Klose, kui need mehed lahkuvad, selle aja peale on sai sitaks tagasi seedunud ja Lazio läheb laiali, jääb ainult Tare oma väiksesse Lazio tarendikku kinni,elab oma õhulosside väikeses tarekeses ja ainus mille peale mehel nutti on öelda, et Roma projekt on flop.
                                Ilmselt vist ainult Tare ja UUU olid need kes ootasid Romalt kohe esimese hooajaga täit komplekti karikaid.

                                Selle peale pole midagi muud kui öelda: "UNICA" ja juua sõõm ülikallist, galantset kuningate hõbekõride jooki kuldkarikast --MUMMI shampat.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X